Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Dave Czezky napisał:

Ciekawe co pierwsze wysiadzie - ramiona czy bateria?

Kolejne urzadzenie zrobione przez kompletnie oderwane od rzeczywistosci korposzczury, jak steam controller czy google stadia.

"Rece opadaja".

Dave lubię twój sklep i proszę nie pozwól abym przestał :reggie:

Odnośnik do komentarza

Chyba czas na altera, bo nic nie moge od paru lat napisać.

Wystarczy poczytac ile trzyma bateria i jak to jest trzymać kilogram na linii wzroku.

 

Jeśli ktoś myśli, że ten pececik celuje w gracza konsolowego, to trochę słabo się zna na branży.

99% ludzi nie chce siedzieć w suwakach, robic research czy gra jest kompatybilna, obolale i obłożone powerbankami, bądźmy chociaz trochę powazni.

Ja wiem, że w teorii jest superancko - pc w kieszeni, no ale kurwa  :pawel:

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Dave Czezky napisał:

Chyba czas na altera, bo nic nie moge od paru lat napisać.

Wystarczy poczytac ile trzyma bateria i jak to jest trzymać kilogram na linii wzroku.

 

Jeśli ktoś myśli, że ten pececik celuje w gracza konsolowego, to trochę słabo się zna na branży.

99% ludzi nie chce siedzieć w suwakach, robic research czy gra jest kompatybilna, obolale i obłożone powerbankami, bądźmy chociaz trochę powazni.

Ja wiem, że w teorii jest superancko - pc w kieszeni, no ale kurwa  :pawel:

 

 

No, ale ja też czytam w temacie Switcha, że nie da się grać bez Split Pada i sama konsola jest wówczas potężną cegłą, no ale tam jest biznes, więc all good. :rotfl:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Każdy kto tutaj pisze raczej wie, że to PC a nie konsola. Ja to biorę żeby w koncu przestać uzywac 8 letniego lapka. A teraz serio pytam bez złośliwości:

 

Serio gracie z łapami w górze na switchach/vitach/3desach? Ja chyba nigdy, zawsze mam łokcie oparte na czyms bo inaczej mi nie wygodnie nawet z pocketem go.


E: i nie dlatego, że ciężkie ale taka pozycja jest dla mnie strasznie nienaturalna i wole się garbic jak przy lapku.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No, ale ja też czytam w temacie Switcha, że nie da się grać bez Split Pada i sama konsola jest wówczas potężną cegłą, no ale tam jest biznes, więc all good. :rotfl:

Dalej jest lekka.

2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Każdy kto tutaj pisze raczej wie, że to PC a nie konsola. Ja to biorę żeby w koncu przestać uzywac 8 letniego lapka. A teraz serio pytam bez złośliwości:

 

Serio gracie z łapami w górze na switchach/vitach/3desach? Ja chyba nigdy, zawsze mam łokcie oparte na czyms bo inaczej mi nie wygodnie nawet z pocketem go.

Każdy oprocz vizira.

Ja nigdy nie gram z opartymi łokciami.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Dave Czezky napisał:

No ale i tak masz steamdecka, a vizir mówi że wtedy nic innego juz się nie kupuje xd

 

Jezu, Czezky, nic takiego nie napisałem, musiałeś to wyciągnąć z dupy. Strasznie stałeś się wrażliwy na punkcie Switcha.

 

SD to inny target, wszystko w porzadeczku, dalej możesz golić ludzi na Romy za 2.5 bomby. :lapka:

Odnośnik do komentarza

A tak na serio to powiem wam, że dobrze się czuje będąc po prostu graczem. Nie dzieląc się na żadne pctowe/konsolowe strony i inne pierdolety. Deck jest dla świadomych ludzi, co wiedzą do czego konkretnie będą go używać a nie rodziców z dziećmi, pytających się w Twoim sklepie czy ta gra zadziała na NS Lite i innych muchomorowych świrów na hamakach:newell: 

Zestawianie go ze Switchem uważam za śmieszne, bo ludzie posiadający pokaźną bibliotekę gier na Steam to chyba jednak inny target?

33 minuty temu, Shankor napisał:

Rynek wszystko zweryfikuje. Osobiście nie wróżę dużego sukcesu, jest to raczej sprzęt dla entuzjastów, a nie przeciętnego mario-luba. Inna sprawa, że gdyby wyszedł Deck+ta stacja dokująca w rozsądnej cenie to dla mnie byłoby to lepsze rozwiązanie niż nowy komputer. 

Ceny zaczynają się od 1899 zł za model z najmniejszą pamięcią, którą (o ile posiada się odpowiednie umiejętności) można wymienić a USB hub zadziała jaki tylko zechcesz i nie musisz się stresować jak przy konsolce czerwonych "czy zadziała i nie schrzani coś" Jeżeli to nie jest rozsądna cena za sprzęt takiej kategorii to nie wiem jaka jest. Nie ma nic innego na rynku w tej cenie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też miałem problem i dopiero na pc jakoś się udało. Czekasz jeszcze na swoje potwierdzenie? Oni w poniedziałki je rozsyłają. Jeżeli wciąż masz Q1 to jeszcze szansa 28go.

 

@Dave Czezky Pisz co tam chcesz to wolny kraj ale nie rozumiem w czym ci ten sprzęt wadzi. Chyba, że chodzi tylko o udowodnienie czegoś vesirowi, to się nie wpierdalam:)

IMO argumenty o baterii, korporatyźmie i przenośności sprzętu czerwonych można bez problemu odbić w drugą stronę i śmierdzi to straszną hipokryzją.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Czekasz jeszcze na swoje potwierdzenie? Oni w poniedziałki je rozsyłają. Jeżeli wciąż masz Q1 to jeszcze szansa 28go.

 

W grudniu mi chyba zmienili na drugi kwartał :/ Trochę się łudziłem ,że jednak sporo osób stwierdzi to nie sprzęt dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Ukukuki napisał:

 

W grudniu mi chyba zmienili na drugi kwartał :/ Trochę się łudziłem ,że jednak sporo osób stwierdzi to nie sprzęt dla mnie. 

No to pewnie kwiecień będziesz miał. Dużo moich znajomych dostało przesuniętych na Q2 parę miechów temu. Szkoda, że nie da się już z maila sprawdzić którym jest się w kolejce. Teraz tylko trzymam kciuki żeby doszedł cały i zdrowy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...