Skocz do zawartości

Marvel's Guardians of the Galaxy


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, blantman napisał:

60 FPS chce minimum za bardzo się przyzwyczaiłem no nic poczekam na przeceny na pc. Mam w co grać ale cieszę się że tylu tutaj poleca

 

Na PC przed premierą było za 160 zł na CDKeys. Teraz niestety ceny podskoczyły.

 

Patrząc jednak, że gra słabo się sprzedaje, myślę że tuż przed końcem roku będą srogie obniżki.

 

Niemniej dla mnie to obecnie najlepszy tytuł tego roku i zapłaciłbym nawet pełną cenę. ;)

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

No ja tak wsiąkłem, że od soboty przegrałem już 16h, co naprawdę bardzo rzadko mi się zdarza. Podoba mi się, że pomimo liniowości nasze decyzje naprawdę mają znaczenie i co jakiś czas widzimy napis, że gdybyśmy wcześniej zrobili coś innego to mielibyśmy inne możliwości, a tak np. musimy improwizować. Historia jest ciekawa, a wszystko idealnie dopełniają fantastyczni bohaterowie, pełen smaczków świat i rewelacyjna ścieżka dźwiękowa. Zdarzają się małe błędy techniczne, ale cala gra jest tak dobrze zrobiona, że człowiek od razu je wybacza. 

 

zaskoczenie roku, nie czekałem na ten tytuł w ogóle, a dostałem jedna z gier roku!:obama:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, easye napisał:

Podoba mi się, że pomimo liniowości nasze decyzje naprawdę mają znaczenie i co jakiś czas widzimy napis, że gdybyśmy wcześniej zrobili coś innego to mielibyśmy inne możliwości, a tak np. musimy improwizować. 

Spoiler

W scence z mamą milfem i tortem z pacmanem za pierwszym razem porozgladalem sie po chalupie i dopiero poszlem na gore. Nie zgasilem wszystkich swieczek wiec włączylem wczytaj ostatni punkt kontrolny. (Myslalem ze za swieczki moze jest trofik czy cos, nie sprawdzam pucharkow jak przechodze pierwszy raz gre) . Wczytalem i od razu pobieglem na góre. Ku mojemu zaskoczeniu wczytala sie inna cutscenka niz poprzednio. Detal. Ale plusik ze tworcom sie chcialo.

 

Odnośnik do komentarza

 

9 godzin temu, cotek napisał:

Wybór rozdziałów nie działa tak, że sobie wrócę do jakiegoś chaptera po ubranko, które pominąłem i sobie wrócę do aktualnego chaptera i będę miał to ubranko, nie ? xD

Tylko ng+. Wracajac do chapterow mozna jedynie trzaskac trofki zwiazane z walka.

 

Ja zyebalem akcje z mandatem :reggie:

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, _Red_ napisał:

Na okładce jest znaczek, że tak. Obie wersje (PS4 i PS5) wyszły na sprzedaż równocześnie, więc raczej nie jest to case typu Cyberpunk upgrade (wyjdzie jak wyjdzie), tylko tak jak Valhalla, WD: Legion itp.

To tak nie dziala ziomeczku, na codzie cold war jest taki sam znaczek a upgrade kosztuje 40 ziko

Ale akurat straznicy maja free

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

O to mnie pan zagiął. Teraz widzę, że np. Valhalla miała dodatkowy tekst typu "free download". No to trzeba byc chyba czujnym przy zakupie i przeczytac w necie. Nie chciałbym się tak naciąć np. z Lost Judgment, gdzie mam plan wziąć wersje PS4 z myślą o pobraniu wersji PS5 za free z PSN.

 

Ewentualnie tak myślę, czy jakimś wyznacznikiem może byc, gdy gra na PSN pod jedną ceną ma oba logosy: [PS4][PS5], co by oznaczało, że jedna licencja pozwoli ściągnąć oba buildy? Wspomniany COD przy wersji PS4 ma tylko jedno logo, a jakies deluxy dopiero mają oba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...