Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Edytor heksadecymalny.  W wielu grach podmiana wartości decyduje o screen ratio ale nie ręczę, że u każdej tak samo zadziała. Tu na przykładzie Phantom Pain https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1845577514 

Tylko jak będziesz miał zamiar się bawić pamiętaj o zrobieniu kopii pliku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jakie to piekne, że nawet jak pisze ze gra nie dziala na SD to i tak warto próbowac bo spora szansa ze jeden z miliarda updatów OS załatwił sprawę tylko jeszcze nie było aktualizacji na sklepie. Wspaniała zabawka. Pobawiłem się w weekend SD jako PC i też wszystko pięknie. Przelewy za rachunki zrobione, backlog w excelu googla zrobion gładko i nawet forumek czyta się mega elegancko. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Żaden z tych co Valve daje w zestawie.

Dobra tlas odpisze Ci poważnie i kulturalnie chociaż jesteś w dupę jebanym trolem najgorszego sortu.

Działa prawie wszystko ale na dogranym protonie GE. Trzeba go zainstalować w trybie desktop z linuxowego sklepu Discovery. Pobrać najnowszą wersję, zrestartować steama i cyk działa 90% gier.

Edytowane przez devilbot
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma co się tym sugerować. Trafiałem na gry Verified które nie działały i musiałem nieźle kombinować żeby włączyć. Na protonie GE działa większość i u mnie jest ustawiony jako defaultowy.

 

 

 

 

 

 

 

A czemu samo Valve go nie używa? Podobno chodzi o kodeki do filmików które w ge twórca uzywa bez zgody a valve nie może sobie na to pozwolić. Przykładowo są to najczęściej filmiki w drzewkach skilli które pokazują co dany skill robi jak np Sifu czy wg steama niegrywalnym niohu 2. Obie działają perfekcyjnie na proton GE a na valvowskim wieszaja się jak otworzymy drzewko skilli.

 

Odnośnik do komentarza

U mnie wiatrak mocno dziala w RoTR i Hitmanie 2 ale to wymagające giereczki. Cała reszta w miare ok. Nie zienia to faktu ze to najgłosniejszy sprzęt obok PS4 jaki miałem. W trybie docked nie ma problemu bo jest na tyle daleko ze nic nie słychać. Na ten moment tak naprawde nie dziala mi tylko jedna z przestetstowanych gier (grandia 2). Cała reszta mimo oznaczen smiga bez problemu. Najlepszy przenośny sprzet do grania jaki miałem.

Odnośnik do komentarza

U mnie w tej chwili męczę demo Selaco. Całkiem fajnie zapowiadającego się Boomer Shootera na silniku GZDoom, inspirowany FEAR. Naprawdę  sztywniutko się gra. Widać, że wycisnęli z tego enginu ile się da, wszystko lata od kul a przeciwnicy krzyczą i starają się nas oflankowywać jak we wspomnianej wcześniej produkcji :fsg:

Aż się prosi o port na konsole.

IMG_20220613_120138.jpg

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Na tą chwilę nie. W ogóle nie używam gaming jak podpinam Deck, bo niepoprawnie się skaluje i mam tylko 30 Hz.

Ja też mam tylko 30hz ale to przez to że hub w 4k obsługuje tylko 30hz, a do takiej rozdziałki automatycznie podbija gaming mode.

Mocna lipa jeśli chodzi o granie z kanapy w cokolwiek bez bawienia się w bezprzewodowe myszki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...