Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.08.2021 o 20:24, MYSZa7 napisał:

patrząc na screeny od razu przyszło mi do głowy

 

deadspace.thumb.png.5837b3ae451cd9788cd124dca606404c.png

 

także myślę, że w kwestii oprawy twórcy osiągnęli swój cel

 

Ten screen na górze to serio z Dead Space? Ja pierdole przecież niemożliwe żeby ta gra tak wyglądała

 

Pamiętam jak w 2008 się podniecałem grafiką. To nie był przypadkiem engine którego użyli do Godfathera? xD

Odnośnik do komentarza

Te screeny są robione ze streama to raz, a dwa wygląda jakby pokazali wersję konsolową.

 

Na pc nie widzę potrzeby robienia remasterów. Ale konsolowe wersje odpalane natywnie na PS360, czy we wstecznej bez podbicia jak np. RDR, wyglądają jak kupa gówna na TV 4k o czym się ostatnio boleśnie  przekonałem odpalając Castlevanie LoS.

 

Aha i nie zrobią wam kontynuacji jeszcze niedawno martwej marki nie badając rynku, m.in. po to jest robiony ten remejk.

 

 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Figuś napisał:

Te screeny są robione ze streama to raz, a dwa wygląda jakby pokazali wersję konsolową.

 

Na pc nie widzę potrzeby robienia remasterów. Ale konsolowe wersje odpalane natywnie na PS360, czy we wstecznej bez podbicia jak np. RDR, wyglądają jak kupa gówna na TV 4k o czym się ostatnio boleśnie  przekonałem odpalając Castlevanie LoS.

 

Aha i nie zrobią wam kontynuacji jeszcze niedawno martwej marki nie badając rynku, m.in. po to jest robiony ten remejk.

 

 

Właśnie o to chodzi, że jako wybadanie rynku wystarczyłaby trylogia 4k120 z małymi usprawnieniami na konsole i PC, bo te gierki się praktycznie nie zestarzały, a jak nowa giereczka to DS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to się nie zestarzały? Wystarczy porównać z tym co pokazali, a wersjami konsolowymi PS3/360. Teraz to wygląda tak jak powinno, a 4k/120 remaster nikogo. 

 

Nie mieści się w głowie, że ktoś psioczy na remake i wolałby remaster :yao: bo ograł kiedyś na PC w troszkę lepszej grafice jak na starych konsolach.

Oraz na pewno lepsze i miarodajne sprawdzenie zapotrzebowania to remake w grafice na obecne standardy najlepszej części niż trylogia ze starą grafiką w 4k/120.

 

Brawo EA. 

Edytowane przez Jordanensis
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Brawo EA to by było, gdyby zrobili remake 3-ech części jak Crash (xd). Tak to se mogą. Jerome, ja uważam, że remake RE4 jest nieuzasadniony, a co dopiero Dead Space, któremu lekki lifting wyszedłby na mega plus (tak jak Mass Effect), a całą siłę i pieniądze przekierowaliby na Dead Space 4. Tak to czwórka nigdy nie powstanie, bo albo sprzedaż będzie niska i oleją, albo sprzedaż będzie ok i zrobią wtedy remake dwójki. Brawo EA.

 

A to, że Ci się coś nie mieści w głowie, to mnie nie dziwi xd

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbyś zachęcić ludzi do hape'u na DS4 dając trylogię zremasterowaną, a większość ludzi odbiła się od DS3. Teraz wypuszczają najlepszą część z grafiką adekwatną to generacji PS5/XSX i to jest najlepszy sposób by zrobić hype. Jeśli w ogóle na tym im zależy. To jest najlepszy sposób, bo wątpię by ludzie chcieli grać w DS3. 

Dla mnie robią tak jak ja bym to zrobił. Wiadomo, ile ludzi tyle opinii. Ale jeśli ma być DS4 to taki zabieg to imo najlepszy sposób.

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze mogliby zrobić Dead Space 4, nazwać go Dead Space jak to się od wielu ostatnich lat robi i voila. Albo reboot inspirowany jedynką i dwójką. A tak dostaniemy to samo i wysokim kosztem w porównaniu do remasterów, które mechaniką nic a nic się nie zestarzały, a o nowej grze (reboot albo czwórka) możemy na długie lata zapomnieć. To ja wolę scenario remaster NOW -> nowa część za 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Nyu napisał:

Równie dobrze mogliby zrobić Dead Space 4, nazwać go Dead Space jak to się od wielu ostatnich lat robi i voila. Albo reboot inspirowany jedynką i dwójką. A tak dostaniemy to samo i wysokim kosztem w porównaniu do remasterów, które mechaniką nic a nic się nie zestarzały, a o nowej grze (reboot albo czwórka) możemy na długie lata zapomnieć. To ja wolę scenario remaster NOW -> nowa część za 2-3 lata.

Ja chyba mimo wszystko wolałbym grę osadzoną w tym uniwersum ale z innym bohaterem, również jakimś inżynierem który nie jest Rambo. Trylogia trzyma się świetnie, planuje w weekend ograć drugą część na XSX, odpale też trójkę i opiszę wrażenia w odpowiednim dziale. Jedynka dalej jest grywalna. Może graficznie faktycznie lepiej wyglądała w okolicach premiery, bo teraz momentami bywa trochę sterylne, ale oświetlenie i reszta dalej robią robotę. Zdecydowanie byłbym za spin-offem w uniwersum, na pewno dałoby się to jakoś zrobić ;)

Edytowane przez teamdox
Odnośnik do komentarza

DS3 jest spoko, ale już bardziej stawia na akcję.

Jedynka bez rambo i potworków jak najbardziej na tak, ale niema na to szans. Nie w tych czasach. 

Twórcy remake'a dodają trochę nowych rzeczy i lekko zmieniają grę, by ta zaskoczyła również starych wyjadaczy.

Chwalą się różnego rodzaju pukawkami które na różne sposoby będą rozrywać na strzępy przeciwników, także cichy horror w kosmosie bez broni i potworów odpada, a szkoda. Zgadzam się.

Odnośnik do komentarza

Po zaprezentowanych materiałach widać, że chłopaki idą bezpieczna drogą i nie wdrażają jakiejś rewolucji,.........i bardzo kurna dobrze.  

Pierwsza część jest genialna i nie potrzebna jej żadna rewolucji tylko ewolucjia pod postacią oprawy audio/wideo godnej naszych czasów aby przede wszystkim dotrzeć do nowych graczy, bo starzy wyjadacze - w tym i ja, nie obrazili by się nawet gdyby zrobili remastera HD, w którego nadal szarpałoby się na wysokim poziomie bo i mechanika rozgrywki, jak i oprawa, nadal dają radę.

Tak czy owak fajna inicjatywa na przypomnienie marki światu, i oby się przyjęło i poskutkowało to nowymi częściami.

Edytowane przez White Raven
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...