Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja palę hajsem w kominku ale teraz brałbym raczej wersje 256gb. Jeżeli nie boisz się rozkręcić sprzętu to najlepsza opcja kupić po prostu 64 i wstawić dysk jaki się chce. 512 ze swoim antyrefleksyjnym ekranem nie jest wart swojej ceny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Shen napisał:

Final Fantasy 7 Remake ze wsparciem steamdecka.

240zł w "promocji"  startowej...

 

Tja, nie, dziękuję. Na PS5 pudełko za 180zł można kupić nówkę.

 

20 minut temu, pawelgr5 napisał:

FF7 w wersjina epic storenie miał jakichs problemów z optymalizacją?

Miał. Rzekomo wyszły potem jakieś patche, ale z tego co czytałem nadal zbyt cudownie nie jest.

 

Na SD może i będzie działać, ale fajerwerków bym nie oczekiwał. 30fps i średnie/niskie detale, znając życie. No i nie jest to gra, którą bym koniecznie chciał grać przenośnie.

Odnośnik do komentarza

Witam 

Troszkę już rzeczy udało mi się zrobić. M.in. wymieniłem 64gb na 512 ssd. Wgrałem emudecka. Doinstalowałem Windowsa, głównie dla gamepassa. Czyli coś tam już wiem. Jednak nie udało mi się uruchomić gry ze Steama: Prototype 2, choć z tego co widzę nikt nie ma z nią problemów. Nawet wgrałem Proton GE co też nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

Mad1983jadam

 

Jak grałeś w nią na PC wcześniej to mogło ci zapisać ustawienia rozdzielczości, które pobrały się z chmury. Już 3 raz widzę podobny problem. Sorry za bold, ale forum się zabugowało. 

 

Jakby ktoś chciał przelecieć kampanię Diablo Immortal na Decku to zapraszam:)

https://greatondeck.net/diablo-immortal-on-steam-deck/

 

Edytowane przez GreatOnDeck
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, GreatOnDeck napisał:

Mad1983jadam

 

Jak grałeś w nią na PC wcześniej to mogło ci zapisać ustawienia rozdzielczości, które pobrały się z chmury. Już 3 raz widzę podobny problem. Sorry za bold, ale forum się zabugowało. 

 

Jakby ktoś chciał przelecieć kampanię Diablo Immortal na Decku to zapraszam:)

https://greatondeck.net/diablo-immortal-on-steam-deck/

 

A jak nie grałem?

Odnośnik do komentarza

A jak nie grałeś to nie mam pojęcia. 

 

Moim zdaniem jedyne logiczne wytłumaczenie dlaczego emulacja Xboxa nie cieszy się aż taką popularnością to fakt, że większość gier z tych platform jest dostępna gdzie indziej. PS2 to kopalnia exów, podobnie PS3. 

Ogólnie emulacja klasycznego Xboxa w rok nieco przyspieszyła, wiele fajnych gier jest w miarę grywalnych, w tym Rallisport Challenge 2 - chyba najlepszy ex z tej konsoli niedostępny nigdzie indziej. 

 

 

 

RDR na przykład ma ogólnie lepszą wydajność na emulatorze 360.

Edytowane przez GreatOnDeck
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

U mnie w weekend pięknie. Doinstalowąłem Discorda i uBlock'a do Chroma. Nadal jestem pod wielkim wrażeniem jak to wszystko prosto działa. Tak BTW zainstalwałem Tormented Souls i po 3 kliknięciaż zeby startowało z Proton Experimental śmiga pięknie. No Man's Sky jest pełną wersją więc jak ktoś chce przenośnie to polecam wersje na SD. Dziala sprawnie. Początkowo załączyło mi się sterowanie na M+K ale dosyc szybko się naprawiło i jest ok. Ciekawe jak to będzie wyglądać po wybudowaniu dużej bazy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...