Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wyszła w 2008 roku zatem 13 lat temu. Przypomnijcie sobie jak odpicowali Remake Demon's Souls które jest rok młodszą grą. 

Gra się zestarzała chcąc czy nie chcąc i jak robią Remake tylko pod nowe konsole to jestem jak najbardziej na tak. Niech wzniosą grafikę na wyższy poziom, ale przy tym nic nie psując i będzie git.

 

Znalazłem zdjęcie. Przerobione, ale Isaaca troszkę widać :)

Spoiler

hzH7TVc.jpg

 

Edytowane przez Jordanensis
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, u55r said:

Rozumiem remake resident evil 4, które wyszło nawet na test ciążowy ale Dead Space? Nie zestarzał się tak drastycznie. Dlaczego nie zrobią Dead Space 4 ?? :whyyy:

Odpowiedź jest prosta - sprzedaż DS3 nie zadowoliła EA. Przed premierą głosili, że liczą na 6mln sprzedanych kopii, a zeszła połowa z tego co zakładali.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2021 o 14:31, Bielik napisał:

Kurcze jak tu piszecie że nawet remaster nie jest potrzebny, a co dopiero remake bto mam wątpliwości. Remaster byłby jak najbardziej ok bo gra na xsx wygląda strasznie poszarpana przez niska rozdzielczość, a 30 FPS tylko dobija.


No chyba nikt tak nie napisał - gra się nie zestarzała mechanicznie, oświetlenie też robi robotę, ale rozdzielczość i framerate jak najbardziej do poprawy.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A ja się trochę zastanawiam nad sensem tego prequela. Owszem trylogia jest świetna ale nie zestarzala się nie wiadomo jak, a robięnie remastera to pójście na łatwiznę. Ja bym poszedl wklimat survival horroru, gdzie jesteśmy zwykłym górnikiem na Ishimurze i staramy się jakoś przetrwać masakrę i wysłać sygnał o pomoc...na początku bym zbudował klimat że wykonujemy normalne pracę gornicze, jakieś interakcje a potem rzeź. Coś jak w tych filmach animowanych.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Jordanensis napisał:

To ma być remake, więc ja jestem jak najbardziej na tak. Niech kosmos, statek, będzie wyglądał graficznie jak najlepiej się da :)

No tak ale to znowu to samo.

Jestem fanem serii,każda część mi się podobała, nawet ta nieszczęsna trójka i po prostu bym pograł w kolejna odsłonę tej serii a nie znowu przechodził to samo. Do trylogii mogę sobie odpalić x360 i po prostu zagrać:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...