Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, drozdu7 napisał:

No ja bym też nazwał przełomem to że oni to wkoncu wydali, że działa lepiej niż każdy by się spodziewał.

A co za tym idzie mają już ten główny hub który mogą rozbudowywać bo jak wiemy każda ich gra była mocno wspierana. Każdy dodatek myślę że będzie coś nowego wprowadzał i będzie wydarzeniem 

Tez myślę, że gra okaże się wystarczają pod rozwój, jak CP2077, tylko bardziej tzn. Więcej niż 1 duże DLC. 

Teraz, Soul napisał:

Na PC jest 91 średnia :D

Siła 60-144 fps xD

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, łom napisał:

Tutaj jest też chwila poświęcona PC, w dużych miastach bardzo mocno siedzi na procku.

 

 

Ten koleś nie bardzo ogarnia co robi, 4090 natywnie w 4K ma 60 fps, a on jakieś porównania z FSR 2 Quality wrzuca, że jest 60 fps i jeszcze blokuje klatki.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Ja jestem zawiedziony w chuj. Liczyłem na grę wybitną, taką, której będą wystawiane 9+ i 10. Na cześć której będą pisać peany pochwalne w recenzjach. Która powalczy nie tylko z Baldurem czy Zeldą, ale zagości na liście najlepiej ocenianych gier wszechczasów. A dostałem grę dobrą/bardzo dobrą. Gier dobrych/bardzo dobrych jest od zajebania. Starfield nie przekonuje mnie absolutnie niczym. Nie mam czasu na wszystkie gry wybitne w które bym chciał zagrać. Nie będę tracił czasu na ósemkowego Starfielda

  • Plusik 1
  • beka z typa 4
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Taa IGN to coś w formie ostatnio xD. Zajebista recenzja wersji PC z dupy, FSR do 4090 wrzucił i zalockował na 60 klatek w 1440p, gdzie byloby 140...

 

On ogólnie w każdym tym swoim "porównaniu" widać, że jest console master race ;)

1 minutę temu, łom napisał:

Bo sprawdzał czy na ultra nadal będą spadki poniżej 60 spowodowane przez CPU? To nie jest przecież benchmark z tabelkami.

 

Równie dobrze mógł to sprawdzać bez FSR, bo przy CPU to nie ma nic do rzeczy i nie blokować fps, też by było widać czy spada poniżej 60.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, łom napisał:

Bo sprawdzał czy na ultra nadal będą spadki poniżej 60 spowodowane przez CPU? To nie jest przecież benchmark z tabelkami.

Nie no bez jaj, nie lockuje się na PC na 60, nie wiem czy to jest miarodajne. Może chciał porównać z konsolami "coś". 

 

Ale są informacje w necie, że CPU heavy w miastach, mocno - tak jak Baldur 3 akt 3. 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, ASX napisał:

 

 

Jak to wygląda :banderas: GOTY jak nic, nawet Series S daje radę.

 

 

38 minut temu, Qbon napisał:

IGN dał 7/10 ale im akurat nie wierzę za grosz. Ich recenzje bardzo czesto rozmijały się z tym jak gracze odbierali grę, dobrym przykladem jest np Days gone. Nie jestem fanem gier Bethy ale na ten tytuł czekam mocno.

kilka dni temu babka z IGN oceniła SF nie grając w niego, oczywiście wpis po gównoburzy został usunięty i nie dziwi mnie że dali najniższą ocenę :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...