Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych pokazach Callisto to wgl wyglądało jak gameplay w wykonaniu dziennikarza Polygonu, grającego w Dooma 2016. 

 

W tym remaku DS jedyne co mi nie pasuje to animacja strzelania względem oryginału. Rozumiem, że plasma cutter nie jest "bronią" tylko narzędziem, ale dziwnie mu lata ta ręka jakby odrzut działał w dół a reszta ciała niewzruszona i z tego co widziałem po materiałach sam już nie wiem czy ją poprawili.

 

Z chujowych remaków: Painkiller czy Warcraft 3 ale chyba tematem była bardziej oprawa graficzna niż sama gra.

Odnośnik do komentarza

Twin  Snake'a jednak się nie bój, bo tutaj szkalują jakby, to był gwałt na marce. Nie jest idealnie, ale źle też nie jest, nowym w temacie na pewno lepiej zacząć od tego niż oryginału. Trochę duszy z ciebie uleci, ale będziesz żył, bo nawet nie będziesz wiedział, gdzie są nieszczelności. To są ludzie od pierwszego Legacy of Kain, czy Eternal Darkness, nie jakaś banda chuja.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, giger_andrus napisał:

 


Fajnie, że punkt widzenia zagrajmera o tak wyrafinowanym guście jak Pupcio mógł się jakby zmienić w ciągu tych parunastu miesięcy. 
Aktualnie także jestem zdania, że DSR zgniecie mi jajka i to będzie wspaniałe doświadczenie. 

Zdania oczywiście nie zmieniam ale nie mogę odmówić piękna temu rimejkowi, oczywiście będzie kupowane jak będzie chodzić za 10zl. No i na szczęście dodadzą trochę nowej zawartości więc delaściarze nie mogą mi nic zarzucić :obama:

Odnośnik do komentarza

Dowiezie bo oryginał jest cudowny i trudno coś tu spierdolic. 

Wiadomo że wygląda to ładnie itp. Ale jakoś nie grzeje mnie to tak jak Calysto Protocol. Być może dlatego że ojebałem dwie części w tym roku i do dziś nie jestem przekonany czy ten Remake jest potrzebny.

 

Krojenie nekromorfow będzie napewno miodzio, ale day one odpada. Zdecydowanie bardziej ciekawi wspomniane CP jak i Re4R

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...