Skocz do zawartości

Pad do Xbox Series X i S


Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy zwykły adapter Xbox taki jak ten:

https://www.xbox.com/pl-PL/accessories/adapters/wireless-adapter-windows

 

Bez problemu zadziała on na Windowsie 11 z Elite 2.

 

Przez bluetooth też może się połączyć za pomocą dowolnego adaptera i na każdym w miarę aktualnym Windowsie, ale lepiej moim zdaniem kupić adapter Xbox bo lag jest mniejszy. 

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pady gdzie driftują analogi. Dajta linki do tego co trzeba kupić by samemu sobie wymienić. No ale tak wszystko włącznie z lutownicą (zakładam, że potrzebna). Jeżeli cenowo będzie znośnie to może się pobawię.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

 

filmików sporo, pod każdym prawie link do Ali gdzie są do kupienia. Na allegro są też, ale ktoś pod jednym skomentował, ze pod obudową brakowało magnesu.

 

https://allegro.pl/oferta/analog-magnetyczny-z-czujnikiem-halla-xbox-one-series-s-x-hall-14438410645

 

Na 1 filmiku pad od Ps4, ale dosyć spoko wyjaśnił kalibrację. 

Do tego jest ta strona:

https://hardwaretester.com/gamepad

 

Podziwiam kogoś kto wysyłał 5 razy pada. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Ins napisał:

Mam dwa pady gdzie driftują analogi. Dajta linki do tego co trzeba kupić by samemu sobie wymienić. No ale tak wszystko włącznie z lutownicą (zakładam, że potrzebna). Jeżeli cenowo będzie znośnie to może się pobawię.

 

Są firmy które wymienia Ci to na gotowo- 160zł gdzieś widziałem. Drogo.

Pytanie czy warto Ci kupować to wszystko do jednej wymiany czy tam dwóch. 

Lutownice można kupić najtańszą- 20-40zł Ale warto mieć taką z opcja zmiany temp. Koszty rosną. Warto zakupić szpatułki to otwierania i podważania. Odpowiedni Torx się też przyda. 

Jak się będziesz bawił więcej w lutowanie, to warto stacje kupić. JBC za 2500 nie ma sensu, ale taka za 150 od Zhaoxina ujdzie na domowe tematy raz do roku. Do tego zestaw od ifixit gdzie są wszystkie nasady do śrub, zestaw do otwierania zatrzasków- ifixit 150zł, noname 50zł 

Jakaś pasta, topnik, cyna, warto mieć taśmę do rozlutowania.....

 

Chcesz zrobić a'la Daniel Rakowiecki czy jak ten:

 

 

 

Budżetowo jak wyżej to:

 

 

https://www.gotronik.pl/zestaw-lutowniczy-akcesoria-w-etui-18-elementow-p-9114.html

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, messer88 napisał:

Zaczął mi jeden eneloopek mrugać na czerwono w stacji, zdechł? 

One mrugają jak za długo je ładujesz i się "przeładowują". Sam czasami po ładowaniu wyjmowałem aku i wkładałem jeszcze raz, żeby "doładować", no i czasami tak mrugały. Więc jeśli się rozładowały, dajesz je do ładowarki, a one od razu tak robią, no to tak, zużyły się.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Nie chcę wróżyć, bo nigdy nie liczyłem i nie gram regularnie, ale zakładam, że podobnie koniec końców. Mam cztery aku, cenowo się opłacało w porównaniu do czarnych. No i mimo wszystko warto wziąć pod uwagę, że na tych aku masz napisane min. 1900mAh, czyli gwarantowane 1900, a może być ciut więcej, zależnie od egzemplarza.

 

Cytat

 

Białe eneloop (BK-3MCDE)

    Pojemność 2000 mAh dla AA oraz 800 mAh dla AAA
    Do 2100 cykli ładowania (1) / 600 cykli ładowania dla testów zgodnych z nową normą IEC (2)
    Niski współczynnik samorozładowania
    Wszechstronne zastosowanie: kamery cyfrowe, urządzenia do pielęgnacji, gry i zabawki, latarki

Czarne eneloop (eneloop pro BK-3HCDE)

    Pojemność od 2500 aż do 2550 mAh dla AA oraz od 930 aż do 950 mAh dla AAA
    Do 500 cykli ładowania (1) / 150 cykli ładowania dla testów zgodnych z nową normą IEC (2)
    Duża pojemność do urządzeń o dużym poborze energii
    Zastosowanie: lampy błyskowe DSLR, zdalnie sterowane samochody, urządzenia bezprzewodowe

 

 

wystarczy pomnożyć, ogormna różnica na korzyść białych, jeśli chodzi o żywotność

Edytowane przez krzysiek923
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...