Skocz do zawartości

Lies of P


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, KrYcHu_89 said:

Victor padł, 13h na liczniku, broń +7, dużo jeszcze do końca? 

Jestem w tym samym momencie, ale mam 16h i bron +3 bo od bossa. Walka z victorem ekstra, taka bez bullshitu i atakow z dupy, uczciwa napierdalanka.

 

Moze jeszcze zmienie zdanie, ale gierka swietna. Najlepszy soulslike w jaki gralem nie od from. A nawet bawie sie lepiej niz w takim DkS2. Lokacje zajebiste, klimat super, caly czas przed siebie bez lokacji opcjonalnych, mila odmiana po elden ringu. Poziom trudnosci na razie w punkt, bez 10 podejsc do bossow i wyrywania wlosow z glowy a jednak wciaz wymagana 100% czujnosc i skupienie bo zwykle lamusy sa w stanie cie dojebac. W galerii byl taki fragment gdzie do skrotu przed bossem byla konkretna sciezka zdrowia, az wypuscilem powietrze glosno jak zsunalem drabine do stargazera.

 

Odkrylem dopiero jak przydatny jest sprzet do rzucania. Wczesniej smigalem tylko takim kolem zebatym zeby kogos zaggrowac, ale termit potrafi ladnie dojebac. Idealny na silniejszych agresywnych gosci jak sie leci na oparach a skrot za rogiem.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ölschmitz napisał:

Jestem w tym samym momencie, ale mam 16h i bron +3 bo od bossa. Walka z victorem ekstra, taka bez bullshitu i atakow z dupy, uczciwa napierdalanka.

 

Moze jeszcze zmienie zdanie, ale gierka swietna. Najlepszy soulslike w jaki gralem nie od from. A nawet bawie sie lepiej niz w takim DkS2. Lokacje zajebiste, klimat super, caly czas przed siebie bez lokacji opcjonalnych, mila odmiana po elden ringu. Poziom trudnosci na razie w punkt, bez 10 podejsc do bossow i wyrywania wlosow z glowy a jednak wciaz wymagana 100% czujnosc i skupienie bo zwykle lamusy sa w stanie cie dojebac. W galerii byl taki fragment gdzie do skrotu przed bossem byla konkretna sciezka zdrowia, az wypuscilem powietrze glosno jak zsunalem drabine do stargazera.

 

Odkrylem dopiero jak przydatny jest sprzet do rzucania. Wczesniej smigalem tylko takim kolem zebatym zeby kogos zaggrowac, ale termit potrafi ladnie dojebac. Idealny na silniejszych agresywnych gosci jak sie leci na oparach a skrot za rogiem.

Tak, gierka bardzo mocna, miłe zaskoczenie, niby wszystko gdzieś pożyczone od kogoś, ale jakościowo jest to bardzo dobrze zrobione. 

 

Przede wszystkim niższej jakości spodziewałem się w samych lokacjach, a tymczasem naprawdę dają radę, sporo rozwidleń, skrótów, wiadomo dosyć korytarzowo, ale jednak czuć, że level design to coś nad czym długo pracowali. 

 

System walki to nie jest jeszcze poziom najlepszych soulsów, ale jest ok. 

 

Graficzka też wypasiona, na PC 144 FPS trzyma, co na dzień dzisiejszy w grach jest rzadko spotykane, bo horredalne wymagania i 0 optymalizacji nie idzie w parze za lepszą grafiką, dałbym wiele za tak wyglądający remasterek BB. 

 

Następna ich gra to może być już prawdziwy sztos. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie dzis bo mialem kilka dni przerwy. No ten ostatni boss troche mnie pomeczyl, pewnie z 6 prob bylo. Niekonczaca sie stamina, zasieg na dwa kilometry, bez parry chyba nie da sie tego ogarnac. Troche mi przeszkadzal brak soulsowego poise. Jemu atakow sie nie dawalo przerywac, on mi bez problemu.

