Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Square napisał:

15000 Golda za jeden strój, a w wersji Deluxe dają 5000, czyli całość sprowadza się do tego jednego stroju Stargazer.

 

W dniu 2.02.2024 o 14:55, Daffy napisał:

Pewnie by dostać dodatkowe stroje będziesz miał do wyboru robić side questy przez wiele godzin albo wydać realne pieniążki

 

 

Odnośnik do komentarza

Sony w formie ostatnio, usuwane licencje, dema na minutę, debug mode w Spajdim xD. 

 

Ciekawe, czy demko dzisiaj wpadnie, czy to było planowane jednak dużo później, po premierze Ronina. 

35 minut temu, Daffy napisał:

 

 

Ale mikro podobno nie będzie, więc tylko te 5k z delux. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, PiotrekP napisał:

W sumie jak demo to początek gry, to ciekawe czy będzie się dało przenieść progres do pełnej wersji. 

 

Ziomek co skończył demko pokazywał, że jest info po zakonczeniu, że przenosi progress do pełniaka ;)

 

Śmieszki xD

 

Screenshot_20240309_212003_X.jpg

 

 

 

W demku jest jeszcze tryb Boss Challenge, robienie bossików na czas i na punkty. Z niego w demie też wpada jakiś strój. W pełniaku pewnie też.

 

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Figuś napisał:

GIMGyK3WEAAkqmN?format=jpg&name=large

 

GIP1JjrWgAADHHA?format=jpg&name=medium

 

już się nie mogę doczekać tych artykułów z kotaku i polygona :fsg:

Qrwa albo ten typ z DF, co też się zesrał ostatnio, bo przecież w rzeczywistości kobiety tak nie wyglądają, liczę, że gra osiągnie sukces, chociażby z tego względu, gry nie mają normalizować niczego i nie muszą, dobrze, że Koreańczyk się nie boi coś takiego wrzucić w segment dużych gier. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Koleś powiedział z uśmiechem coś w stylu "takie najazdy na tyłek cały czas to lekko z innej epoki hehe", trwało to może 20 sekund całego materiału, i "się zesrał", wcale się nie zesrali ci co od miesięcy mają niekończącą się obsesję na tym punkcie, i wymyślają jakieś niekończące się Polygony i Kotaku (co takiego konkretnego napisało Kotaku o tej grze? Kto powiedział że "w rzeczywistości kobiety tka nie wyglądają"? Czy może macie tę całą jazdę na punkcie czegoś co sami sobie wymyślacie że ktoś powiedział?), wcale to nie jest zesranie się lol.

 

Nawet tutaj w temacie jedni napisali że hehe cycuszki, inni napisali że trochę żenua, jeszcze inni napisali obie te rzeczy naraz, normalne opinie nic ciekawego, pytanie kto ma obsesję na punkcie ciągłego powtarzania jakichś wielkich historii o tych co powiedzieli coś innego niż jedyna słuszna wersja, bo ja jak wpiszę na Twitterze "Stellar Blade" to 99% komentarzy jest o tym jak to jakieś mityczne polygony... nie wiem, COŚ złego im zrobiły. No ale to oni się zesrali, nic tak nie świadczy o zdrowym podejściu jak niekończące się przejmowanie tym że ktoś coś powiedział o gierce video kiedyś, bardzo męskie podejście.

 

 

Ludzie kupują grę po 75 euro bo uważają że to jest jak walka w rewolucji w jakiejś walce z jakimś typem z "DF" co powiedział gdzieś w internecie że dla niego trochę siara. Niesamowite czasy.

Serio jestem srogim stulejarzem który wali sobie do gierek, wszyscy tutaj to wiedzą od zawsze, a jednak nawet mnie rozwala że można osiągnąć aż taki stopień.

Dla mnie to jednak tylko... rozrywka.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...