Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie się nie martwię o downgrade.

Doskonale pamiętam czym było gtaV na ps3. Człowiek w to grał i nie wierzył co Rockstar dokonało. Więc jeżeli widzę coś na tym trailerze co wydaje się podejrzane, to po prostu dlatego że nikt inny jeszcze tego na ps5/xbx nie dokonał.

Zresztą nowe gry Santa Monica, Naughty Dog, Kojima i Guerilla też będą już na innym poziomie.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak po trailerze GTA V i Red dead redemption 2 wierzyłem że to bullshoty po czym rockstar gasił mnie wydając gameplay overview z Czubówną, która opisuje elementy rozgrywki i w obydwu przypadkach były to normalne gameplaye nie różniące się od trailerów jakoś znacznie. O jakość grafiki jestem spokojny 

Czekam 

Aż mi się przypomina odliczanie do odpalenia Red deada w październiku 2018 .

 

Tylko R* to potrafi jeżeli chodzi o moją skromną osobę 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, darkos napisał:

Czy już można składać preorder? Już pora zalozyc temat GTA 6 Online - Klany Heisty Ustawki ^^

Może coś będzie o 15.00 w temacie startu preorderów + liczę na jakieś dodatkowe informacje o gierce na stronie Rockstara, bo póki co cisza.

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Observer napisał:

Ciekawe czy Rockstar już wie kiedy premiera next genów i stąd taka data żeby powtórzyc numer trzykrotnej premiery. 

no tak jak pisałem dla nich wszystko przemawia za tym, żeby gry nie wydawać jednocześnie na konsole i komputery. to kolejny argument. kto wie co tam wynegocjowali z sony i ms obiecując, że wydadzą tylko na konsole, tym samym zwiększając ich sprzedaż. wiadomo, że im tak czy inaczej to na rękę, ale mogli blefować, a sony i ms raczej nie chcieliby sprawdzać mimo wszystko

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...