Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam codziennie lece podcasty po dwie godziny, a tu że 20 minut za długo. Dzisiaj 2 godziny słuchałem jak Rysław z synem o Soulsach gadają, a nawet nie lubie tej serii. Po kilku minutach to wyłącza albo małolat z pokolenia tiktoka albo ktoś kto kliknął przypadkowo, takie stare grzyby jak my tutaj wiedzące czego się spodziewać to chętnie by nawet serie na Netflixie w tym temacie obejrzały.

Odnośnik do komentarza

Znaczy chłop dobrze gada że dłuższe filmiki gorzej się oglądają na jutubku bo tak to działa i nie ma w tym nic dziwnego ale wybierając taki temat grono odbiorców jest na tyle wąskie że nie ma co sobie narzucać jakiegoś sztywnego limitu minut

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bielik napisał:

03mULXR.png

Kolega domino chce chyba z siebie dać całe 30%. 

Wielogodzinny nagrany materiał przyciąć do 20 minut to szkoda Twojego czasu na montaż tego, każdy zdąży powiedzieć dzień dobry i koniec materiału :/ 

 

 

Przyznam, że i jak po spotkaniu z Dominkiem byłem trochę zdziwiony, że tylko 20 minut, ale ja zupełnie nie znam się na YT, a Dominik robi to z zajawki. Niemniej jednak na pewno będzie wersja przynajmniej 2 x dłuższa udostępniona na Patronite i może wydana w jakiejś formie. Kwestia tego jak wyjdą rozmowy ze Zgredami, co się ciekawego wybierze.  Sam znam kilka ciekawych historii, które z różnych powodów nie były nigdy upublicznione, a to chyba będzie dobra okazja. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

KWESTIA 20 MINUT - Panie i Panowie macie rację, ALE ... (wszystko przed, ale się nie liczy ;) ) robie to już od kilku lat. Nie jestem gościem, który sobie wymyślił, że zrobi sobie filmik telefonem na YT. Jestem fanem gazety takim jak Wy, ale też filmowcem. Żyję z tego i robię ten film dla Was. Teraz sobie wyobraźcie, że przez 7 miesięcy czeka mnie wiele godzin podróży po Polsce od Warszawy po Katowice (a mieszkam w Łodzi) z całymi walizkami sprzętu, kamer, światła, drony. Za wszystko płacę ze swojej kieszeni, przez ponad miesiąc nie będę zarabiał na utrzymanie, żona będzie mi marudzić nad głową (żartuje, mega wspiera, że to robimy):). Czeka mnie zbieranie i skanowanie materiałów, segregacja, marudzenie zgRedów, odpisywanie na setki maili. Wyobraźcie sobie, że dla mnie pojechanie, by zrobić 10-sekundowe ujęcie, jak jest drukowane wydajnie nr 300 to jest 6 godzin podróży. Tak, dla tych 10 sekund muszę poświecić 1 dzień pracy za,który nikt mi nie zapłaci, ale robię to ma być porządny dokument, a nie teledysk losowych ujęć. A to jest tylko ułamek tego, co musi się wydarzyć.

UMÓWMY SIĘ TAK! Długość filmu będzie wprost proporcjonalna do tego, jak zgRedzi (i Wy z materiałami) się zaangażują w nagrania.

CHCECIE WIĘCEJ?  To dawać mi na maila materiały,albo historie, które chcielibyście usłyszeć w filmie. Cholera jak ma być to zrobione porządnie to mi pomóżcie z tym, a nie już na starcie kosa w żebra i kop w dupę :) Jesteśmy w tym razem :)

Edytowane przez Domino BoChcieć
  • Plusik 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Okie from Muskogee napisał:

A kto za to wszystko zapłaci? 

Robię to za własny prywatny hajs, który muszę zarobić prowadząc samemu firmę i równocześnie będę robić projekt PSX Extreme :)

 

11 godzin temu, Shen napisał:

No bez kitu, wątpie, że robi to dla wyświetleń. Przeciez jakieś randomy nie beda ogladać jak jakieś stare dziady gadają o gazetce, ktorej nigdy nie mieli w rekach.

