Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Good Omens sezon 2, ale woke gówno :reggie:. Pierwszy sezon fajnie parodiował Omen i choć nie był idealny oglądało się to spoko. Ale drugi, z tego co czytałem nie oparty już na powieści to feminizacja na pełnej + lgbt. Główny wątek tego sezonu zepchnięty na jakiś piąty plan. Na pierwszym poboczne historyjki pokazujące jak kształtowała się przez lata przyjaźń Azirafala i Crowleya. Już nawet nie patrząc na tą propagandę było to dla mnie słabe, i humor i tak historia w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sedrak napisał:

Obejrzałem dwa odcinki Detektywa Columbo i kurczę ogląda się świetnie.

Ile sezonów jest?

Na showtime są 4 ze zjebaną numeracja. pierwszy to ósmy, drugi to dziewiąty, trzeci to dziesiąty a czwarty to jedenasty sezon ale tylko 2 odcinki z 3 dali:gayos:

Odnośnik do komentarza

Intuicja mnie nie zawiodła. PrimeVideo coraz bardziej zadowala moje gusta w kwestii wypożyczania filmu z ich oferty w jakości HD lub 4K z systemami Dolby 5.1 /7.1 etc. Paradoksem tego wszystkiego jest to, że nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem film UHD czy BR odtwarzany z płyty na Ps5 (bo odtwarzacza już nie mam... xD. Tak jakby był mi nie potrzebny) ze swojej kolekcji. Ostatnio nawet dzwoniłem do jednego ze sklepów z RTV ponieważ wypytywałem się o TV Samsung 85 cali QN95C, przy okazji spytałem się o dostępność odtw. Blu-Ray 4K LG lub Panasonica, ewentualnie Sony

Spoiler

w Polsce. Odnośnie odtwarzaczy konsultant odpowiedział mi, że... z dostępnością nawet średnio zaawansowanych sprzętów tego rodzaju na rynku jest ciężko: słaby stan w magazynach, w sklepach też pustki, nawet na tych Amazonach, Etsy, AliExp. itp.: ,,bida Panie!". Faktycznie tak się okazało - sprawdzałem, no i dalej w to uwierzyć nie mogę. Oczywiście w profesjonalnym Studiu Audio/RTV można kupić odtwarzacze BR/4K, ale z bardzo górnej półki, gdzie ceny zaczynają się od 5000/10000 zł i więcej. Z tego, co się dowiedziałem z innych źródeł, niestety za słabą ilość odtwarzaczy BR/4K na rynku odpowiada głównie: telewizja streamingowa, której produkty oferują coraz większą jakość swoich przesyłanych internetowo treści/materiałów, a jeśli ma się do tego średnio zaawansowany, czy nawet średni TV np. OLED czy Mini-LED, to w ogóle nie trzeba myśleć o odtwarzaczach i kolekcjonowaniu płyt BR/4K, których i tak coraz mniej u polskich dystrybutorów. Chyba że ostatecznie... uprzemy się na oglądanie plików wysokiej jakości np. w MKV, o rozmiarze 60GB czy większych, na Pendrive podpiętym właśnie do odtwarzacza. 


W dniu 5.05.2024 o 21:24, Sedrak napisał:

Obejrzałem dwa odcinki Detektywa Columbo i kurczę ogląda się świetnie.

 

Tak jak myślałem... Det. Columbo z tamtych starych oldschoolowych vintage lat widać jest bardzo dobrym serialem. Chyba muszę kiedyś to zacząć oglądać, zobaczymy. Nawet moi rodzice mi to polecili jak kiedyś gadaliśmy o serialach i filmach akurat - to taka perełka ich lat. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie ten nowy Road House z Gylenaahahaheelem. Nawet spoko filmik by był do piwka i chipsów, ale musieli wjebac tam gwiazdę Connora z UFC. No gość jest tak irytująco przegięty że szok.

Sam film ma jakiś tam sznyt z ery VHS, a i Jake jako smieszkowaty psychopata wypada nieźle.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Zawsze w przypadku wypożyczania czegokolwiek z PrimeVideo mam obawy, czy jednak jakościowo dany film spełni moje oczekiwania. I tym razem, bo wypożyczyłem sobie "Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy" w UHD, HDR10 i całych tych systemach Dolby, się nie zawiodłem. Bo jak się ma dobre łącze internetowe, a takie musi być!, to nie da się zawieść na tej platformie streamingowej. Opcja audiowizualna przy tym tytule okazała się najwyższej miary! Chociaż finalnie była to za krótka historia, miejscami nierówna graficznie. Origin story Aquamana ,,całkiem całkiem!". Krótko, oceniam tą animację na: 7/10.
 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Dahaka napisał:

Co tam warto na prime obejrzeć z seriali? Już sobie dodałem do watchlisty wszystko co mnie interesuje (bosch, the boys, invincible, wspaniała pani maisel, fleabag, expanse, terror), ale może przegapiłem jakąś perełkę wartą zobaczenia.

The Devil's Hour najlepszy serial na prime.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Od siebie dodam jeszcze Star Trek Lower Decks, Jack Ryan, Hanna, Walka z Goliatem. Private Affair też fajne.

 

Kleszcz też spoko, ale tylko dwa sezony i kontynuacji chyba nie będzie. Peripheral, ale niestety nie przedłużyli po pierwszym, bo chyba za dużo kosztował.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...