Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 46 minut temu, elvis004 napisał(a):Może jak ktoś już zaklepał cyfrę w standardzie to mu się wyświetli cena:https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1004-PPSA01547_00-ULTEDTIONUPGRADE80 zł za ulepszenie widzę
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Ja polecam poczekać na święta- w sumie miesiąc, a jakiś SALE może wpadnie 9 godzin temu, LukeSpidey napisał(a):Ale gracze to jednak są ameby. Gra w wersji fizycznej kosztuje prawie 400 zł, cyfrowej 350 zł, a jeden i drugi wchodzą do tematu i piszą, że myśleli, że będzie drożej i nie jest tak źle. No ku.rwa jest.Pełna wersja GTAVI kosztuje prawie 430 zł i to jest cena za cały produkt i wygląda na to, że na naszych oczach Rockstar zaczyna kreować nowy standard w branży. Niestety gra się sprzeda jak poyebana i pozostali wydawcy zobaczą, że tak można i tak będą robić.M$ w 2013 roku wyskoczył z "always online" i został zbesztany a dzisiaj to jest normalna sprawa w branży. Jesteśmy jednak jak te kurczaki na fermach. Otwieramy dzioby a właściciele wpychają nam gówno do buzi a my jeszcze szukamy popitki.Ty nie kupisz, bo drogo, 10 innych to samo, a miliony kupią. Za duża firma, marka, gra i hype wyskoczył ponad skale już dawno. Garstka na FB nie przekona reszty że ziemia jest plaska, tak jak Twój post nie przekona tutaj większość że cena jest chora. A jak znikną płytki na amen, to i 459 nie powinno nikogo szokować :) Na moje wtedy dopiero pójdą lejce. Jestem więcej niż pewny. Skoro teraz mimo pudełek (alternatywy) ceny cyfrowej wersji są najczęściej wyższe od pudełka, a do tego jak nie ma promocji, to 2 lata po premierze tam nadal często wisi premierowa cena. Aż sprawdziłem cenę GTA V na PS5 i Xbox- 259zł, ale jeszcze kilka dni jest promocja i mamy 85zł. Skisnę xD Gra z 2013 jest na promocji xD
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 31 minut temu, drozdu7 napisał(a):Wiecie że jesteśmy już w takim wieku że dla niektórych może być to ostatnia premiera GTA? Smutne toJesteśmy w takim wieku że niektórzy mogą nie dożyć nawet premiery GTAVI.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. https://lowcygier.pl/preordery/preorder-gta-6-taniej-w-amerykanskim-xbox-store-kup-wyczekiwana-gre-za-254-zl/?fbclid=IwY2xjawSqSylleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEeu7w7NJHdBteLU0K7KRIa_bVE0XoGp3GxmMn2RX9c4oYo0WGPW0QD1tfNc2U_aem_YWdncwDRSre4Xq6gsxDBGps4UoBB&brid=YWdncwETTrN7QuRtimRdB_Mda4JxW sumie ktoś przenalizował zawartość ultimate? Mam dokładać żeby iść zmienić fryzurę czy coś więcej? Bo jak to poziom że nie wejdę do salonu fryzjerskiego, to mi wystarczy bida edition. Fabularnie coś jest?
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 6 godzin temu, Rozi napisał(a):Np. dla bonusów za ten preorder??? Albo żeby czuć większy hajpik na grę? Albo mają obecnie fundusze, a potem mogą mieć wydatki? Ale bardziej raczej dla bonusów.No tak, bo jak zrobisz większe zakupy w Lidlu to na grę może zabraknąć. Ja nie muszę walić konia pod gta i brandzlowac się na forumku że JUSZ GRAM.Spokojnie sie poczeka na płytę, no chyba ze Kiszak powie ze 10/10 lepsze od bloodborna.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 1 godzinę temu, jimmy napisał(a):Pięknie zmiękła faja i do listopada jeszcze bardziej zmięknie. Teraz kwestia tego jaka jest polska cena samego upa do UltimateElektromarkety to nawet nie wiedza co rockstar im zrobil z ta wersja pudełkową bez płyty. Jeszcze chuj jakby to byl jakis soulslike ktorego zaden janusz nie kupi, ale najbardziej popularna gra wszechczasow ktora doslownie chyba zna kazdy gosc nawet nie grajacy w gry. Mowie wam ze 9 na 10 klientow nie bedzie swiadomych tego ze tam nie ma plyty. A najlepsze ze oni nie beda tych zwrotow przyjmowac. Przeciez ile do mnie przylazilo ludzi czy im wymienie dodatek do wiedzmina bo kupili w media, paczą a tam płyty ni ma a zwrocic piniendzy nie chca. Oh boi. Nie moge sie doczekac. Serio, bardziej sie nie moge doczekac tego co sie tam bedzie dzialo i w sieci niz samej premiery gry. Mysle ze moze dojsc do zamieszek.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Ktoś mi wytłumaczy fakt, że developerzy od Crimson Desert potrafili wydać wersję z płytą na premierę i zabezpieczyć granie od dnia premiery dając patch umożliwiający odpalenie gry dopiero w dniu premiery a rockstar tego nie potrafi? Jak to możliwe?