 

dziękuje za zrozumienie :) nie robię tego dla wyświetleń, czy subów :)  Robię to bo chcę. To nie jest pierwszy reportaż - dokument na moim koncie, a uważam, że taki kontent filmowy jest coś warty w czasach, gdy wszystkie social media są zapychane tonami g wartego kontentu.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Domino BoChcieć napisał:

KWESTIA 20 MINUT - Panie i Panowie macie rację, ALE ... (wszystko przed, ale się nie liczy ;) ) robie to już od kilku lat. Nie jestem gościem, który sobie wymyślił, że zrobi sobie filmik telefonem na YT. Jestem fanem gazety takim jak Wy, ale też filmowcem. Żyję z tego i robię ten film dla Was. Teraz sobie wyobraźcie, że przez 7 miesięcy czeka mnie wiele godzin podróży po Polsce od Warszawy po Katowice (a mieszkam w Łodzi) z całymi walizkami sprzętu, kamer, światła, drony. Za wszystko płacę ze swojej kieszeni, przez ponad miesiąc nie będę zarabiał na utrzymanie, żona będzie mi marudzić nad głową (żartuje, mega wspiera, że to robimy):). Czeka mnie zbieranie i skanowanie materiałów, segregacja, marudzenie zgRedów, odpisywanie na setki maili. Wyobraźcie sobie, że dla mnie pojechanie, by zrobić 10-sekundowe ujęcie, jak jest drukowane wydajnie nr 300 to jest 6 godzin podróży. Tak, dla tych 10 sekund muszę poświecić 1 dzień pracy za,który nikt mi nie zapłaci, ale robię to ma być porządny dokument, a nie teledysk losowych ujęć. A to jest tylko ułamek tego, co musi się wydarzyć.

UMÓWMY SIĘ TAK! Długość filmu będzie wprost proporcjonalna do tego, jak zgRedzi (i Wy z materiałami) się zaangażują w nagrania.

CHCECIE WIĘCEJ?  To dawać mi na maila materiały,albo historie, które chcielibyście usłyszeć w filmie. Cholera jak ma być to zrobione porządnie to mi pomóżcie z tym, a nie już na starcie kosa w żebra i kop w dupę :) Jesteśmy w tym razem :)

 

Wiesz no sam zacząłeś temat długości filmu od nawiązania do stylu oglądania widzów na YT, więc teraz trochę o dwóch różnych kwestiach mowa. Z punktu widzenia laika uważam, że skoro już masz jechać pół Polski do drukarni i poświęcasz na to "dzień filmowy", to tym bardziej warto pokazać jak najwięcej i wycisnąć z poświęconego czasu maks materiału (i zamiast 10 sekund pokazać w filmie 2 minuty, wyciągnąć parę zdań od kogoś pracującego w drukarni, cokolwiek). Wiesz, dla mnie i pewnie większości tu zgromadzonych, ten materiał to może być w większości nagranie dwóch siedzących na kanapie "gadających głów", byle dźwięk był dobry a historie ciekawe. Wodotrysków, dronów i, jak sam napisałeś, teledyskowych ujęć, raczej nam do szczęścia nie potrzeba. Koniec końców, to oczywiście Twój film i zrobisz go wg swojego stylu działania.

 

No ale skoro w grę wchodzi wersja exclusive dla patronów, to chyba nie powinienem już ciągnąć tematu xD.

 

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2022 o 03:30, Domino BoChcieć napisał:

KWESTIA 20 MINUT

CHCECIE WIĘCEJ?  To dawać mi na maila materiały,albo historie, które chcielibyście usłyszeć w filmie. Cholera jak ma być to zrobione porządnie to mi pomóżcie z tym, a nie już na starcie kosa w żebra i kop w dupę :) Jesteśmy w tym razem :)

 

Jak dla mnie może i mieć 15 minut, byle... miało kilka odcinków. Może ta "serialowa" forma lepiej się nada?

 

W dniu 9.02.2022 o 03:30, Domino BoChcieć napisał:

a nie już na starcie kosa w żebra

 

Wypraszam sobie!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...