Skocz do zawartości

Kirby and the Forgotten Lands - w końcu Kirby w 3D!


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja póki co wbiłem podstawowe światy na 100%. Został dodatkowy świat + kolekcja figurek vol.4 (aktualnie total progress mam chyba 75%).
Samo 'przejście' gry do napisów końcowych jest banalne i jeśli ktoś nie lubi wbijać tych wszystkich misji, pokonywać bossów bez straty życia, czy prób czasowych to na pewno dosyć mocno obniża mu to ocenę.
Dla mnie to troche jak ktoś napsiał już wcześniej: taki powrót do przeszłości i feeling gier z lat 90 (misje, czasówki, brak otwartego świata, nabijanie procentów w post game, a nawet grafika i niektóre lokacje trochę przypominaja pre rendereowane tła ze starych finali/residentów któymi się jarałem jako dziecko :D).

ps. wg licznika w systemie ponad 20h zeszło na wbicie wszystkiego w podstawowych światach i misjach czasowych, to pewnie jeszcze z 2-4h na ten dodatkowy świat (chyba, że się okaże jakiś mega trudny).

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś miał problem z odblokowaniem figurek vol. 2? Niby maszyna powinna się odblokować po pokonaniu bossa drzewa a tu nic. Sam 

Wise Waddle Dee pojawil sie w miescie, a maszyny brak mimo pokonania bossa x2. Jestem pod koniec wesolego miasteczka. 
 

edit: Odkryła się po przejściu jeszcze następnego świata. 

Edytowane przez GenzoChan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie przeszedłem - 63% i kupa grania jeszcze przede mną. FANTASTYCZNA gra, genialna grafika (obok LM3 chyba najładniejsza gra na switcha), świetne etapy i design, do tego postapokaliptyczna platformówka? No kurwa. Do tego genialny, genialny ost! 

Na minus? Chciałoby się pełnoprawną "fabule" bez podziału na misję no i większa różnorodność mocy - tych małych i tych dużych (te duże szybko powszednieją).

I wieksza liczbę czasówek autem.

 

Naprawde świetna gra, mam nadzieję że nie przyjdzie czekać 30 lat na sequel w 3D, no ale to Nintendo - chuj ich tam wie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.03.2023 o 15:22, Daffy napisał:

Super gierka ale powtórzę się...zupełnie nie kumam czemu dali dwa poziomy trudności, które wyglądają jak very very easy i very easy. Mogli dać trzeci z normalnym wyzwaniem albo z tych dwóch dostępnych by jeden dawał jakieś wyzwanie.

 

Tu piszesz, że super gierka, a w dedykowanym temacie, że o 3 ligi gorsza od Forgotten Land? Sam sprawdzę, bo już się pogubiłem.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...