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. To nie jedyny aspekt w którym boski Crimson kładzie na łopatki grę Rockstara
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 27 minut temu, aset napisał(a):Ktoś mi wytłumaczy fakt, że developerzy od Crimson Desert potrafili wydać wersję z płytą na premierę i zabezpieczyć granie od dnia premiery dając patch umożliwiający odpalenie gry dopiero w dniu premiery a rockstar tego nie potrafi? Jak to możliwe?Ależ oczywiście, że Rockstar i 2K też potrafią, ale pewnie wg ich kalkulacji to się nie opyla.Wydając grę w płytce narażają się na mniejsze zyski ze względu na obieg używek.Załóżmy, że drugi rzut z "pełnowartościowymi" fizykami z płytkami się pojawi (ploty się potwierdzają) - to też jest zawsze świetna okazja do double dippingu. Ludzie za pierwszym razem zapłacą za digitala, bo FOMO i jednak nie po to czekali lata na kolejną część, żeby nie zagrać w mesjasza gamingu na premierę. Ale jak wyjdzie prawilny fizyk przed świętami w grudniu, to przecież nie omieszkają zapłacić drugi raz, bo fajnie by było mieć to w swojej kolekcji.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 10 godzin temu, LukeSpidey napisał(a): Otwieramy dzioby a właściciele wpychają nam gówno do buzi a my jeszcze szukamy popitki.ten gracz jest WŚCIEKŁY**do 19 listopada
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 7 minut temu, Antihero_ napisał(a):Ależ oczywiście, że Rockstar i 2K też potrafią, ale pewnie wg ich kalkulacji to się nie opyla.Wydając grę w płytce narażają się na mniejsze zyski ze względu na obieg używek.Załóżmy, że drugi rzut z "pełnowartościowymi" fizykami z płytkami się pojawi (ploty się potwierdzają) - to też jest zawsze świetna okazja do double dippingu. Ludzie za pierwszym razem zapłacą za digitala, bo FOMO i jednak nie po to czekali lata na kolejną część, żeby nie zagrać w mesjasza gamingu na premierę. Ale jak wyjdzie prawilny fizyk przed świętami w grudniu, to przecież nie omieszkają zapłacić drugi raz, bo fajnie by było mieć to w swojej kolekcji.Jeżeli po miesiącu byłaby płytka, to czekam :D
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 3 minuty temu, iluck85 napisał(a):Jeżeli po miesiącu byłaby płytka, to czekam :DTo znaczy ja nie wiem, ja tylko wspominam o plotkach.Dopóki źródłem informacji jest ten słynny Graczdari albo random z supportu Rockstara, a nie żadne oficjalne info, to ofc podchodzę do tego z rezerwą xD
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Niby żarty ale ciekawe czy później jak już będą te płyty czy nie będzie miał problemu z zamówieniem po takich akcjachhttps://www.facebook.com/reel/3631236490360416/?app=fblTen też dobry ananas https://www.facebook.com/share/v/1Hi6CbbWYK/ Edytowane 1 godzinę temu1 godz. przez BRY@N
Opublikowano 45 minut temu45 min 6 minut temu, Paolo1986 napisał(a):To kiedy kolejny zwiastun?Jakiś gameplay?Oby szybko, bo tego pierdolenia nie da się czytać.A JA NIE MA HAJPU I NIE CZEKAM KUPIE W GRUDNIU PATRZCIE JAKI JA JESTEM NIE INTERESUJE MNIE GRA KUPIĘ PÓŹNIEJ 8)
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.