Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jeden długi film na YT się zbytnio nie nadaje (z tym się właściwie zgadzam) to też zdecydowanie opowiadam się za opcją kilku odcinków po ok 15-20 minut każdy.

Raz, że po prostu dla nas - fanów im więcej tym lepiej, a dwa... szkoda, żeby potencjalnie X godzin materiałów się zmarnowało.

Tak, jak pisali wyżej, randomowemu odbiorcy nie zrobi tu dużej różnicy czy film będzie miał 5 czy 55 minut, bo on i tak nie będzie wiedział "co i po po?" i po chwili wyłączy, a targetowy widz z pewnością z chęcią wciągnie pełnometrażowy film.

Tak czy inaczej czekam, kibicuję i trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia :good:

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Emet napisał:

Jeśli jeden długi film na YT się zbytnio nie nadaje (z tym się właściwie zgadzam) to też zdecydowanie opowiadam się za opcją kilku odcinków po ok 15-20 minut każdy.

Raz, że po prostu dla nas - fanów im więcej tym lepiej, a dwa... szkoda, żeby potencjalnie X godzin materiałów się zmarnowało.

Tak, jak pisali wyżej, randomowemu odbiorcy nie zrobi tu dużej różnicy czy film będzie miał 5 czy 55 minut, bo on i tak nie będzie wiedział "co i po po?" i po chwili wyłączy, a targetowy widz z pewnością z chęcią wciągnie pełnometrażowy film.

Tak czy inaczej czekam, kibicuję i trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia :good:

Dzięki! Będziemy działać i dyskutować :) Wysłuchamy głosu ludu ^^

Odnośnik do komentarza

Plan na marzec jest, aby rozpocząć od spotkań i nagrań w Warszawie i okolicach. Pokręcimy się po kultowych lokacjach lat 90tych. Głównie po bramach, gdzie kupowało się gierki. Roger pójdzie na przewodnika i okrasi łażenie historiami z tamtych lat. Kto jeszcze? Tego nie wiem ^^. Zobaczymy kto się zaangażuje.
Ekipa z Katowic zapowiada się natomiast liczne :)

Kolekcja archiwalna powoli się powiększa dzięki zgredom :) Jak coś macie to ślijcie! Nigdy za mało!
 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Siemanko!
Zamykamy nagrania w Łodzi. Ruszamy na Warszawę, a potem Katowice oraz Wrocław :)
Jak miałem obawy, że odzew będzie mały, tak zostały one rozwiane. :) Bardzo dużo redaktorów wyraziło chęć udziału w projekcie. Otrzymałem dziś mnóstwo archiwalnych zdjęć lic zgredów na przestrzeni lat, które z premedytacją wykorzystam.
Mamy nagrania także już z NRGeek, a lista osób, która dorzuci swoje 3 grosze, a ma lub miała jakieś wkład w PSX Extreme lub samo społeczeństwo graczy w ojczyźnie jest coraz dłuższa. Baaaa, nawet zaprosiliśmy kilu "wrogów" do wywiadów he.

Więcej nie zdradzam! Kwiecień i maj to będzie gorączka prac!

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2022 o 08:35, Domino BoChcieć napisał:

Pierwsze nagrania ruszają już w poniedziałek.
Pokręcimy się po zakamarkach Łodzi. Starych rynkach i kamienicach, a towarzyszyć mi będzie NRGeek :)
Potem ruszamy na Warszawę.

Ja tam moze sie nie znam ale co na wspolnego z pe nrgeek i jakies stare kamienice w lodzi?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2022 o 19:04, Mejm napisał:

Ja tam moze sie nie znam ale co na wspolnego z pe nrgeek i jakies stare kamienice w lodzi?

Zobaczysz :)

W dniu 25.03.2022 o 17:28, dee napisał:

Powtórka zjazdu na fotelach biurowych po Sokolskiej w Katowicach?:reggie:

Bardzo chciałbym zrobić retrospekcję tego! :D

W dniu 25.03.2022 o 20:49, SlimShady napisał:

Też grał na Verbatimach, a tak się składa, że mieszka w Łodzi.

A także pisał do Extrema oraz brał udział w zjazdach :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ruszamy na Katowice!
Już we wtorek zgarniam wszystkie zabawki i ruszam na spotkanie z 2 kluczowymi redaktorami szmatławca :) oraz idziemy szybko za ciosem, bo w piątek przyszłego tygodnia ruszają nagrania w Warszawie.  Początek maja to Wrocła. Pierwsze zajawki itp pojawią się na moim kanale na insta, fb i YT - Bo Chcieć To Móc. Zapraszam :)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...