Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończone. Gra Roku bez dwóch zdań. Dawno nie miałem tak jak z tą grą. Tak mocno wsiąkłem przez te dwa tygodnie, że Alan był ze mną niemal non stop. Ile razy ta gra śniła mi się przez ten czas to moje. To jedna z tych gier, które są prawdziwym doświadczeniem. I niech mi ktoś powie, że gierki są dla dzieci to od raz go odeślę do tego tytułu i zmuszę do zagrania. 

 

Teraz czekamy na dodatki fabularne. 

Edytowane przez LukeSpidey
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Wpadła platyna. Takich gier szukam i takich oczekuję. Od początku widziałem, że to będzie hit. Zero multishitu, singiel ze świetną fabułą i klimatem. 

Trochę na tej gierce odciskają piętno bugi, w tym ten, który uniemożliwia ukończenie gry, ale to tylko łyżka dziegciu w beczce miodu. Kupować bez wahania.

IMG20231112200912.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zakończenie daje mi trochę do myślenia. 

Spoiler

Kończy się ono niemal tak samo jak pierwsza część. No i wydaje mi się, że nie jest tak oczywiste, jakby na pierwszy rzut oka wyglądało. Saga dzwoni do córki, ale nie wiemy, czy ktoś odbiera. Alan dostaje kulkę ze światła, ale na końcu budzi się w Dark Place przy swoim biurku zupełnie jak przy śmierci w czasie rozgrywki. Teraz się zastanawiam, czy rozszerzenia fabularne pociągną te wątki, czy skupią się na innych postaciach. No i raczej pewniak, że za kilka/kilkanaście lat czeka nas Alan Wake 3. 

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po 

Spoiler

Zabiciu Mulligan i Thorntona


 

I tu miałem Buga, bo już było po i nic się nie działo i łaziłem jak debil dobre 20 minut i w końcu zerknąłem na YT. Od razu powinna być cutscenka. No to load i ponownie i od razu byle scenka.

 

Czy przed tym savem że nie ma odwrotu, dam radę wszystko pozbierać? To trzeba wykonać po zapisie czy przed?

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, gekon napisał:

Super gierka, ale

 

  Ukryj zawartość

końcówka to zawodzi tak delikatnie mówiąc

 

Spoiler

Ja już wiedziałem że będzie zakończenie w takim stylu jak ogłosili że Alan i Control to to samo uniwersum. Teraz obie gry będą się zazębiać i każdy ending gry będzie prowadził do dlc, a dlc do kontynuacji gry Y.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

Ale co chciałeś

  Ukryj zawartość

pompatyczny happy end jak w Resident Evil? Jeszcze 2 dlc mają być w przyszłym roku i jakiś alternatywny ending dataminowali ludzie w internatach, ale nie oglądam. Sam chcę zobaczyć na NG+.

 

Spoiler

No oczywiście, że nie ale chciałem jakiekolwiek zakończenie - to to to jakieś urwane w połowie misji i spoko, czekaj 8 lat na anal wake 3

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...