Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

DLC będzie sztuk 2, jak w Control, było to wiadomo od początku istnienia Remedy, masz od razu w wersji Dulux dostęp również i info. 

 

Nic nie było naciągane. W DLC też nie rozwiążą tych wątków, byłbym zdziwiony, jakby nie pogmatwali tego jeszcze bardziej przed trójką, to nie jest gra z konkluzjami w dzienniku misji xD. 

OMG - Twin Peaks też Lynch zakończył dla zgonu i czekałeś 25 lat na sequel? 

 

Tak miało być i to ma sens w tej gierce. 

Nie wiem, nie grałem w AW2, trochę teraz śmieszkuję. Wszystko zależy w jaki sposób się ta część kończy. Jeżeli tak jak dobra książka wchodząca w skład kilku tomów, w sensie że ma logiczne i sensowne podsumowanie (bez odkrywania wszystkich kart), to spox. Ale jeżeli czuć, że coś tu jest urwane i niekompletnie (bo trzeba jakoś nakłonić graczy do zakupu DLC), to wtedy słabo. Pamiętam, że tak było z Prince of Persia 2008 czy w The Evil Within. 

Odnośnik do komentarza

Tylko ja mam wrażenie, że jakby żył to Mr. Doora zagrałby Lance Reddick?

 

Jeszcze pytania o Doora.

Spoiler

Kim on dokładnie był? Coś przeoczyłem w trakcie? Dlaczego on sprowadził Szeryfa do leżą mroku utrudniając Sadze zadanie i dlaczego mógł sobie wychodzić z leża mroku? Tutaj chyba jest duży potencjał w DLC

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, balon napisał:

Tylko ja mam wrażenie, że jakby żył to Mr. Doora zagrałby Lance Reddick?

 

Jeszcze pytania o Doora.

  Pokaż ukrytą zawartość

Kim on dokładnie był? Coś przeoczyłem w trakcie? Dlaczego on sprowadził Szeryfa do leżą mroku utrudniając Sadze zadanie i dlaczego mógł sobie wychodzić z leża mroku? Tutaj chyba jest duży potencjał w DLC

 

Door to przecież lustrzana wersja

Spoiler

Lance'a Reddicka z Quantum Break

, podobnie jak szeryf, Lance nie mógł zagrać z wiadomych przyczyn, ale to jeszcze dodatkowo zagmatwało temat :D. 

Mr. Hatch

Odnośnik do komentarza

Gierka ukończona, wszystkie acziki zdobyte. Mimo, że nie była idealna ( głównie przez bugi), to jest to dla mnie GOTY 2023 - Dzięki Pany zrobienie hajpu i polecenie Alana :D I mimo, iż nie lubię kończyć gier kilkukrotnie, to w tym wypadku nie mogę się doczekać NG+ 

 

btw, Finowie zaciekawili mnie wydarzeniami z nadchodzącego Control

 

Spoiler

Estevez w jednym z dialogów wspomniała coś o tym, że FBC straciło najstarszą siedzibę. Chyba nie miało to miejsca w żadnym z dlc z Control, co nie?

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2023 o 09:57, balon napisał:

No taką wersję też brałem pod uwagę, ale szczerze to już nie do końca pamiętałem jego rolę w QB.

 

Piękna gra. 

 

Spoiler

W QB na koniec stał się głównym złym z możliwością skakania między światami. Prawdopodobnie gdyby wyszło QB2 to byłby głównym antagonistą. Jego zdolność poruszania się między róznymi liniami czasowymi i rzeczywiściami idealnie współgra z tym co jego odpowiednik robi w AW2.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2023 o 18:13, Josh napisał:

Ale jeżeli czuć, że coś tu jest urwane i niekompletnie (bo trzeba jakoś nakłonić graczy do zakupu DLC), to wtedy słabo. Pamiętam, że tak było z Prince of Persia 2008 czy w The Evil Within. 


W The Evil WIthin w ogóle momentami nic nie rozumiałem z tej "fabuły", bo tak była pocięta i chaotyczna, więc nawet nie miałem ciśnienia na jakieś DLC, żeby to kontynuować.
Dwójeczka za to legancko wyłożyła karty i człowiek wiedział na czym stoi.

Odnośnik do komentarza

Zajebałem się w akcji i szukałem z 20min wersji pudełkowej w necie bo rodzicielka nie wie co mi ma gwiazdkę kupić. Pomyślałem wtedy - no to Alanik wjedzie jak nic. Szukam i szukam.. a potem "a nie chwila...". I dopiero się zorientowałem... Ale wcześniej jeszcze pomyślałem, czy to jest takie dobre, że aż tak zeszło? Nawet Cezky nie ma?

Edytowane przez michu86-
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

Alan nie wyjdzie w pudle przez najbliższy czas, twórcy nic o nim nie wspominają. Możesz podpowiedzieć rodzicielce, żeby kupiła Ci giftcardy dla wybranej platformy na kwotę 250zł, za którą kupisz sobie cyfrówkę.

 

Kupię sobie sam;) ale kurde jestem starej daty - lubię mieć pudło na półce. Mamie wysłałem link do hełmu LEGO Star Wars:)

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

No, mogliby się trochę bardziej postarać z tymi paczami wprowadzającymi jakieś replayability, New Game +, nowy poziom trudności, cokolwiek, bo po przejściu gry, ta zwyczajnie umiera. Od dwóch dni zero nowych postów w temacie :0

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dobre opinie i black friday przekonały mnie do tego abym się złamał i poparł ten antykonsumencki ruch polegający na rezygnacji z wydań pudełkowych. Nie żałuję. Gdyby reszta produkcji, które przejdą na taki sposób dystrybucji dowoziła taki poziom jak Alan Wake II, to od razu jestem gotów zrezygnować z pudełek. Bez żalu i zbędnego gadania. Gra jest zajebista i przebija pierwszą część o całą długość. Szkoda, że tak długo musieliśmy na nią czekać ale naprawdę było warto. Dawno nic mnie tak nie pochłonęło i czuję, że jak raz w roku wracałem do pierwszej części, to teraz ten sam los czeka kontynuację. Uwielbiam taki klimat. Przechodziłem ostatnio Control i miło się robi na fakt spotykanych podtekstów, dokumentów czy postaci. Jestem pod wrażeniem, że udało się to tak dobrze zrobić. Jestem już chyba w połowie, a co chwilę coś mnie pozytywnie zaskakuje.

 

Skusiłem się na promocje na epicu i udało się zakupić grę z przyszłymi dodatkami jakoś za 200 zł. Na tej promce gra chodziła chyba tyle co przy pierwszych preorderach więc dobra cena. Gram na PC za pomocą Geforce NOW i gra wygląda bardzo ładnie. Mój PC tego nawet by nie odpalił. Kiedyś może sprawdzę jeszcze wersję na XSX jak będzie w dobrej promocji albo jak wyjdzie wydanie pudełkowe z dodatkami. Jest to jedna z niewielu gier, które naprawdę są warte swojej ceny. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...