Skocz do zawartości

Kirby and the Forgotten Lands - w końcu Kirby w 3D!


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być Donkej w 3D jest Kirbi w 3D,... i też fajnie.

Sam trailer napawa optymizmem, że szykują porządnego platformera. Jednak z werdyktem - czy jest kolejna świetna gra w portfolio Switcha, się jednak wstrzymam, dopóki sam nie położę łap na nowej różowej kulce ;) 

Bo wiecie, switchowy Yoshi też miał kopać zadek, a wyszło przeciętnie.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Yoshi był bardzo udaną grą w swojej kategorii. Niestety tą kategorią był growy odpowiednik książeczki z obrazkami dla dzieci.

 

Z Kirbym nigdy nie wiadomo, bo HAL prezentuje co roku drastycznie odmienne gatunki i drastycznie odmienny poziom. Nawet wśród niby "dużych" tytułów, raz mamy topową grę (Return to Dream Land, Planet Robobot), a potem mało kreatywne płytkie słodzionko dla dzieci (Star Allies).

 

Porównanie do Last of Us kusi potencjałem, bo wiadomo, że L O R E postaci Kirby'ego jest wręcz lovecfraftowskie i zresztą i w Robobocie, i w Star Allies poszło daleko. Dyrektor serii Kirby prywatnie maluje dość gotyckie, mroczne obrazy:

 

Kumazaki Art Appreciation Post | Fandom

 

Serię stać na dużo głębi, ale obawiam się, czy Nintendo na coś takiego daje pozwolenie. Co tu mówić, niewiele gier 1st party na Switchu mnie zaskoczyło na plus, zwłaszcza jeśli chodzi o głębię, tempo i poziom wyzwania.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie mogę edytować ale kurczę, nie wiem czy wszyscy widzieli wideo które robił Wooly (ten koleś który wiecznie chwali się że 10 lat temu walczył z Daigo i wygrał dwie rundy) o Star Allies itd. Do dzisiaj nie wiem, czy to miał być reprezentant, czy parodia tych wszystkich gadanych monotonnym głosem wideo o L O R E gierek, ale sprawa trzyma się kupy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kurde na zajawkach tego nie czułem. Wszystko fajnie, ale mega kłuje 30ks. Byłem pewien jak to u Niny w zwyczaju, że będzie 60ks. Ciężko mi się to odbiera, szczególnie że jestem świeżo po przejściu Bowser Fury, które jest mega płynne i responsywne. Tutaj tego brakuje.  
 

Jednak poczekam i wezmę jak będzie za ok 150 zł. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...