Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ile jest terenów zaprojektowanych przez devów, które swobodnie eksplorujemy? Są miasta, miejscówki do których idziemy w queście, a potem puste planety z losowymi miejscówkami jak kopalnia czy opuszczona placówka. Ale czy są jakieś większe tereny np. koło miast, które można eksplorować i znaleźć tam również ciekawe lokacje z NPC? Czy poza miastem będą od razu te puste tereny? Jak ktoś zacznie grać to niech da znać, bo w recenzjach nie mogłem na to dokładnej odpowiedzi znaleźć.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Quaz który jest uprzedzony do MSu, Xboxa i abonamentów pluje na grę MSu wydaną na Xboxa w abonamencie? Jak to możliwe? :oo


Wiadomo, caly swiat jest kurwa uprzedzony XD niektorzy juz tak pierdola i obracaja kota kutasem ze rece opadaja.

Wyszla bardzo dobra gra ale ze mialbyc to gra generacji u ms no to srednia ponizej 90 jest rozczarowaniem. Co nie zmienia faktu ze gra jest fpyte i zamiast z tego sie cieszyc to kurwa cala branza przeciwko ms, 9/10 zarezerowane dla ps i n, oceny sie nie licza wazne to co sami czujemy. Scisk jakby wyszla z tego sraka 4/10.

 

A ty bialoruski hipokryto zamiast walczyc o starfielda na forum to kupuj early acces jak prawdziwy fan i graj i ciesz sie zyciem. Chyba nie czekasz na bieda edition w gamepassie? XDDDD

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Quaz który jest uprzedzony do MSu, Xboxa i abonamentów pluje na grę MSu wydaną na Xboxa w abonamencie? Jak to możliwe? :oo

 

Aaa, to gracze nie uprzedzeni do MS mogą płynnie lądować na planetach i eksplorować kosmos i planety bez niewidzialnych ścian i wymuszonego fast travel po mapie? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą kiedyś wdałem się dyskusje z Quazem na twitterze, gdzie napisał coś w stylu, że fakt iż Microsoft wydaje swoje gry w dzień premiery do Game Passa, doprowadzi do spadku jakości i sprawi że będzie już wydawał więcej gier AAA tylko gry nisko i średnio budżetowe. No to zacytowałem mu listę zapowiedzianych wysokobudżetowych gier, na co odparł że ta lista nic nie znaczy bo te gry mogą np. zostać jeszcze skasowane i w ogóle nie wyjść xd 

 

i o to minęło kilka lat od tej rozmowy i oto Bethesda wydaje swoją wysokobudżetową singlową grę, która o dziwo jest lepiej dopracowana technicznie niż niejedna premiera tego roku, która nie wyszła a żadnym abonamencie. Kilka lat temu myślę że nikt by w to nie uwierzył. 

 

Odnośnik do komentarza

nie zesrajcie się to tylko gra :D.

 

Mi na przykład fakt że nie muszę jak debil latać po całej galaktyce pasuje, ale też rozumiem dlaczego ludziom to przeszkadza. Inną sprawą jest to że faktycznie mam czasem wrażenie że gdy dla ms są ocenianie inaczej niż exy sony czy nintento, ale wciąż dostajemy tutaj grę która ma 87% i nagle się okazuje że to znaczy że GÓWNO. 

Odnośnik do komentarza

Chuj ci na kurwę @schabek, dawałeś dupy niebieskim za poklask na forum, a grasz po cichaczu na Xboxie. :kekw:

 

SF ogram sobie na PC, 3 gry mam rozgrzebane i nie będę dokładał do tego następnej.

 

A co do quaza wystarczy obejrzeć jego gorzkie żale o abonamentozie i zobaczyć kanał - chlop gra praktycznie w jakieś gówno indyki ze Steama, upadek gracza, ale dla niektorych jak widzę jedyny autorytet spoza zielonej strefy komfortu.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kislawa napisał:

nie zesrajcie się to tylko gra :D. 

 

To Wy chcieliście się zesrać przez 70 stron tego tematu przez nadchodzącą nadgrę, która po embargo okazała się być tylko dobrą, jedną wśród wielu. To teraz pieluszki brudne i zaczyna śmierdzieć, dlatego branża tak reaguje :dunno:

  • Plusik 1
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...