Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

Faka: Myślę, że to raczej decyzją biznesowa, a grę zapowiedziano o ten rok za wcześnie. Mają wydać grę teraz zamiast kilka miesięcy później z lepszą optymalizacją. MS chyba po prostu ma już dosyć kolejnych przesunięć, bo za dużo ich już było.

 

W ogóle to gra z taką stylistyką, FPS, w 2023 w ogóle nie powinna mieć żadnego innego trybu jak tylko 60fps/4K.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Tutaj raczej wychodzi abonamentoza - nie ma sensu dopieszczać gier sieciowych jak nie masz pewności, że się przyjmą. Jak się przyjmą, będziemy latać, a jak nie to olewka. XGP jest super do gier AA i indorów, ale MS powinien iść w ślady Sony jesli chodzi o sprzedaż swoich AAA.

Odnośnik do komentarza

Najsmutniejsze chyba ze nie potrafią napisać wprost kiedy ten update, to oznacza że mają grę rozkopaną, co innego "poczekacie 2 tygodnie" a co innego "będziemy was informować w późniejszym czasie".

Faktem jest że tam chyba pracują partacze, gra wygląda jak początki poprzedniej generacji  a ma problemy jej nie przystające.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

To nic nie wnosi do rozmowy, ale o Jezusie, ale mnie wkurwili teraz na ostro. Gdzie pokaz tych 12 terachujków?


Wszystko wnosi, nawet post Faki w temacie o wojnie :laugh:

Cala ta gen jest dziwna. A jak dobrze pomyśle, to MS skończy jak w poprzedniej. Wtedy się skupili na tv tv tv. Obudzili się za późno. Pomijam początek i pomysły. XSX miał szanse, ale 2 lata i nie ma mocnego tytuły ex, skupieni na zakupach. Za 2 lata wszyscy będą oczekiwać nowych konsol i newsow o nich. 
Juz to pisałem, strasznie miałka ta generacja, nijaka. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie, xsx miał szansę. Teraz może mieć już tylko trudniej, jeśli prawdą okaże się że Sony rusza z ofensywą grową już stricte pod ps5. Jesienią Spiderman rozbije sprzedażowy bank. W kolejce Death Stranding 2, potencjalnie zajebiste multi w świecie the Last of Us, Silent Hill 2. Przecież na taki rimejk Mgs3 o którym się mówi to 90% graczy będzie miało migotania komór.

 

Ja widzę że gry AAA też często zjadają własny ogon (chociaż wiele gatunków już ma tą przypadłość) i nie chcę by MS robił z każdej gry fotorealistyczny film. Ale no kurwa jakieś standardy w 2023 powinny byc. Jeśli trzymam konsolę za 2500zl żeby odpalić grę jak Redfall no to trochę słabo. Bo większość śmieciarki z gp to możnaby pewnie w kiblu na Switchu włączyć.

Kończę ten offtop ale wkurwiłem się poraz kolejny, czekam na ten czerwiec już na dzień dzisiejszy to chyba trzyma mnie przy xsie moja biblioteka i gears of war. 

Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawią recenzje i postawa recenzentów. Forspoken to może była słabo srednia gra ale średnia 6/10 jest według mnie o jedno oczko zanizona po tym jak ogralem demko. Wpływ według mnie miał hejt przed premiera i recenzenci popłynęli z nurtem z ocenami. Tutaj już widać, że ludzie chcą linczu, krwi i zobaczymy czy recenzenci pójdą lizać dupe graczom. Oczywiście jest możliwość, że gra będzie chujowa ale mimo wszystko oni poniżej 8/10 nie schodzili z tego co pamiętam.

Edytowane przez PanKamil
  • beka z typa 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Zrozumiałbym grę która miażdży grafiką lub ma ogromny świat jak starfield/msfs ale redfall w 30fps, gra na UE4 a nie autorskim silniku to sroga :kekw: 

W tej generacji w 30fps dałem radę tylko Medium przejść gdzie kamera podąża za graczem, redfall w 30fps zostawiam na kiedyś, jak już zrobią patcha i gra będzie martwa  :sonkassie:  powinni przesunąć premierę do momentu jak ogarną ten tryb.

 

 

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tacy partacze - wciąż stawiam, że po prostu budżet nie pozwala dopracowywać tych gier na start, a i posucha wydawnicza kawała wypchnąć ten tytuł na szybko.

 

Spencer bandyto, przeproś za stan Xboxa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...