Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.11.2022 o 16:57, Czezare napisał:

Macie jakiś dobry tip na trzecią misję kooperacyjną? Tam trzeba bronić trzech punktów przed falami wrogów. Jaką zastosować najlepszą strategię, aby nie podłożyli nam bomb więcej niż trzy razy? Mnie w sumie pucharki walą, a w CoD to już w ogóle, ale kumplowi bardzo zależy na pokalu za to.

Na samym starcie kup sobie dwie wieżyczki strażnicze i ustaw je dopiero gdy będziesz miał na raz minimum 2 fale. Koszt wieżyczki to 2000$ Oszczędzaj na nie i kupuj za każdą nową falą.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra kampania, spokojnie 8/10 dla mnie, misja na przetrwanie wlasnie sztos przez to, że mało coda w codzie. Robienie achieva na tej misji

 

Spoiler

przejść bez oddania strzału czuć lekko klimat Last of Us momentami kombinując z craftingiem i bombami.

 

Ale tak głównie opinie są takie, że kampania ble bo nie jest 100% to samo co poprzednio.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bartg napisał:

Bardzo dobra kampania, spokojnie 8/10 dla mnie, misja na przetrwanie wlasnie sztos przez to, że mało coda w codzie. Robienie achieva na tej misji

 

  Ukryj zawartość

przejść bez oddania strzału czuć lekko klimat Last of Us momentami kombinując z craftingiem i bombami.

 

Ale tak głównie opinie są takie, że kampania ble bo nie jest 100% to samo co poprzednio.

W tej misji na weteranie najgorszym momentem była sama końcówka. Ale cała reszta, to w sumie można było trochę "abusować" nóż i jakoś poszło.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Metoda said:

W tej misji na weteranie najgorszym momentem była sama końcówka. Ale cała reszta, to w sumie można było trochę "abusować" nóż i jakoś poszło.

 

Najgorsze były checkpointy, w pewnym momencie skitrałem się na jakiejś szafce i wszedł auto save, kombinowałem z 15 minut jak przejść dalej.

Odnośnik do komentarza

Po paru tygodniach od przejścia stwierdzam ze kampania jest bardzo dobra ale jednak nie pobiła MW2019. Jak dla mnie proporcje między otwartą pełnoskalową wojną, a specjalnymi operacjami robionymi po cichu były lepsze w poprzedniej części. 

 

Ta walka z czołgiem pod koniec też pozostawiła niesmak.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, McDrive napisał:

Jak będziecie rozwijać drzewko broni Lachmann, to po 7,62(najlepiej strzelać pojedynczo kulami bo mniejszy odrzut na dłuższym dystansie) od razu polecam wziąć się za karabin wyborowy. Praktycznie taki sam w użyciu tylko magazynek mniejszy i bez opcji auto.

Lachman 762, to jest okropne gówno, ja polecam na trybie TPP maksować.

Odnośnik do komentarza

każdy lubi co innego. ja ostatnio odblokowałem m16 i grało mi się nim spoko, bo zazwczaj wystarczą dwa bursty na ubicie przeciwnika. lockwood też ok, ale w bezpośredniej wymianie nie ma się szans z kimś z maszynówką. Tak czy siak w tej odsłonie najprzyjemniej sprawdzało mi się nowe giwery, wczesniej nie miałem do tego motywacji. Od ponad tygodnia nie grałem co prawda, ale jak wjedzie sezon, to będzie sie trzeba częściej postrzelać, tym bardziej, że wjeżdża tryb hc, w którym zawsze mi się lepiej grało 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...