Skocz do zawartości

20 lat marki Xbox, nasze wspomnienia, ulubione gry itd.


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak ASX mówił był to XLink Kai i sam go używałem do ciorania w Halo 2 i Forzę Motorsport. Wspaniały programik. Używali jej głównie gracze z rynków gdzie Xbox Live był niedostępny, ale także Ci co grali na zmodowanych konsolach. Sam miałem (wciąż mam) konsolę z dashem UnleashX i sporym dyskiem twardym :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, zdrowywariat napisał:

A jeśli chodzi o ulubioną grę to zdecydowanie numerem 1 był Ninja Gaiden, to ta z tych gier, która nie miała prawa tak wyglądać na Xie, coś jak Tekken3 na szaraku, PD64 na N64, czy Metroid Prime na GC. NG dalej jest w moim top3 życia, a zarazem to też jedna z gier, którą najwięcej razy skończyłem.


 

O to, to. Do dzisiaj pamietam trailer. Potem impreza PlayStation experience w Warszawie i tam jeden z forum mi opowiadał o Xboxie. Kupiłem z Halo 2 w wersji Francuskiej, grać się nie dało. 
Potem kupiłem Cristala, bo dla ludzi bez live i dodatków wydali wersje NG Black która miała oba Hurricane pack. No doliczając wersje na Vite i teraz Switch, 600h będzie. Piękne czasy. 
Z perspektywy czasu zaluje ze sprzedawałem te gry i konsole. Dzisiaj miałbym piękna kolekcje, ale wiadomo jak za małolata z budżetem. 
 

360 tez była sztos. Forza rozwinęła skrzydła, doszła Horizon, Pinaty, Gearsy, Kameo-Gearsy do 2,3 w nocy ze stała ekipa. Perfect Dark, Conker :wub:

One już nie miał tego, Series x to nic więcej jak kolej rzeczy. Premiera, kupno, granie. Większych emocji nie miałem przy dwóch ost konsolach. 

Edit- Project Gotham Racing :banderas:Szkoda tytułu.


 

 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, iluck85 said:


 

O to, to. Do dzisiaj pamietam trailer. Potem impreza PlayStation experience w Warszawie i tam jeden z forum mi opowiadał o Xboxie. Kupiłem z Halo 2 w wersji Francuskiej, grać się nie dało. 
Potem kupiłem Cristala, bo dla ludzi bez live i dodatków wydali wersje NG Black która miała oba Hurricane pack. No doliczając wersje na Vite i teraz Switch, 600h będzie. Piękne czasy. 
Z perspektywy czasu zaluje ze sprzedawałem te gry i konsole. Dzisiaj miałbym piękna kolekcje, ale wiadomo jak za małolata z budżetem. 
 

360 tez była sztos. Forza rozwinęła skrzydła, doszła Horizon, Pinaty, Gearsy, Kameo-Gearsy do 2,3 w nocy ze stała ekipa. Perfect Dark, Conker :wub:

One już nie miał tego, Series x to nic więcej jak kolej rzeczy. Premiera, kupno, granie. Większych emocji nie miałem przy dwóch ost konsolach. 

Edit- Project Gotham Racing :banderas:Szkoda tytułu.


 

 

Conker to akurat pierwszy Xbox. Wiem, grafika zajebista i wyprzedzającą swoją generację więc mogło się pomylić :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadza się. 1 Xbox, podobnie jak świetny Oddworld Stranger's Wrath. 

Ten ogon Conkera, jak to wyglądało... 

Tu też spoko nuta była.

A ktoś się załapał na klasycznego Xboxa z tym 1 padem? Ja miałem już "s". Balon był podobno mega niewygodny, ale nie miałem go nigdy w ręce. 

 

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

U mnie kiepsko bo nowe konto mam od premiery XSX, a na Xboxie 360 grałem ostatnio jakoś na premierę Wiedźmina 2 (na innym koncie). Cyberpunk :reggie:

 

obraz.thumb.png.f5276a1cbdb90ac809dfe14922cc5a6d.png

 

W sumie wbicie 42k GS w rok to nie tak kiepsko, gram jak poyebany, chyba ostatnio tyle grałem w czasach oryginalnego Xboxa.

Edytowane przez Czoperrr
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Podsumowanko mojego aktualnego konta (pierwszą połowę generacji siódmej spędziłem na koncie którego Xbox usilnie nie rozpoznaje i ma 0GS ;/ ). Boli to o tyle, że miałem tam naprawdę sporo punkcików (sumarycznie pewnie byłoby ze 100k), kilka fajnych gier arcade i kilka calaczków, w tym z mojego kochanego Dead Space'a 1. Chyba mój pierwszy świadomy calak, taki których chciałem wbić, bo Fight Night 1K dawał chyba za kilka pojedynków (swoją drogą też świetna gra).

