Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych grzeszków dzisiejszych gier dorzuciłbym jeszcze problem z coraz większymi światami. ''Każda'' kolejna część gry musi mieć większą mapę. To jest dzisiejszy wyścig. Nie lepsza fizyka, destrukcja, czy intensywniejsze doznania. Podróż z punktu A do B w celu obejrzenia scenki - wszyscy na to czekają! ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Aleks napisał:

Do tych grzeszków dzisiejszych gier dorzuciłbym jeszcze problem z coraz większymi światami. ''Każda'' kolejna część gry musi mieć większą mapę. To jest dzisiejszy wyścig. Nie lepsza fizyka, destrukcja, czy intensywniejsze doznania. Podróż z punktu A do B w celu obejrzenia scenki - wszyscy na to czekają! ;)

I znowu wracając trend wyznaczył właśnie Rockstar przy GTAV, GTA IV zmniejszyło skalę na rzecz oprawy/ realizmu/ detali / fizyki, a GTA V poświęciło to na rzecz skali (wciąż robiąc to dobrze, ale ograniczyli fizykę,  realizm, zachowanie npc i ogólnie immersję że swiatem). Za nimi poszedl Ubisoft (tutaj już widac, że nie mają takiego talentu) i co najgorsze CDP, które to niepotrzebnie poszło w taka skalę przy Cyberpunku, to ich zjadło i zamiast skupić się na warstwie RPG, poszli w wielkie otwarte miasto, zapominając o silniku fizycznym i olewając dopracowanie, wypełniając mapę przeróżnymi aktywnościami, które są bez sensu. Otwarte światy są najtrudniejsze do tworzenia i wymagają wielu lat pracy, myślę, że trend niedługo po ostatnich flopach powinien się odwrócić, bo skala niektórych gier według mnie nie idzie w dobra stronę. Sam lepiej się bawiłem przy GTA IV niż V, przy FC3 niż 5 itp. 

 

Asasyny to samo, niby lepsze, ale jakby zmniejszyc skalę na rzecz np. poziomu AC Unity, gdzie po dziś dzień animacja i detale są najlepsze, myślę, że wyszłoby to nowej części na dobre.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
Glupie pytanie, ale ta gra ma już swoją wersję natywną pod PS5 (tak że instalujemy ją obok wersji PS4)? Wydawalo mi się, że odpalana jest tylko PS4-compatible, tak jak np. Cyberpunk.
 
Mimo calego syfu wokół remastera, jakoś mam ochotę powtórzyć sobie stare czasy, ale pewnie jak pudło adekwatnie stanieje.
Jest wersja osobna na PS4 i na PS5. Nie różnią się kompletnie niczym, no ale są
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...