Jump to content

Tom Clancy's XDEFIANT


Shen

Recommended Posts

Przecież to jest jawna tęsknota Ubi do tego, aby odkroić coś dla siebie z potężnego i kasodajnego torta w kwestii gier CoD-o podobnych :D  Nawet podkupili producenta wykonawczego Call Of Duty: Ghosts. Niczym to się prawie od CoD-a nie różni. Ten sam gunplay i tempo. Klasy to też zgrana karta. Nic odkrywczego. Zagra się kiedyś tam, jeśli ładnie poproszą.

Link to comment

Gra będzie korzystać z tego samego silnika co The Division 2, a to IMO najlepsza z ubigierek, a już na pewno najlepsza z gier gazowych. Przynajmniej mi siadła najbardziej i najwięcej w to grałem swego czasu. Zatrudnienie na sternika gry typka od CoD-a przynajmniej powinno zapewnić porządny, a nie kupsztangowy pływający gunplay, a to jest wg mnie absolutnie kluczowa sprawa w tego typu szpilach. Z resztą twórcy podkreślają, że i dla nich to priorytet. Na filmikach widać np strzelanie ze snajperek i wygląda to wstępnie bardzo dobrze.

Tę grę może jedynie zgubić brak balansu oraz jak to w przypadku tego wydawcy nadmiar wszelkiego autoramentu znaczników.

Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.