 

image.png.5f6e7a3706f37459ad6709c3d270d04d.png

 

Czyli drugie konto w ponad dwa lata po 27 stycznia 2008, pamiętam jak dzisiaj dzień kiedy kupiłem w mojej opinii najlepszą konsolę stacjonarną w historii. :) 

 

image.png.875ee281bda277dfea42f43668c76d98.png

 

Tutaj opis rok po roku, ale jeden z drugim będzie mi pierdolił w CW, że w Halo nie gram. :pawel: Zaznaczę tylko, że po dziś dzień w kampanię piątki nie grałem dłużej niż godzinę.

 

image.thumb.png.bee14518b646981b1031e87d85b7f0a8.png

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

GS nie jest równomierny, bo można skończyć gre i mieć 280GS. Po ograniu 100 tytułów i tak GS nie będzie wysoki. 
Mi pokazuje 1 logowanie na 360 w 2010. Kupiłem chwile po premierze, to 4 lata leciałem na piratach :sapek: Bana dostałem jak odpaliłem jakiś tytuł miesiąc przed premiera. Ale nie pamietam jaki. 
Jeszcze coś mi świta, ze konto mi zniknęło, bo się kiedyś trzeba było logować przez Microsoft MSN czy jakoś tak. Był czas ze było można się przelogować, a potem konta znikały. Tak straciłem gametag. 

Odnośnik do komentarza
On 11/25/2021 at 2:41 PM, Paolo de Vesir said:

Podsumowanko mojego aktualnego konta (pierwszą połowę generacji siódmej spędziłem na koncie którego Xbox usilnie nie rozpoznaje i ma 0GS ;/ ). Boli to o tyle, że miałem tam naprawdę sporo punkcików (sumarycznie pewnie byłoby ze 100k), kilka fajnych gier arcade i kilka calaczków, w tym z mojego kochanego Dead Space'a 1. Chyba mój pierwszy świadomy calak, taki których chciałem wbić, bo Fight Night 1K dawał chyba za kilka pojedynków (swoją drogą też świetna gra).

 

image.png.5f6e7a3706f37459ad6709c3d270d04d.png

 

Czyli drugie konto w ponad dwa lata po 27 stycznia 2008, pamiętam jak dzisiaj dzień kiedy kupiłem w mojej opinii najlepszą konsolę stacjonarną w historii. :) 

 

image.png.875ee281bda277dfea42f43668c76d98.png

 

Tutaj opis rok po roku, ale jeden z drugim będzie mi pierdolił w CW, że w Halo nie gram. :pawel: Zaznaczę tylko, że po dziś dzień w kampanię piątki nie grałem dłużej niż godzinę.

 

image.thumb.png.bee14518b646981b1031e87d85b7f0a8.png

 

 

to na xboxie tyle dobrych FPSow ze masz shooter w kategorii top gatunek?

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości zajrzałem w te statystyki i według nich mam 91 gier uruchomionych :notbad:

Tylko szkoda że nie ma listy bo jestem ciekaw co się tam znalazło. Co prawda sporo tytułów wpadało na dysk i po chwili wylatywało, ale że aż tyle tego to jestem zaskoczony. Xboxa mam od roku, plus jedną czy dwie gry sprzed kilku lat które wymagały Xbox Live, choć sama nazwę mogę przekręcać, ale to nieistotne.

Odnośnik do komentarza

Z Xboksem od lipca 2008 r. kiedy to X360 Arcade (mam go do dnia dzisiejszego) zajął miejsce mojej pierwszej konsoli jaką było PS2 i wtedy dopiero przygoda z konsolami zaczęła się na poważnie. Z X360 mam bardzo dużo fajnych wspomnień bo były to czasy studiów i dużo kursowałem z klockiem po moich kolegach, tak często, że kupiłem sobie specjalną torbę do jej transportu, oczywiście z logiem X360.

 

Dwa pady i kolejne części Gears of War na splicie, to była jazda bez trzymanki. Te wrażenia byly nie do podrobienia po dziś dzień. Dla mnie to znak ostatnich beztroskich czasów w moim życiu. Najwięcej kupionych i ogranych gier. Najlepiej wspominane serie: Gears of War, Mass Effect i Forza Motorsport. Pamiętam jakim wydarzeniem i jaką kosą było wydanie rodzimego Wiedźmina 2 na X360.

 

Od tamtej pory kupowałem konsole wszystkich producentów, nie miałem tylko Wii, PSP i Vita, ale to z X'em ostatecznie spędzałem najwięcej czasu i po ograniu paru gier inne konsole robiły za przyciski do papieru. Po latach człowiek godzi się, że nie ma czasu i sił by ograć wszystkich dobrych gier, ale jednocześnie wmawia sobie, że backlog tych kilkudziesięciu pozycji z 2 ostatnich generacji jednak kiedyś da się nadrobić (szkoda tylko, że to najczęściej gry na kilkadziesiąt godzin każda).

 

W XsX podoba mi się, że jest ta ciągłość i można na niej grać w wiele produkcji jeszcze z czasów X360 i to często w lepszej jakości. Można stare hity odkryć na nowo obok zupełnie nowych gier.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...