Skocz do zawartości

Marvel's Guardians of the Galaxy


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2021 o 00:00, GearsUp napisał:

W jakiej rozdziałce grasz?

Some serious fps drops during a scene with a many eyed creature ( running in 4k rtx upped to the max with a 3090) else it was hovering around 50-60fps.

Gościu z resetery w 4k ze wszystkim na maxa na 3090 uzyskiwał 50-60fps

na 3070 w 4K ultra z DLSS na Jakość obrazu mam spokojnie 60 fpsów, można też włączyć RT na wysokie.

w 1440p bez HDR gra działa ze wszystkim na maksa w 80 klatkach, ale to tytuł który na pewno będę przechodził na 75 calowym telewizorze. 

Odnośnik do komentarza

Akurat podobno w tej grze DLSS w trybie jakości jedna z najlepszych implementacji jaka widzieli, głównie przez AA i właśnie wyostrzenie obrazu.

Ja pewnie obnize RT i ustawie stałe 60 klatek, bo wolę ten tytuł ogrywać na 75 calach niż na monitorku.

 

Sama gra zapowiada się wybornie!:banderas:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, GearsUp napisał:

DLSS mnie nie przekonuje jeżeli chodzi o ruch bo wiadomo na statycznych screenach wypada nawet lepiej od natywnego obrazu przez zbytnie wyostrzenie.

 

To jest jedna z tych gierek dla której inwestowanie w drogi sprzęt jest w pelni uzasadnione.

 

Na razie jedyną grą gdzie DLSS wyglądał źle w ruchu było u mnie RDR 2, podczas ruchu kamerą wszystko było mega za ostre, ale to raczej nie wina technologii, tylko złej implementacji akurat w RDR 2, bo w żadnej inne grze się z tym nie spotkałem, a tak jak mówisz, DLSS jakość wygląda lepiej niż natywne 4K dzięki o wiele lepszemu AA. 

Odnośnik do komentarza

Przez pierwsze kilka rozdziałów grałem z DLSS, potem wyłączyłem. Fpsy trochę spadły, ale nadal nawet przy totalnym chaosie na ekranie trzymało 60 klatek.

 

Mając to porównanie stwierdzam, że jakość obrazu była bardzo zbliżona. Tak jak Bzduras pisze, wspaniały ficzer dzięki któremu karty typu RTX 2060/2060 Super będą żyły jeszcze przez wiele lat.

Odnośnik do komentarza

Jezu ależ ta gra jest dobra, a jak komuś się jeszcze podobały filmy to już w ogóle nie powinien przejść obok tej produkcji obojętnie!

Rewelacyjnie napisane i zagrane dialogi, tona wybornego humoru, świetny scenariusz, oderwać się nie można!

 

Po raz pierwszy od dawna gra naprawdę potrafi mnie rozśmieszyć, po raz pierwszy od dawna chce uczestniczyć w każdej wymianie zdań bohaterów, które w żaden sposób nie nużą!

 

Sama walka także mocno mnie zaskoczyła, spodziewałem się durnego strzelania a dostałem mocno rozwinięty system, który wraz z nowymi umiejętnościami staje się coraz bardziej widowiskowy.

 

Do tego wszystkiego graficznie gra rozpierdala, podobnie jak ścieżka dźwiękowa, a jak jeszcze podsumujemy że w końcu nie mamy doczynienia z jebana Gass Open World produkcja, od których człowiek rzyga, to w ogóle jest 10:banderas:/10.

 

 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...