Jump to content

Tom Clancy's XDEFIANT


Shen

Recommended Posts

Przecież to jest jawna tęsknota Ubi do tego, aby odkroić coś dla siebie z potężnego i kasodajnego torta w kwestii gier CoD-o podobnych :D  Nawet podkupili producenta wykonawczego Call Of Duty: Ghosts. Niczym to się prawie od CoD-a nie różni. Ten sam gunplay i tempo. Klasy to też zgrana karta. Nic odkrywczego. Zagra się kiedyś tam, jeśli ładnie poproszą.

Link to comment

Gra będzie korzystać z tego samego silnika co The Division 2, a to IMO najlepsza z ubigierek, a już na pewno najlepsza z gier gazowych. Przynajmniej mi siadła najbardziej i najwięcej w to grałem swego czasu. Zatrudnienie na sternika gry typka od CoD-a przynajmniej powinno zapewnić porządny, a nie kupsztangowy pływający gunplay, a to jest wg mnie absolutnie kluczowa sprawa w tego typu szpilach. Z resztą twórcy podkreślają, że i dla nich to priorytet. Na filmikach widać np strzelanie ze snajperek i wygląda to wstępnie bardzo dobrze.

Tę grę może jedynie zgubić brak balansu oraz jak to w przypadku tego wydawcy nadmiar wszelkiego autoramentu znaczników.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.