 

daje 8/10, bardzo dobra gra.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak w ogóle to kolega kupił gierkę i mówi że super ez.
Arcybiskup i króliki z marszu bez zjawy przy 2 podejściu?
Myślę sobie wtf to nie możliwe ludzie na premierę to po 2 dni na nich siedzieli i musiales znać każdy ruch na pamięć albo cheesowali zjawą czy rzucając badziewiem z 2 końca mapy bo tak było ciężko na premierę.
I tak sobię poczytałem że w międzyczasie gra dostała 2 nerf patche nawet nie że mniej HP mają ale wolniejsze ataki my większy DMG broni większe okienka na parry itd.
Co za (pipi) obesrane, nienawidzę takich praktyk.
Soulslike bez wyzwania to nie soulslike.
Z returnal też tak było, na premierę hardcore a dwa lata później w plusie spacerek .
Poleciłem gierkę kumplowi I ziewa z nudów kiedy będzie jakieś wyzwanie .



Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać





Odnośnik do komentarza

Tak, 2 patche z nerfem były.
Większe okno i do tego ataki przeciwników są sporo wolniejsze przez co o wiele łatwiej je wypatrzyć i zablokować.
Nie ma takiej opcji że nie znasz movesetu bossa i se wchodzisz robisz króliki 3v1 first try xD.
To jakieś nieporozumienie jaki tam nerf musiał wjechać.
No i jeszcze masz szybciej dostępne pewne itemy do upgrade broni co w połączeniu z obciętym HP bossów też przekłada się na ez mode.
Ja wiem że większość ma to w dupie ale ja teraz czekam na dlc do eldena, i jakby mi tam zrobili bossy które walę first try z marszu to xD, (pipi) z taką grą.
Nie ma wyzwania nie ma satysfakcji.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

Odnośnik do komentarza

No nie była prosta od początku, co to bzdury wypisujesz? Biskup, potwór z bagien, król marionetek, laxasia, ostatni Boss, opcjonalny ostatni  Boss ciężcy byli przed nerfami, wielu skillowych graczy, których oglądałem na streamach miało problemy z nimi, potem wleciały potężne nerfy, bo się ludzie spłakali.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na premierę to był hardcore, 3/4 osób cheesowalo ze zjawa albo farmili molotowy i rzucali z 2 końca mapy.
Sam pamiętam ile miałem podejść do arcybiskupa,
Królików, Green monster of swamp, Lexasia.....
Już moment po premierze był 1 nerf, pamiętam bo akurat króla marionetek robiłem który też był mega trudny.
A ten clown to miał po patchu połowę hp mniej, też był masakrycznie trudny.
Oczywiście mówimy o walce 1v1 wiadomo że ze zjawa to zawsze ez jak eldenik z mimiciem .

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://youtube.com/clip/UgkxlthtCbYmJcWoWyZC6Xvb6bKP0PFD4f09?si=InPhSbLOIjSQ4vlH

Wszystkie bossy do króla marionetek bez śmierci i mówi wprost że gierka została absurdalnie znerfiona.
I to strasznie widać jak bossy sam wolniejsze mniej agresywne zostawiają większe okienka na atak i parry.
Do tego moment postura schodzi I ładujesz viscerala.
Gierka dla dzieci.
Da się odinstalować gierkę i grać offline w oryginał bez neta?

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Schranz1985 napisał:

https://youtube.com/clip/UgkxlthtCbYmJcWoWyZC6Xvb6bKP0PFD4f09?si=InPhSbLOIjSQ4vlH

Wszystkie bossy do króla marionetek bez śmierci i mówi wprost że gierka została absurdalnie znerfiona.
I to strasznie widać jak bossy sam wolniejsze mniej agresywne zostawiają większe okienka na atak i parry.
Do tego moment postura schodzi I ładujesz viscerala.
Gierka dla dzieci.
Da się odinstalować gierkę i grać offline w oryginał bez neta?

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 

Fakt, grałem po nerfach i gra była sporo łatwiejsza niż BB, czy Lords of Fallen, ale bez przesady, było ok, tak średnio, bez hardcore'a (nie grałem NG+). 

Odnośnik do komentarza

Gram obecnie w lordsy i są łatwe, w porównaniu do lies of p to jest przepaść.
Mówię o grze w okolicy premiery, to były jedne z trudniejszych soulslike.
A teraz mi Ziutek pisze że 2 razy padł a jest w połowie gry xD.
Chłop liczył na wyzwanie a gra się sama przechodzi, jest zawiedziony.

Nie ma tej radochy z masterowania gierki, uczenia się bossów.
Wchodzisz machniesz, trochę przyjmiesz podleczysz i elo.
To nie jest doświadczenie jakiego oczekują starzy wyjadacze od soulslike.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać





  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...