Jump to content

The Outer Worlds 2


Recommended Posts

No jest tutaj co poprawiac w drugiej czesci bo jedynka byla po prostu slaba. Taki falszywy mesjasz z bardzo obiecujacym poczatkiem ale juz w tej pierwszej lokacji cos podejrzanie wygladaly questy, zeby w dalszej czesci juz calkowicie je popsuc. Do tego rozwoj postaci lezal kompletnie, tak samo ekwipunek, w sumie to przypomina mi to cyberpunka bo obie mechaniki byly na takim samym poziomie czyli kompletnie nieistotne dla samej rozgrywki.

  • Upvote 1
Link to comment

Jedynka za pierwszym razem mi nie podeszła, ale kilka miesięcy później przysiadłem i przeszedłem całość na 100%. Duży plus za to, że da się przejść w 20-30 godzin max.

 

Jestem pewny, że przy większym budżecie dostaniemy coś wyjątkowego.

Link to comment
Guest lpcl
1 godzinę temu, Bigby napisał:

Jedynka za pierwszym razem mi nie podeszła, ale kilka miesięcy później przysiadłem i przeszedłem całość na 100%. Duży plus za to, że da się przejść w 20-30 godzin max.

 

Jestem pewny, że przy większym budżecie dostaniemy coś wyjątkowego.

Duży plus, że nie była rozwleczona na 100h.

Link to comment

Jedynka była dla mnie średnia, głównie przez brak balansu w skillach. Jak się wpakowało punkty w charyzmę, to wszystko można było rozwiązać w najlepszy możliwy sposób. Chciałbym, żeby w niektórych sytuacjach postać ze zręcznymi palcami sobie poradziła, np. przy rozbrajaniu bomby, a pozostali musieli inaczej kombinować, albo jak ktoś wpakuje dużo w siłę, to będzie mógł coś ciężkiego przenieśc odblokowując przejscie dostępne tylko dla takiej postaci, a pozostali muszą szukać innego drogi. Za to długośc gry i podzielenie na małe obszary dla mnie na plus. Szkoda, że tutaj pewnie zrobią open worlda :smutas:

 

Link to comment

Dla mnie jedynka miała sporo braków w balansie i zarządzaniu postaciami, ale wynikało to raczej z braku budżetu niż braku umiejętności Obsidian. Dopasioną dwójkę poproszę, bo to jednak gra najbliższa klasycznym Falloutom jeśli chodzi o aspekty czysto RPG-owe.

Link to comment

Jedynka to moje top rozczarowań generacji - niby był jakiś pomysł na wszystko, ale po kilku godzinach wiele rzeczy się rozmywało. No i gameplay słabiutki. 

 

Może z lepszym budżetem coś podciągną, ale póki co raczej nie czekam. 

Link to comment

Wolności kreatywnej już starczy po grounded oraz bleeding edge 

 

uniwerusm OW jest świetne i tak jak poprzednicy piszą większy budżet i będzie elegancko. Mam nadzieje ze czas gry nie zostanie wydłużony 

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.