Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Decka od kilku dni i to jest to na co czekałem. Od tego czasu nawet nie odpalałem PC. Teraz służy mi tylko do pracy a Deck do grania. Odkrywanie jego możliwości sprawia mase frajdy. Mój #1 czyli Diablo 2:R udało się zmusić do działania i nie ma nic lepszego niż szybka farma przed spaniem w łóżku. Czekam teraz na większa karte mSD i zabieram się za testowanie emulatorów. 

 

Teraz zagłębiam temat odpalania romów zdalnie z dysku NAS - testował ktoś?

 

Edytowane przez __bercik07
Odnośnik do komentarza

Ogarnia ktoś emu dolphin? We wszystkich grach na GC jest tak że znikają obiekty w trakcie gry. Pojawiają sie dopiero jak się zbilżasz to się wczytują. Mam tak zarówno w MGS TTS i RECV. Troche próbowałem zmieniac ale nie widze poprawy. Jak to nie pytanie tutaj to może ktoś na PW odpowie - edytne posta.

Edytowane przez LiŚciu
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z cyklu "post z dupy po piwie"

 

Nie podoba mi się dźwięk po wciśnięciu przycisku power. Nie wiem, czy da się to zmienić, ale domyślny brzmi jak chińska gierka elektroniczna z bazaru sprzed 30 lat.

 

Ale im dłużej trzymam SD w rękach, tym bardziej podoba mi się jego design. Z jednej strony prosty, z drugiej elegancki. Zdjęcia tego nie oddają. Porządny sprzęt dla prawdziwych menszczysn, którego nikt nie będzie się wstydził.

 

I chyba gram w jakieś gówniane, mało wymagające gierki, bo mam wrażenie, że bateria trzyma bardzo dobrze, choć jasność i głośność mam wysoko.

Odnośnik do komentarza

A mi się podoba dźwiek. Milion razy lepszy niż np w PlayStation, który od trójki brzmi jakbym mikrofalówkę ustawiał a nie odpalał portal do świata gierek. 

Odpal sobie takiego Dead Space 3 albo coś bardziej współczesnego AAA - 2 godz i poniżej.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

PlayStation, który od trójki brzmi jakbym mikrofalówkę ustawiał a nie odpalał portal do świata gierek. 

No dzięki... Can't unsee...

 

Ogólnie nie planuję grać w "AAA" na Decku, bo od tego mam stacjonarkę i/lub konsole, ale np. na jednym ładowaniu spokojnie pograłem kilka godzin w Miku, Tetris Effect, emulator PS2 i FF3 i jeszcze mi zostało 20% baterii, więc na mój gust dobry wynik. Po prostu spodziewałem się, że będzie gorzej po pierwszych recenzjach.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Są zamienniki przecież na rynku. Nie rozumiem czemu miałaby być tak droga (nie, żebym twierdził, że to niemożliwe tylko patrząc na wybór nie widzę powodu akurat dla niej), ma jakieś specjalne funkcje?

Obstawiam, że moga chcieć odbić sobie troche hajsu na akcesoriach. SD ma świetną cenę i nie wierze ze sporo (jeżeli w ogole) na nim zarabiają w wersji 64GB. Specjalnych funkcji miec nie będzie ale własnie to "posadzenie" na docku by mi odpowiadało mocno. SD jest duży i jak by tak go pionowo postawić obok monitora to w moim przypadku i dla mojego set'upu byłoby optymalnie. Bajer i sztuka dla sztuki ale ponizej 400zł biorę.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Obstawiam, że moga chcieć odbić sobie troche hajsu na akcesoriach. SD ma świetną cenę i nie wierze ze sporo (jeżeli w ogole) na nim zarabiają w wersji 64GB. Specjalnych funkcji miec nie będzie ale własnie to "posadzenie" na docku by mi odpowiadało mocno. SD jest duży i jak by tak go pionowo postawić obok monitora to w moim przypadku i dla mojego set'upu byłoby optymalnie. Bajer i sztuka dla sztuki ale ponizej 400zł biorę.

Pewnie widziałeś ale już dawno są zamienniki. https://shopee.pl/Unality-do-stacji-dokującej-z-ładowarką-do-gier-Steam-Deck-Type-C-i.561592365.19249019937?gclid=Cj0KCQjw1vSZBhDuARIsAKZlijRCwVpJgTjQ8wcg57y9AABWVt-tEE_xuktI8SCa1ACCTIpkdC1ctnAaAjgCEALw_wcB

 

Tylko ten np nie ma portu ethernet. 2 USB i jedno USB C.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...