Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem po południu jakieś wzmianki że drętwo,wolno itd. Dla mnie, jak na szczęście dla większości samców w tym temacie jest bardzo bardzo ok jeśli właśnie chodzi o poruszanie.Ogólnie wszystko na mega duży plus i pomimo że kupka wstydu rośnie i rośnie to premierowo ta gierka wlatuje jak złoto.PS czy tylko mnie drażni ten zielony strój z dema i dużo lepiej gra się bez niego? Aha i wielkie dzięki devi za opcje krótki kucyk:leo:

Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

A jakie są inne koreańskie AAA? 

:leo:

6 minut temu, Rash napisał:

Czytałem po południu jakieś wzmianki że drętwo,wolno itd. Dla mnie, jak na szczęście dla większości samców w tym temacie jest bardzo bardzo ok jeśli właśnie chodzi o poruszanie.Ogólnie wszystko na mega duży plus i pomimo że kupka wstydu rośnie i rośnie to premierowo ta gierka wlatuje jak złoto.PS czy tylko mnie drażni ten zielony strój z dema i dużo lepiej gra się bez niego? Aha i wielkie dzięki devi za opcje krótki kucyk:leo:

Na pewno nie jest tak szybko, jak w Bayoneccie, czy nawet Sekiro, ale czy to gorzej, to nie powiedziałbym. System walki to taka hybryda najlepszych rzeczy z kilku gier i rzeczywiście czuć ciężar noszonego dobra naszej protagonistki :). 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Donatello1991 napisał:

Tempo jest odpowiednie.

Pograłem 15 minut i chyba jest ziarno którego nie da się wyłączyć? Czy się mylę bo mam katar i łzy lecą 

Nie widzę u mnie ziarna, może jakieś turbodelikatne. Jest delikatny shimmering w trybie perf. Ale i tak jakość IQ dużo lepsza, niż we wszystkim co ostatnio wychodzi na PS5. 

 

O kurde ten czerwony outfit z wyzwania po demie dużo lepszy, niż ten z dema. 

 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Ciężko uwierzyć jak dobrze zapowiada się ta gra, studio które zrobiło dotąd mobliki...

 

Świetna grafika, rusza się jak złoto, a system jest skomplikowany, naprawdę trzeba się uczyć przeciwnika, mashowanie tutaj nic nie da. Za dużo gier zaczętych i nie kupionych nawet, ale spodziewam się ocen pod 90.

Świetne walki z bossami.

 

Odnośnik do komentarza

Ja widzę też sporo naleciałości z Nier automaty ale to pewnie każdy. Gameplay jest bardzo mocny, ciekawe jak będzie z warstwą fabularną na dłuższą metę. Niby tak słabo z grami od Sony w tym roku ale i ronin fajny i to będzie fajne, chociaż te dwie gry od azjatyckich devow ale obie się różnią dosyć mocno w konstrukcji i bardzo dobrze. Btw już to demo stellar blade jest w lepszym stanie technicznym niż ronin, w którym często chrupie framerate nawet w trybie wydajności.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem kupiony - po porównaniach do Nier i Bayonetty spodziewałem się szybszej akcji, a tutaj zaskoczenie, że trzeba się pilnować bo zginąć jest łatwo jak kilku wrogów się pojawi lub jeden z tych wariatów z tarczą :) 

 

Design przeciwników jest super, a w szczególności bossowie. Koreańce tutaj zaszaleli. :banderas:

 

Bossa z wyzwania dopiero za 6 razem pokonałem, jak pozmieniałem elementy wyposażenia - perfekcyjny unik na pewno łatwiej było używać w Bayo i Nier, a tutaj spamowanie przycisku nie zawsze się sprawdza. xD Po tym wyzwaniu widać, że im dalej będzie w grę tym starcia będą jeszcze bardziej dynamiczne :obama:

 

Technicznie jest stosik, ślicznie się gra prezentuje w trybie Balance, i trzyma sztywniutkie 60 klatek - byle do 26 kwietnia ;)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jak ktoś się dobrze bawił z Sekiro lub Lies of P to wjeżdżać śmiało. Kolejna gra na godzinyyy wspaniałej, satysfakcjonującej zabawy.

Jak przechodzisz demo 5 razy i rozkminiasz bossa z challenga, róznymi buildami, który potem jest bezsilny wobec naszej bohaterki, wiesz że nadciąga gra, gdzie wtopisz cały rok :leo:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szermac napisał:

Ogólnie jak ktoś się dobrze bawił z Sekiro lub Lies of P to wjeżdżać śmiało.

 

Czyli jednak soulsy?! Dzięki Szermac w tym temacie już chyba tylko Tobie można ufać bo wiem że czekasz na tę produkcje

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilkę i na premierę nie biorę. System walki wydaje mi się jakiś taki, nie wiem jak to inaczej ująć , drewniany i niesatysfakcjonujący. Cała reszta mi się podoba więc poczekam jak stanieje.

 

Cytat

Ogólnie jak ktoś się dobrze bawił z Sekiro lub Lies of P to wjeżdżać śmiało. 

 

W Sekiro mam platyne i całaka, cudowna gierka. Tutaj natomiast póki co meh.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Szermac napisał:

Satysfakcjonujący się robi jak załapiesz, ciężko w tym demku załapać przez jedno przejście ;)

W demie na start ma się już odblokowane większość kombosów, więc pełniak będzie pewnie wolniejszy. Wyzwanie trochę zagina odbiór, bo aby mieć tyle dostępnych bonusów będzie trzeba sporo pograć.

Ciekawe co tam w tych dwóch dodatkowych drzewkach jest. Jedno pewnie pod bronie dystansowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...