Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, łom napisał:

Da się na pewno. W definitive modzie jest nawet wpisany support padów.

Na MC ocena GRAND THEFT AUTO: THE TRILOGY - THE DEFINITIVE EDITION od użytkowników osycyluje w granicy 1/10 : )

Cwaniaczki nie wrzuciły tej trylogii na Steama, bo wiedzieli, że pod kątem ocen graczy będą rywalizowali o zaszczytne miano największej sraki z Konami i ich eFootballem (średnia 12%) :kojima:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, suteq napisał:

Panowie, jestem słabym człowiekiem i dałem się ponieść hajpowi przez co i u mnie zagościła wersja Definitive Edition. 


 

  Ukryj zawartość

Oczywiście zmodowana oryginalna wersja żeby było jeszcze więcej duszy a nie to nowożytne gówno za 2 i pół stówki. Jebać frajerów. :cool: :lapka: 

 

Z0gDn9U.png

 

rCwOPA0.png

 

 

Widzę duszę w tym san andreasu

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Lepszy deszcze niż w Driveclubie 

Nie rozumiem czemu dali taki draw distance, że widać całą mapę i pozbyli się chmur. Śmiesznie wygląda jak stojąc na szczycie wieżowca w Los Santos widzimy całe San Fierro i Las Venturas. No niby jak z Los Angeles widać Las Vegas? :D Psuje to poczucie wielkości mapy. To samo gdy lata się samolotem bez chmur - nie ma już tego poczucia wysokości, że rzeczywiście lata się gdzieś odrzutowcem nad chmurami. Efektownie to zawsze wyglądało, gdy człowiek zbliżał się do Mount Chilliad i jej czubek był owiany mgłą - teraz natomiast wydaje się małą górką. Nawet lecąc samolotem nad pustynią miało się wrażenie, że jest ona ogromna, bo nie było widać jej końca. A teraz wydaje się małym kawałkiem mapy.
 

Kompletnie skopane decyzje designerske, jeśli w ogóle takie były. Dlatego nie wydam ani złotówki. 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, łom napisał:

Jest jedna od jutubera, 9/10 leć do sklepu XD

recka.thumb.jpg.796db8ff08bcb1035cbeac63d0124324.jpg

Ciekwe czy bylby taki odwazny pare dni temu zanim yt nie wylaczyl kciuka w dol.

 

Licze na jakis fajny montaz od tego typa co zrobil podobnie z cp77 i ma milionowe odslony. Zapomnialem nazwy, rzadko robi filmiki, ostatnio chyba o spolecznosci fighterow.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Mejm napisał:

Ciekwe czy bylby taki odwazny pare dni temu zanim yt nie wylaczyl kciuka w dol.

 

Licze na jakis fajny montaz od tego typa co zrobil podobnie z cp77 i ma milionowe odslony. Zapomnialem nazwy, rzadko robi filmiki, ostatnio chyba o spolecznosci fighterow.

Crowbcat

 

BTW - O co chodzi z tą likwidacją kciuka w dół? Od wczoraj głośno o tym w Internecie, a na YT wciąż można dawać łapkę w dół.

Edytowane przez LukeSpidey
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, maciucha napisał:

Faktycznie te updated classic wersje mają wsparcie dla gamepadów. Elegancko się śmiga w San Andreas z duszą na gamepadzie w 60 klatkach :) 

To jest ten cały Definitive Edition Project, który ktoś wrzucał kilka stron wcześniej?

 

Dużo z tym pieprzenia się jest, jeśli chodzi o instalację i konfigurowanie całości? Pytam, bo jak kiedyś mody mnie bawiły, tak dzisiaj męczy mnie dłubanie w plikach, żeby to wszystko działało, jak należy. Dlatego swoją drogą tak liczyłem na ten remaster.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, l33t napisał:

To jest ten cały Definitive Edition Project, który ktoś wrzucał kilka stron wcześniej?

 

Dużo z tym pieprzenia się jest, jeśli chodzi o instalację i konfigurowanie całości? Pytam, bo jak kiedyś mody mnie bawiły, tak dzisiaj męczy mnie dłubanie w plikach, żeby to wszystko działało, jak należy. Dlatego swoją drogą tak liczyłem na ten remaster.

W ogóle nie ma pieprzenia. Rozpakowujesz .zip i grasz :rayos: 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Rockstar to była ostatnia firma która trzymała fason,nigdy się nie skvrwiała i zawsze dostarczała produkt tip top,w odniesieniu do innych devow. Ale widać że obrali drogę EA i UBI. Branża się skvrwiła już dawno i to nie tylko nasza growa. Trochę smutek,że R* poszło ta drogą.

Edytowane przez Szajka
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, l33t napisał:

A dobra, widze, że to jest jeszcze coś innego i faktycznie się nazywa 'Updated Classic', jak napisałeś. Nie ogarnąłem :mevek:

Różnica jest taka, że wersja UC działa nawet bez kupionej gry i ściągasz całość archiwum, a to DE ze Steama to po prostu zbiór poprawek, które rozpakowujesz do folderów z zainstalowanymi legalnie nabytymi drogą kupna gierkami ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...