Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Preordery takich gierek bierze się na dwa lata przed premierą (najlepiej w cyfrze) głównie z jednego powodu: Mejm i Kauzo wtedy tak śmiesznie piszczą, jak te gumowe kurczaki-zabawki dla psów gdy się je naciśnie. Poza tym raczej zalet brak.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bzduras napisał:

Preordery takich gierek bierze się na dwa lata przed premierą (najlepiej w cyfrze) głównie z jednego powodu: Mejm i Kauzo wtedy tak śmiesznie piszczą, jak te gumowe kurczaki-zabawki dla psów gdy się je naciśnie. Poza tym raczej zalet brak.

 

Mejm będzie wtedy odkrywał GTA V i powie, ze ujowe (i słusznie).

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brolin napisał:

Jak dla mnie wygląda przezajebiście, a czterdziecha strzeliła mi już w lipcu :boski_miszcz:Tutaj czuć wreszcie, chyba jedynie po AW2, który odpowiednio dowiózł, nową jakość i moc next-genów. Tak powinny prezentować się wszystkie nadchodzące duże gry AAA i nie mówię bynajmniej tylko o grafice.

 

Trailer, który rozyebał tegoroczne gry giereczki goty.

 

Ta branża ma chyba obecnie jednego mesjasza, która robi gry videło gdzie micha się Ci uśmiecha jakbyś jeździł sportowym wozem.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Whisker napisał:

ale pamiętam jak dziś jechałem do MM na premierę GTA V na ps3 

Ja pamiętam jak zapierdalałem w środku nocy na motocyklu na nocną premierę pod paczkomat po swoją kopię (było kurewsko zimno), a potem nakurwiałem do rana i nie mogłem uwierzyć w to co widzę na leciwym ps3.

 

I teraz też wleci pudełeczko, ale tym razem tłusta kolekcjonerka odpowiednio wcześniej zapreorderowana :problem:

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Whisker napisał:

 Tym razem pierwszy raz kupię cyfrowo bo będzie grane latami ale pamiętam jak dziś jechałem do MM na premierę GTA V na ps3 

 

U mnie była premiera nocna w Empiku, z pół godziny czekania po północy w doborowym towarzystwie graczy, a potem odpalenie gry na chacie koło pierwszej i granie do rana :banderas:

  • This 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Observer napisał:

 

U mnie była premiera nocna w Empiku, z pół godziny czekania po północy w doborowym towarzystwie graczy, a potem odpalenie gry na chacie koło pierwszej i granie do rana :banderas:


Ja tam gta5 odebralem z rak kuriera bez historii ale za to przy rdr2 tak mnie kurwica juz brala w oczekiwaniu ze anulowalem preorder na pudelko i kupilem cyfre. Z australijskiego ps store. Zeby zagrac 8h wczesniej :)

 

Teraz na 99% tez cyfra wleci, no chyba ze jakies fajne limitki beda

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...