Skocz do zawartości

The Outer Worlds 2


Rekomendowane odpowiedzi

No jest tutaj co poprawiac w drugiej czesci bo jedynka byla po prostu slaba. Taki falszywy mesjasz z bardzo obiecujacym poczatkiem ale juz w tej pierwszej lokacji cos podejrzanie wygladaly questy, zeby w dalszej czesci juz calkowicie je popsuc. Do tego rozwoj postaci lezal kompletnie, tak samo ekwipunek, w sumie to przypomina mi to cyberpunka bo obie mechaniki byly na takim samym poziomie czyli kompletnie nieistotne dla samej rozgrywki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bigby napisał:

Jedynka za pierwszym razem mi nie podeszła, ale kilka miesięcy później przysiadłem i przeszedłem całość na 100%. Duży plus za to, że da się przejść w 20-30 godzin max.

 

Jestem pewny, że przy większym budżecie dostaniemy coś wyjątkowego.

Duży plus, że nie była rozwleczona na 100h.

Odnośnik do komentarza

Jedynka była dla mnie średnia, głównie przez brak balansu w skillach. Jak się wpakowało punkty w charyzmę, to wszystko można było rozwiązać w najlepszy możliwy sposób. Chciałbym, żeby w niektórych sytuacjach postać ze zręcznymi palcami sobie poradziła, np. przy rozbrajaniu bomby, a pozostali musieli inaczej kombinować, albo jak ktoś wpakuje dużo w siłę, to będzie mógł coś ciężkiego przenieśc odblokowując przejscie dostępne tylko dla takiej postaci, a pozostali muszą szukać innego drogi. Za to długośc gry i podzielenie na małe obszary dla mnie na plus. Szkoda, że tutaj pewnie zrobią open worlda :smutas:

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jedynka miała sporo braków w balansie i zarządzaniu postaciami, ale wynikało to raczej z braku budżetu niż braku umiejętności Obsidian. Dopasioną dwójkę poproszę, bo to jednak gra najbliższa klasycznym Falloutom jeśli chodzi o aspekty czysto RPG-owe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...