Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Farmer napisał:

To nie było cancela?

Mieli podobno uciąć Grand Tour i Farmę właśnie z powodu ciętego języka Jeremy'ego kiedy to obrażał jakąś laskę czy inną księżniczkę.

 

To co mieli zakontraktowane to mieli/musieli dociągnąć do końca. Mowa była że na 2024 mają jeszcze plan wydawniczy.

Kwestia co dalej, czy będą kolejne produkcje. Będzie hajs i oglądalność to pewnie rozejdzie się po kościach. W sumie teraz już mało kto pamięta o tamtej pierdółce.

 

GT i tak powoli się kończy bo są zwyczajnie zmęczeni i w sumie brakuje już pomysłów. Swoje własne show pewnie jeszcze trochę pociągną.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 

,,Najs", na PrimeVideo pojawia się więcej tytułów do oglądania ,,w pakiecie". Wcześniej przykładowo "Wrogowie Publiczni", wiele klasyków kina gangsterskiego, coś od R. Scotta i wiele, wiele innych produkcji w ogóle nie było w ofercie ,,abo", a teraz, proszę!, abonenci Prime'a mogą sobie ten film obejrzeć. W ogóle masa rzeczy robi sporą robotę na plus dla samej platformy. Najgorsze jest to, że zniknęło z oferty sporo anime, tak samo ogólnych seriali animowanych typu "SpongeBob". Coś się jednak zaczyna powoli pojawiać. PrimeVideo oferuje sporo Evangelionów; polecam z tego cyklu pełnometrażówkę ,,1:11" - odświeżony klaaasyk!, teoretycznie w grę wchodzi ,,3:33". Z anime pojawiły się "Psycho_Pass", "Banana Fish", "Dororo", "Babylon"... są to jednak serie bez polskiego tłumaczenia. A jeśli chodzi o wypożyczanie lub kupowanie filmów na PrimeVideo, nie jest to na pewno najtańsza platforma z tego typu usługą na rynku, mimo świetnej jakości danych przesyłanych internetowo, dotyczących najwyższej jakości tytułów. Spróbuję RakutenTV, bo ta firma oferuje troszku tańsze tytuły w 4K i systemach Dolby. Przynajmniej na ,,Prime" mamy Hereditary - ponoć tego dobrego filmu jeszcze nie widziałem, a 10zł raczej skuszę się na niego wydać; w końcu jest to bardzo trudno dostępny tytuł w Polsce, nawet do kupienia na DvD, Blu-Ray i 4K z polską opcją językową.

 

 

W dniu 15.02.2024 o 20:57, Figuś napisał:

 

 
... Czekam i Ja. Sezon drugi - nieoglądany. Czekam na emisję całości. Dla tej potężnej i dynamicznej ,,kreski" i stylistyki w tej animacji, to nawet zacznę chyba czytać komiksy tego Uniwersum.
Odnośnik do komentarza

Zacząłem oglądać koreański Death's Game o typie który strzelił samobója i za karę reinkarnuje się w ciałach ludzi którzy niedługo niechybnie umrą. Po trzech epkach jest dobrze, kilka reinkarnacji już było, są dość różnorodne gatunkowo, jak to u koreańców bywa brutalnie, ciężko, ale i zabawnie w specyficznych dla nich kombinacjach. Nie wiem czy sezon (8 odcinków) zamyka całą historię, ale jak na razie polecam. Serial nie obsługuje języka polskiego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No Fallout duży plus, że od razu wszystkie odcinki dostępne. Ten jeden odcinek na tydzień to niezły rak zaczyna być (tak tak, wiem że kiedyś w tv to była norma). Miejscami wygląda trochę sztucznie i kolorowo, no ale zobaczymy jak wypadnie całokształt. Niech im w końcu coś pyknie na licencji, bo po Lotrze wciąż mam ptsd.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2024 o 06:40, Patricko napisał:

No Fallout duży plus, że od razu wszystkie odcinki dostępne. Ten jeden odcinek na tydzień to niezły rak zaczyna być (tak tak, wiem że kiedyś w tv to była norma). Miejscami wygląda trochę sztucznie i kolorowo, no ale zobaczymy jak wypadnie całokształt. Niech im w końcu coś pyknie na licencji, bo po Lotrze wciąż mam ptsd.

Co jest złego w odcinku na tydzień? Serial dłużej sobie żyje, rośnie fandom i hajpik z tygodnia na tydzień a te rzuty na raz? Pożyje to z miesiąc i nikt o tym nie pamięta :wujaszek:

  • This 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Pupcio napisał:

Co jest złego w odcinku na tydzień? Serial dłużej sobie żyje, rośnie fandom i hajpik z tygodnia na tydzień a te rzuty na raz? Pożyje to z miesiąc i nikt o tym nie pamięta :wujaszek:

 

Nie po to robimy postęp technologiczny żeby cofać się w czasie do okresu kablówki i czekania co tydzień na odcinek. Ktoś z tłustych ryb w zarządzie sobie wymyślił, że ludzie będą co tydzień związani z platformą i przy okazji oglądać w międzyczasie inne pozycje a coraz więcej osób jednak czeka na cały sezon i ogląda hurtem. 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...