Skocz do zawartości

Marvel's Guardians of the Galaxy


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebista, lajtowa gierka o superbohaterach, a tu widzę jakieś rozkminy jak nad Szekspirem. Co do walki wystarczy przy strzelaniu nie korzystać z tego śmiesznego autolocka ala Devil May Cry tylko samemu celować i jest naprawdę spoko. Chociaż nie wiem jak to wygląda na padzie, bo grałem na m&k.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Ściągnąłem na premierę w XGP i tak leżała na dysku miesiącami, nareszcie ukończyłem i czuję dużą ulgę, połowa gry okrutnie mnie wymęczyła. Te  zachwyty, GOTY, czy Grucha piszący że 9/10 a jedynym minusem jest to że gra jest za krótka i brakuje jej jeszcze kilku godzin :kekw: Baa gra mnie nawet wyleczyła z popularnej ostatnio opinii na forum o braku liniowych akcyjniaków.

 

+ oprawa graficzna 

+ nie jestem fanem Marvela a fabuła wciąga

+ barwne postacie

+ humor....

+ klasyki muzyczne z dawnych lat...

 

- gameplay, to największa wada, monotonny, schematyczny, walki nie dają frajdy, strzelanie z kapiszonów i papka na ekranie

- gra jest za długa, ostatnie godziny męczą

- ....humor, jak słyszysz x100 jestem Groot czy Star Lorda który 50x udowadnia że jest dobrym kapitanem a nie pizdą to :bad: to na początku jest zabawne, później już wkurza, dodatkowo gra jest przegadana, tutaj serio nie ma minuty żeby postacie ciągle czegoś nie pierdoliły 

- klasyki muzyczne z dawnych lat w dużym stopniu zmarnowany potencjał 

 

 

7/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Właśnie skończyłem. Bardzo podeszły mi dialogi, design i ogólnie rzecz ujmując fabuła. To byłby świetny serial (najlepiej animowany) lub gra przygodowa, bo gameplay'u miałem dosyć gdzieś w połowie gry, końcówka gdzie jest najwięcej strzelania, prawie mnie wykończyła. Świetna przygoda, średnia gra. Tytuł idealny do abonamentu, sam bym tego nie kupił (a już na pewno nie za trzy i pół bomby), ale "za darmo" się ograło. Ktoś narzekał, że gra jest za krótka - gdyby były jeszcze 3 dodatkowe rozdziały z tym mozolnym strzelaniem,  to bym tego nie ukończył.

Odnośnik do komentarza

Niech w następnej części, o ile wyjdzie bo gra nie była hitem. zrobią dobry różnorodny gameplay. to wyjdzie z tego naprawdę fajna przygodowa gierka.

 

Nie dziwię się tak dużo osób narzeka na długość, gdy cala gra opiera się na schemacie: sekcja chodzona z gadankiem bohaterów -> arena z kilkoma falami przeciwników -> banalna zagadka -> sekcja chodzona i tak w kółko. Przede wszystkim przydałoby się urozmaicić sekcję ze strzelaniem i zamieszać tym schematem.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...
  • 8 miesięcy później...

Właśnie skończyłem i bawiłem się świetnie! brakowało mi takiej luźniej gierki ostatnio. Same dialogi, grafika czy ścieżka dźwiękowa sztosik. Jedynie gameplay na początku kuleje przez to ,że przeciwnicy są pociskami na gąbki. Jednak z czasem jak dostajemy nowe umiejętności czy moce dla nas i naszych kompanów walka idzie gładko, szybko i sprawnie. 

Dawno nie grałem w tak dobrze wyreżyserowaną gierkę, gierka trzy raz się kończyła a tutaj można jeszcze dalej grać. Świetne mrugnięcia w stronę gracza, uwielbiam takie smaczki w gierkach. Kompletnie nie lubię marvela tak ta gierka mi siadła, to też tłumaczy fakt dlaczego tak późno zagrałem. Jak komuś nie siadła to jest jedno zakończenie w połowie gry :lapka:

Gra ma masę dialogów które czasem potrzebują czasu więc jak ktoś idzie sprawnie do przodu to nawet nie da się odsłuchać wszystkich. 

image.thumb.jpeg.c6413a18430fb37f7cfba4af80cf99e1.jpeg

 

image.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też niedawno skończyłem i muszę się zgodzić z tymi przeciwnikami. Pod koniec zaczyna to już męczyć. Ciągle to L2/R2 i pilnować przeładowania. Do tego odnosiłem wrażenie, że nasi towarzysze nie są zbyt skuteczni, jeśli nie wydamy im poleceń.

No i te zbiórki. Wolałbym wcisnąć guzik i od razu dać całej ekipie boosta, niż to oglądać.

Ale cała reszta- git.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.