Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie znowu wzięło na Shadows of the Damned. Skończyłem lata temu na X360, ale chciałem wrócić, bo to fajna i niestandardowa produkcja. Trochę się namęczyłem, aby to działało na Decku - najbardziej do szału doprowadzały mnie przycinki audio. Udało się pozmieniać co nieco i gra działa lepiej niż na konsoli :D.

Tu załączam poradnik z konfiguracją.

Edytowane przez GreatOnDeck
Odnośnik do komentarza

Mogli by podać jakies info o tym ile tego schodzi. Turbo niszowa zabawka bez marketingu sprzedawana w jednym sklepie jakos tak mi sie nie widzi jako sukces komercyjny. Chociaż troche mnie nie obchodzi ile korpo zarobi to wolałbym wiedziec czy ktoś na górze jest zadowolony i nie trafi tego szlag tak jak wszystkiego co wypuścili wczesniej (może poza VR które chyba nadal schodzi i jest to jakis sukces).

Odnośnik do komentarza

Produkują tego bardzo mało, ale po wielomiesięcznych kolejkach w których trzeba czekać aby dostać urządzenie, można wywnioskować że sprzęt znalazł swoją nisze i Valve może być zadowolone, zwłaszcza że w odróżnieniu od takiego Xboxów czy Playstation, Valve zarabia na każdym sprzedanym egzemplarzu więc dla nich jest to czysty zysk.

Odnośnik do komentarza

No mnie trochę boli brak oficjalnego wsparcia dla goga. Fajnie jakby coś się ruszyło z tematem. Dużo lepiej kupić starą gierkę na steam i mieć wsparcie dla pada nawet w strategiach z lat 90. 
 

Ogrywam teraz Heroes 3 i gra się cudnie a gra jest oficjalnie jako żółta. 

 

Oni też dzięki SD popularyzują swoją wersję linuxa. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, pawelgr5 napisał:

Pomimo mocnej krytyki mocno kusi ograć w koncu Twn Snakes a nie wierze, że Konami wyda chociażby remaster.

Możesz od razu brać na warsztat z emulatorem, bo licencje i prawa autorskie do TTS są gdzieś w limbo i na jakieś 100% nigdy z niego nie uciekną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś chciał pobawić się emulacją 3DSa to załączam mój poradnik stworzony centralnie dla Metroid Samus Returns, ale można go zaadoptować do każdej gry. Po angielsku.

Opisałem jak edytować layout - stworzyłem opcję obraz w obrazie, gdzie mały ekran nachodzi trochę na główny oraz pokazałem jak przypisać dodatkowe przyciski Decka do sterowania dotykowego.

 

https://greatondeck.net/metroid-samus-returns-on-steam-deck-citra-3ds-emulation/

 

Jakby ktoś miał pytania to pisać :). 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...