Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

@pawelgr5, nie. SH2 przechodzę na stacjonarce. SMT3 nie planuję póki co powtarzać.

 

SH2 działa podobno dobrze na Decku, aczkolwiek ludzie mieli problemy jak skakali cloud-savem między kompem a Deckiem i coś im się zwieszało przez to. Stwierdziłem, że nie będę ryzykował.

 

SMT3 nie wiem. Na YT widziałem, że da się odpalić, ale co dokładnie trzeba zrobić nie wnikałem.

 

Na razie ogólnie nie grałem dużo na Decku. Sprawdziłem garstkę gier, większość na emulatorze. W moim przypadku to nie będzie główny sprzęt do grania, tylko dodatek. Przyznam też, że podobnie jak w Switchu trochę mam problemy z wygodnym uchwytem w pozycji leżącej. Niby nie mam małych dłoni, a mimo tego ogarnięcie wszystkich przycisków włącznie z triggerami powoduje lekki dyskomfort. Przy grze rytmicznej jest lekka gimnastyka palców. ;) No ale to po prostu wynika z rozmiaru sprzętu, więc dobór gier do grania w łóżku też będzie raczej uwarunkowany od sterowania.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ping napisał:

Pojawiły się 256GB SSD do Decka za 70zł z darmową wysyłką

Były też Samsungi, ale już się skończyły.

warto też pytać w lokalnych sklepach komputerowych, które handlują poleasingowymi kompami. Komputroniki i xkomy też mają na stanach te dyski (po wymianach u klientów) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Alastor84 napisał:

W końcu przyszła kolej i na mnie :) Zamówienie złożone 16 czerwca. Ciekawe ile dni będę czekał na kuriera?

 

U mnie około tygodnia od opłacenia.

 

I znowu tanie dyski 256 GB (75zł), pewnie szybko pójdą, bo na pepperze już gorąco.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uprowali się z pierwszym, największym zapotrzebowaniem, a teraz to już z górki, podczas gdy produkcja podobno idzie pełną parą.

 

Warto rozważyć zakup, kto nadal się waha. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i mam tylko nadzieję, że sprzęt nie wyeksploatuje się zbyt szybko i posłuży przez lata.

 

Ciekaw jestem, jak będzie z tą baterią. Od ostatniego ładowania pograłem około godzinkę, może nawet dłużej, a raptem 17% mi zeszło. Nie chcę chwalić przedwcześnie, ale myślałem, że będzie gorzej.

Odnośnik do komentarza

Jak by kogoś interesowało Diablo III z Nintendo Switch w 60 klatkach działa idealne ;)

Spoiler


hkqXy7O.jpgefrCryY.jpgbCRurZ3.jpgqW1EDba.jpg27SzNfG.jpgABLqcnH.jpgjEtJGm9.jpg


 

Troszkę zabawy miałem z polska lokalizacja (dubbingiem) i najnowszym update, ale dałem radę. Ogólnie Yuzu działa naprawdę dobrze na SD :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...