Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Venom mi nie robi - oklepany strasznie jako wróg pająka i trochę po tym monologu miałem nadzieję, że Kraven wyjdzie, bo śmierdziało genialnym komiksem ostatnie łowy kravena.
Symbiot nie ma zbytnio fabularnie sensu by być głównym złym, bo jednak brakuje głębi. Osobiście bardzo bym chciał klasycznego Goblina Normana, bo postać ta w grach pajęczych jakoś mocno eksploatowana nie była mimo, że to imo top 3 przeciwników pająka z octopusem i venomem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
5 minut temu, Figuś napisał:

W sumie to mogli by coopa online dać, skoro dwa pajączki mają być.

jak oglądałem zapowiedź i widziałem dwóch walczących spidermanów to było to moje naturalne i pierwsze skojarzenie, ale z tego co się orientuje Insomniac jasno powiedziało że nowy Pajonk to gra single player, więc chyba nie będzie kooperacji.

Odnośnik do komentarza

Dziwne obawy, przecież wiadomo że będzie conajmniej tak dobrze jak w poprzednich częściach.

Insomniac jeżeli sobie rzuca kolejne wyzwania np. sterowanie dwoma bohaterami naprzemiennie to wie doskonale że musi to mieć ręce i nogi.

Poważnie, przecież to nie jakaś bethesda, to insomniac.

Nawet już się nie martwię ze znowu dadzą to samo miasto, myślę ze nagięli trochę przy MIles'ie, ale drugi raz nie użyją tych samych przestrzeni.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Tez nie rozumiem hejtu na gta 5 z tego powodu. Tam jest to dobrze zrobione i jedyne co to można nie polubić jakiejś postaci przez co granie nia może być męczące ale ja na szczęście tak nie miałem.

 

Jeśli multiki to najchętniej bym to widział jak w Got czy uncharted czyli osobny tryb najwyżej. 

Edytowane przez PanKamil
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...