Skocz do zawartości

Kirby and the Forgotten Lands - w końcu Kirby w 3D!


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, funditto napisał:

Póki co przeszedłem dwie plansze. Mam jeszcze większy hype niż wcześniej. Dobrze, że mam preorder 

Sam rozgrywka fajna, zróżnicowana. Na bank prędzej czy później zagram. Jednak płynność, responsywność, movement to jednak nie jest top jak Mario czy DK. 
Po tym demo to taki solidne 7+/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, Labtec napisał:

Synowi (7) bardzo się spodobało, dobrze ze jest tryb dla tych młodszych, pewnie zamówię i młody dostanie na Wielkanoc od królika 

Niech gra na tym zwyczajnym. Łatwy max. Mój 6 latek przeszedł wsio (3 lvl) bez problemu. Też mu się spodobało. Też mu kiedyś kupię  i pożyczę jak ogra XD 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Shen napisał:

Gdybym nie to, ze mam triangle strategy rozgrzebane, to bym brał.

Sentyment do serii od czasu tego sztosa, jedna z moich pierwszy gier na gb

 

 

 

Mnóstwo duszy jest w tej grze. :obama: 

 

O Jezusku, dwuwymiarowe Nintendo jest jakiś yebany peak gamingu. :banderas:No, ale nie ukrywam, piękny rok ma przed sobą Nintendo. Jak w Maju wpadnie bonus w robocie to z przyjemnością zaopatrzę się w pstryka. :fsg: 

Odnośnik do komentarza

Mam lekkie obawy do potwórki z Yoshiego, z Paper Mario, i paru innych gier Nintendo na Switcha. Oceny 9/10, w sumie urocze pomysły, ładnie pomalowany plastik, ale gra tak prosta i banalna, że tylko sobie idziesz po płaskim, zbierasz zbieradełka i w sumie nie wiesz po co. 

 

No bo jak słucham o tym to jest urocze słuchać, że Nintendo ich pytało o więcej przeciwników, a oni odpowiadali że nie mieli serca otaczać biednego Kirby'ego tabunem przeciwników mdr. 

 

Ask the Developer Vol. 4, Kirby and the Forgotten Land | News | Nintendo

 

Ale chyba się kupi, tak jak tamte, i sprzeda. Żadna strata, ludzie kupujący gry dla dzieci zawsze są liczni na Allegro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...