Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, PiotrekP napisał:

Co tu się w tym drugim sezonie Reachera odpierdziela? :whyyy:

  Ukryj zawartość

Cały odcinek nuda, nic się nie dzieje, na koniec bójka z jakimiś bikerami, która jest trochę komiczna. I tyle?

 

a co ma się dziać, książki o Reacherze to kryminały, a nie mortal kombat. Bardzo dobry sezon.

Odnośnik do komentarza

A ja sobie właśnie skończyłem pierwszy sezon Reachera i bardzo mi się podobało. Taki klimat filmów akcji z lat 80tych i 90tych. Tego mi w obecnych czasach brakuje. Do tego oprócz głównego bohatera dużo fajnych postaci jak Roscoe czy Finlay. Jak wyjdzie drugi sezon juz w całości też się obejrzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2023 o 11:17, Bielik napisał:

Trochę nie na temat, ale włączyłem sobie trylogię lotr jacksona, a tam 4k HDR :notbad: kosmicznie to wygląda, pod względem wizualnym po dziś dzień żaden film fantasy tego nie przebił.

 

Trylogia TLOTR jest w całości dostępna na PrimeVideo. 3 filmy w jakości 4K, HDR10/HDR+, w systemach dźwiękowych Dolby Atmos/Digital - i to jest piękne, bo rzekomo jeszcze jakiś czas temu było tak, że,,niby pisało że takie parametry przypisuje się tym filmom w ofercie Prime'a, jeśli masz odpowiedni do tego sprzęt TV, ale tylko tak pisało i nic z tego nie było". Sprawdzałem na swoim wysłużonym LG OLED E8 65 (kurła, czas ten odbiornik zmienić na Mini-LED od Sony 85 cali; genialna tam jest matryca, mimo iż Mini-LED zawiera właśnie!) opcje odtwarzania Trylogii na koncie PrimeVideo: najwyższe ultra ustawienia i parametry przy dość satysfakcjonującym połączeniu internetowym są! Ciekawe ilu fanów, tych bardziej zagorzałych, oddanych Uniwersum TLOTR ogląda te filmy na PrimeVideo, jeśli ma dostęp do tej platformy: chodzi o jedno - z tego co podaje Prime są to podstawowe edycje dzieł, bez żadnych reżyserskich wydań, gdzie każdy z obrazów Trylogii trwałby ze 4h. XD Zresztą sam znam takich ,,fanów ortodoksów" tej franczyzy, którzy tylko i wyłącznie uznają te najbardziej pełne, nawet i choćby o sekundę dłuższe od podstawki, wydania filmów słynnej Trylogii Jacksona. Ciekawe jak sytuacja ma się z Hobbitem - czy rozbieżności w uznaniu pełnej albo podstawowej wersji filmów przez fanów też występują, czy raczej szału tu nie ma. 

 

History Play, PrimeVideo: czy ta wersja kanału History w usłudze Prime'a jest możliwa do anulowania? Jest taki myk: założyłem za darmo na dwa tygodnie subskrypcję tego kanału w opcji PrimeVideo, ale nie wiem jak wcisnąć anulowanie tej subskrypcji. Prime'a anulować można, ale w kwestii History Play nie wiem gdzie i jak to anulować, żeby mi nie pobierało z konta co miesiąc 8zł - wiem że to mało, ale jedynie seria "Amerykańska Księga Tajemnic" jest tu warta obejrzenia, co zresztą polecam; reszta mnie nie interesuje, więc stąd konieczność anulowania subskrypcji. Wie ktoś z Was, jak to odwołać? 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.12.2023 o 17:17, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał:

 History Play, PrimeVideo: czy ta wersja kanału History w usłudze Prime'a jest możliwa do anulowania? Jest taki myk: założyłem za darmo na dwa tygodnie subskrypcję tego kanału w opcji PrimeVideo, ale nie wiem jak wcisnąć anulowanie tej subskrypcji. Prime'a anulować można, ale w kwestii History Play nie wiem gdzie i jak to anulować, żeby mi nie pobierało z konta co miesiąc 8zł - wiem że to mało, ale jedynie seria "Amerykańska Księga Tajemnic" jest tu warta obejrzenia, co zresztą polecam; reszta mnie nie interesuje, więc stąd konieczność anulowania subskrypcji. Wie ktoś z Was, jak to odwołać? 

Po aktywowaniu subskrypcji powinieneś dostać od nich maila i przez niego się zalogować i stamtąd ogarnąć anulowanie. Ja tak zrobiłem z Total od nich.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i drugi sezon riczera skończony. Pierwszy bardziej mnie się podobał, ale ten też był niezły, chociaż mogło być trochę lepiej. Inny klimat i inne otoczenie, ale w sumie dobrze, że nie było powtórki z pierwszego, bo mogłoby się przejeść. Niemniej w trzecim czekam na powrót do mniejszej skali, na podobę jedynki.

Odnośnik do komentarza

Książek jeszcze nie czytałem, chociaż właśnie kupiłem drugą, która jest pierwszą w kolejności, czyli Poziom Śmierci, na podstawie którego był pierwszy sezon i sobie porównam.

Co do pana czarnoskórego, to był on przecież dosłownie sekundę w jednym odcinku jako narzędzie do pomocy ekipie i tyle.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Luqat napisał:

Książek jeszcze nie czytałem, chociaż właśnie kupiłem drugą, która jest pierwszą w kolejności, czyli Poziom Śmierci, na podstawie którego był pierwszy sezon i sobie porównam.

 

Książki raczej można czytać w dowolnej kolejności, ale mogę polecić Ostatnią sprawę [The Affair], bo to prequel i dzieję się właśnie przed Poziomem śmierci i opowiada, czemu Reacher odszedł z wojska.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 

4 godziny temu, Luqat napisał:

Książek jeszcze nie czytałem, chociaż właśnie kupiłem drugą, która jest pierwszą w kolejności, czyli Poziom Śmierci, na podstawie którego był pierwszy sezon i sobie porównam.

Co do pana czarnoskórego, to był on przecież dosłownie sekundę w jednym odcinku jako narzędzie do pomocy ekipie i tyle.

To się zdziwisz, bo w cholerę rzeczy jest zmienione.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie 1 sezon Reachera także był lepszy, spokojniejszy klimat, śledztwo, lepsza intryga, a tutaj w każdym odcinku przynajmniej po 10 trupów, wyszedł bardziej serial akcji, troche za dużo tego, no ale spoko. Czekam na S3 !

 

A jeszcze tak patrze imdb i S1 miał troche lepsze oceny po odcinkach.
Wiadomo coś kiedy S3 ? Koniec 2024 ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to kogoś interesuje, to większość książek jest raczej w stylu pierwszej, Reacher wysiada z autobusu w losowym miasteczku i przypadkiem trafia na wielka intryge. Nie wiem za jaką ksiazke sie teraz biora, ale może bedzie spokojniej.

 

Dopiero obejrzałem finał, za cała te scene w śmigłowcu obnizam ocene o 2 oczka :dafuq:

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Square napisał:

Finał S2 Reachera bardzo spoko, i podtrzymuje to co pisałem wcześniej. Bardzo fajny, ale pierwszy robił bardziej. Czekam na trzeci i oby był jeszcze w tym roku.

 

S3 zaczęli kręcić przed premierą S2, więc są duże szanse na premiere w tym roku!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...