Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

7 hours ago, standby said:

No tak ale to znowu to samo.

Jestem fanem serii,każda część mi się podobała, nawet ta nieszczęsna trójka i po prostu bym pograł w kolejna odsłonę tej serii a nie znowu przechodził to samo. Do trylogii mogę sobie odpalić x360 i po prostu zagrać:)

 

Twórcy nie mają pomysłu na nową grę. Dlatego łatwiej jest sięgnąć po coś znanego i zwyczajnie odnowić gre sprzedając ją drugi raz. Na Dead Space 4 nie ma co liczyć, gdyby im się chciało to zamiast odświeżać trylogię to siły przerobowe skierowanoby na DS4.

Odnośnik do komentarza

Ta sama gra w ladniejszej grafice. Liczylem na wieksze zmiany, na bigger, better and more badass. Dead Space trzyma sie tak dobrze, ze doswiadczenie z grania w te wersje nie bedzie sie roznilo za bardzo od oryginalu. Gdyby to byla gra z PS2, to bym rozumial, a tak to...

 

Nie wierze, ze to powiem, ale wolalbym... remaster. 4k60, premiera dzis, a oni by sobie robili po cichu Dead Space 4 z prawdziwego zdarzenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie tylko grafika, ale i detale przy rozwalaniu przeciwników z różnych broni itd. Coś tam pozmieniali. Ja tam z tej gry mało co pamiętam, a jakby do był remaster to bym olał.

Tu wygląda to tak jak ma wyglądać. No, ale ja mam fioła na punkcie astronomii, kosmosu, horrorów itd, więc mogę być z tymi zachwytami w mniejszości i rozumiem jak ktoś ma inne nastawienie.

Dead Space 4? Wiadomo, że to byłoby coś, ale tak jak mówię - jeśli remake odniesie sukces to może EA da zielone światło.

 

Ktoś tu pisał o odległej dacie premiery 2024 itd, a ja teraz wszedłem na wiki i jest tam napisane, że premiera 4Q 2022 - czyli tak jak obstawiałem :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Dead_Space_(2022_video_game)

Odnośnik do komentarza

Nie jest tak łatwo. Musi zostać zatwierdzone. Jeszcze nie spotkałem się na wiki z błędami jeśli chodzi o premiery gier. Nie mówię, że ta data się sprawdzi, ale jak spojrzymy na developing i ile już zrobili to spokojnie taką datę można obstawiać, a nie żadne 2024.

 

Tutaj jeszcze z netu.

 

Yesterday on August 5, Venture Beat published a new report delving into the upcoming remake from EA Motive. According to several sources familiar with the development process of the Dead Space remake, the horror reboot is currently scheduled to launch in Fall 2022

 

Tutaj z Gamesradar+

https://www.gamesradar.com/uk/dead-space-remake-reportedly-targeting-2022-release-date/

 

Jest więcej takich newsów. Oczywiście może być mała obsuwa, ale ja wierzę w 4Q 2022 :)

Odnośnik do komentarza

No z tym rozpoczęciem produkcji to nie do końca. Na filmiku gdzie twórcy opowiadają o grze gameplay jest pokazany, więc coś tam już gotowe jest. Skoro podają sami twórcy taką datę to pozostaje liczyć, że im się uda zrobić na czas. Wiadomo, może być i obsuwa, ale czy aż taka do połowy 2023 to raczej nie. Zresztą oni podają Fall 2022, więc może to oznaczać październik czy listopad 2022. Jak będzie przełożona premiera to myślę, że luty 2023 to maksymalny termin. Obyś się mylił Bigby :) 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Nyu napisał:

Ta sama gra w ladniejszej grafice.

 

Niby tak, ale ten poniższy fragment w oryginale to był chyba (mogę już nie pamiętać, mimo że grę przeszedłem 7 razy:sweat:) etap chodzony, a tu mamy latanko w 0G.

Takich zmian pewnie będzie więcej, żeby nawet najwięksi fani mieli momenty, w których zostaną zaskoczeni.

 

11 godzin temu, Bigby napisał:

 

GyEUyyp.gif

 

Chyba przed premierą odświeżę sobie jedyneczkę na klocuchu :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Jedynka była gra dziejącą się na malej powierzchni więc jak najbardziej święta 2022 to możliwy termin. tzn przy takim poziomie graficznym jak na powyżyszych buildach orz przy braku większęj ingerencji w scenariusz oraz chęci dodawania czegoś więcej niż miała jedynka. Podoba mi się to co zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.