Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Macie takie coś, że pojawia się komunikat "to wideo jest obecnie niedostępne" ? Oglądamy Chicago med i jest 7 sezon ale obejrzeć go nie można. Wygląda jakby tłumaczenia nie było. Podobnie było z 6tym sezonem, ale moja zalogowała się na telefonie w apce i był dostepny, po chwili też wskoczył w apce w tv. Dziwna sprawa. Na necie piszą, że to błąd a nie brak tłumaczenia. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2024 o 13:45, Plugawy napisał:

Oglądamy Chicago med i jest 7 sezon ale obejrzeć go nie można. Wygląda jakby tłumaczenia nie było. Podobnie było z 6tym sezonem, ale moja zalogowała się na telefonie w apce i był dostepny, po chwili też wskoczył w apce w tv. Dziwna sprawa. Na necie piszą, że to błąd a nie brak tłumaczenia. 

 

 

Chicago Med - ajć, ależ to było dawno, dawno temu, gdy oglądałem pierwsze 3 sezony tego serialu. To jest takie stare (ale jare), a ja widziałem to z pierdyliard dni temu - wspomnienie tego serialu to już jest nostalgiczny dryg. Z ,,medyków" widziałem jeszcze 2 pierwsze serie "The Night Shift" i wyborny, bo bardzo intensywny, "The Code Black". A w kwestii ,,zakupów" na PrimeVideo, to jednym z opłacalnych jest wypożyczenie "IT: Chapter 2" lub "Ukryty Wymiar" - oba tytuły (jak macie odpowiednie odbiorniki TV i dobre udźwiękowienie w domu) w najlepszej możliwej jakości obrazu i dźwięku. Zresztą w kwestii tej mega najwyższej jakości oferowanych seriali i filmów, AppleTV+ zaczyna deptać Amazonowi po piętach. :banderas:

 

"Niezwyciężony" kusi, oj kusi i to niemożebnie, aby zacząć oglądać drugi cykl odcinków tej produkcji; stanąłem na wybitnie kreowanym obrazem oraz montażem i dźwiękiem finale sezonu no.1. Zresztą również krutacko kusi, aby sięgnąć po pierwszy komiks z tego Uniwersum. To jest coś w jakimś stopniu bliskie "The Boys".

 

Odnośnik do komentarza

Bosch jako glina ("podstawka") jest lepszy niż jako prywatny detektyw, ale stwierdzenie, że Legacy jest "o wiele slabsze" to przesada. Całość trzyma bardzo wysoki poziom, co przy tylu sezonach jest rzadkością. Spadek formy jest, ale nieznaczny, powiedzmy z "9" na "8". To nadal świetny serial

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Drugi sezon Reachera ciut słabszy niż pierwszy, ale to nadal fantastyczna zabawa i przyjemność w oglądaniu bezkompromisowych akcji przeprowadzanych przez człowieka-szafę napakowanego testosteronem. Źli są eliminowani bez zbędnej gadki, trup ściele się gęsto, a Reacher zamiast mielić ozorem po prostu działa i prze przed siebie. Jak sobie przypomnę, że Cruise grał Reachera to zawsze kisnę. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2024 o 14:19, Colin napisał:

image.png

 

124 minuty testosteronu już czeka :popcorn:

O jezu ale sie zawiodlem, wszystkie postacie  w tym filmie na maksa wkurwiajace, z McGregorem i Gyllenhaalem który jest jednym z moich ulubionych aktorów na czele. Końcówka to już zaczeła odbijac w klimaty filmów Michaela Baya. Spodziewałem się czegoś innego. Fabuły nawet nie komentuje, bo debilizm w czystej postaci.

Wieczorem seans oryginału.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Soban napisał:

Mi się podobał, bo podszedłem do tego bez żadnych oczekiwań. Głupkowata fabuła całkiem nieźle płynie, a sceny bitki są bardzo dynamicznie nakręcone. Nie jest to jakieś arcydzieło czy przyszły klasyk, ale po prostu spoko odmóżdżająca rozrywka na wieczór.

Nie miałem wygórowanych oczekiwan, a i tak się zawiodłem. 

Uzytkownik Wredny dobrze podsumował te padake

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

"Projekt Lazarus" - właśnie zauważyłem na PrimeVideo tego rodzaju serial. Chociaż nie patrzę się na ogólne noty dla danego serialu czy filmu przed ich/jego obejrzeniem (to nie jest aż tak dla mnie istotne, skoro i tak chcę to coś obejrzeć; recenzja czy też nota ma mi w pewien sposób nakreślić to jak dane dzieło sprawdza się w całości...), to i tak ciekawi mnie to, czy ktoś z was miał z tym tytułem do czynienia. Że niby fabularnie: podróże po czasoprzestrzeni i czasoprzestrzeń przez ciebie, liczne niby aberracje czasu etc., jest w miarę w porządku. Ale troszku odtrąca mnie kameralność i dziwna wartość serialu pod względem wizualnym.... Szczerze, coś w tym takiego jest: to mi wygląda krutacko inspirująco i intrygująco.

 

 


Screenshot_2024-03-25-10-46-57-21_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.fb32b021814c85f500aa7410f166f9df.jpg

Odnośnik do komentarza

PrimeVideo - co by było, gdyby Prime'a i jego usług wypożyczania filmów w najwyższej jakości obrazu i dźwięku... nie było? Ano, kruci, nie obejrzało by się - tak jak uczyniłem to niedawno, wieczorową i nastrojową porą, w domowym zaciszu - mega niedocenianego, jednego z najlepszych współczesnych filmów zombie/post-apo, w ujęciu produkcji wysokobudżetowych; rzecz jasna mowa tu o "World War Z" z 2013 roku - wypożyczonko kosztowało mnie na PrimeVideo ,,dyszkę"; nie żałuję wyboru, około 105 minut bez napisów istnej jazdy bez trzymanki, ze skąpym czasem na złapanie oddechu i zastanowienie się, czy to co oglądasz i słyszysz na ekranie/poprzez ekran jest logiczne i spójne. ,,Wściekłaki", a nie Zombie zrobiły tu furorę. A gdyby nie Brad Pitt, cóż, ten film nie miałby ,,tego czegoś"! Aktor prowadził fabułę i cały tygiel wydarzeń do przodu. Sposób pracy kamery przez początkowe 15-20 minut filmu (ucieczka, panika tłumu etc.) - mistrzowska robota i ciekawy sposób na ujęcia tego rodzaju gatunku. Ogólnie "World War Z" oceniam na: 8/10/ Bang! :P 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...