Skocz do zawartości

Lies of P


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, KrYcHu_89 said:

Victor padł, 13h na liczniku, broń +7, dużo jeszcze do końca? 

Jestem w tym samym momencie, ale mam 16h i bron +3 bo od bossa. Walka z victorem ekstra, taka bez bullshitu i atakow z dupy, uczciwa napierdalanka.

 

Moze jeszcze zmienie zdanie, ale gierka swietna. Najlepszy soulslike w jaki gralem nie od from. A nawet bawie sie lepiej niz w takim DkS2. Lokacje zajebiste, klimat super, caly czas przed siebie bez lokacji opcjonalnych, mila odmiana po elden ringu. Poziom trudnosci na razie w punkt, bez 10 podejsc do bossow i wyrywania wlosow z glowy a jednak wciaz wymagana 100% czujnosc i skupienie bo zwykle lamusy sa w stanie cie dojebac. W galerii byl taki fragment gdzie do skrotu przed bossem byla konkretna sciezka zdrowia, az wypuscilem powietrze glosno jak zsunalem drabine do stargazera.

 

Odkrylem dopiero jak przydatny jest sprzet do rzucania. Wczesniej smigalem tylko takim kolem zebatym zeby kogos zaggrowac, ale termit potrafi ladnie dojebac. Idealny na silniejszych agresywnych gosci jak sie leci na oparach a skrot za rogiem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ölschmitz napisał:

Jestem w tym samym momencie, ale mam 16h i bron +3 bo od bossa. Walka z victorem ekstra, taka bez bullshitu i atakow z dupy, uczciwa napierdalanka.

 

Moze jeszcze zmienie zdanie, ale gierka swietna. Najlepszy soulslike w jaki gralem nie od from. A nawet bawie sie lepiej niz w takim DkS2. Lokacje zajebiste, klimat super, caly czas przed siebie bez lokacji opcjonalnych, mila odmiana po elden ringu. Poziom trudnosci na razie w punkt, bez 10 podejsc do bossow i wyrywania wlosow z glowy a jednak wciaz wymagana 100% czujnosc i skupienie bo zwykle lamusy sa w stanie cie dojebac. W galerii byl taki fragment gdzie do skrotu przed bossem byla konkretna sciezka zdrowia, az wypuscilem powietrze glosno jak zsunalem drabine do stargazera.

 

Odkrylem dopiero jak przydatny jest sprzet do rzucania. Wczesniej smigalem tylko takim kolem zebatym zeby kogos zaggrowac, ale termit potrafi ladnie dojebac. Idealny na silniejszych agresywnych gosci jak sie leci na oparach a skrot za rogiem.

Tak, gierka bardzo mocna, miłe zaskoczenie, niby wszystko gdzieś pożyczone od kogoś, ale jakościowo jest to bardzo dobrze zrobione. 

 

Przede wszystkim niższej jakości spodziewałem się w samych lokacjach, a tymczasem naprawdę dają radę, sporo rozwidleń, skrótów, wiadomo dosyć korytarzowo, ale jednak czuć, że level design to coś nad czym długo pracowali. 

 

System walki to nie jest jeszcze poziom najlepszych soulsów, ale jest ok. 

 

Graficzka też wypasiona, na PC 144 FPS trzyma, co na dzień dzisiejszy w grach jest rzadko spotykane, bo horredalne wymagania i 0 optymalizacji nie idzie w parze za lepszą grafiką, dałbym wiele za tak wyglądający remasterek BB. 

 

Następna ich gra to może być już prawdziwy sztos. 

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie dzis bo mialem kilka dni przerwy. No ten ostatni boss troche mnie pomeczyl, pewnie z 6 prob bylo. Niekonczaca sie stamina, zasieg na dwa kilometry, bez parry chyba nie da sie tego ogarnac. Troche mi przeszkadzal brak soulsowego poise. Jemu atakow sie nie dawalo przerywac, on mi bez problemu.

 

daje 8/10, bardzo dobra gra.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...