Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Domino BoChcieć napisał:

Wszyscy się nabijają ze mnie ^^ ustępuję ^^ tym bardziej że szacuje, że będzie kolejne 6-8 godzin materiału ^^
Jaka będzie długość? Wyjdzie w praniu :D 

Jak ci zalezy na wyswietleniach, to albo zrób z tego serial, albo zrob krótka wersje dla casuali i jakąś dopakowaną dla fanów.

I nie chodzi o nabijanie się, tylko szkoda, żeby  takie materiały trafiły do szuflady.

 

Moim zdaniem taki directors cut bylby swietnym dodatkiem do numeru 0, ale nie wiem co na to @Roger

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Shen napisał:

Jak ci zalezy na wyswietleniach, to albo zrób z tego serial, albo zrob krótka wersje dla casuali i jakąś dopakowaną dla fanów.

I nie chodzi o nabijanie się, tylko szkoda, żeby  takie materiały trafiły do szuflady.

 

Moim zdaniem taki directors cut bylby swietnym dodatkiem do numeru 0, ale nie wiem co na to @Roger

 

Roger ma to fajnie obmyślone i mogę Ci obiecać, że materiały nie trafią do szuflady =) Nie bardzo zaleźy mi na wyświetleniach. Bardzo mi zależy by ludziom się podobało :). Teraz już bardziej myślę o godzinnym filmie :D

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Patrząc na te zdjęcia ze zjazdu, myślę se, że taki właśnie luźny styl w PE vs. bufoniasty Smuggler w CD-A i mamy obraz tego gdzie dziś są pisma.

 

O to to, dokładnie.

 

Ja tak to widzę:

Kontakt z community w wykonaniu Szmatławca: śmieszne fotki/filmiki, nostalgia, wspominki, heheszki.

Kontakt z community w wykonaniu CDA: Smg dyskutujący z czytelnikami, którzy mają jakieś krytyczne uwagi, próbując udowodnić, że nie mają racji + ożywiona wymiana zdań na temat słuszności używania neutralnych genderowo form w rodzaju grałom, widziałom :D 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Roger napisał:

Ustaliłem z Łapuszem, że z okazji 300 numerów, pojawi się na płycie fizyczna kopia - nakład pewnie będzie mocno limitowany, ale będzie można kupić w pudełku ten film a płytę wypchamy dodatkową zawartością typu cały wywiad z niektórymi redaktorami, niewykorzystane sceny, niepublikowane zdjęcia, archiwalne materiały z redakcji i targów itp. Pewnie na dwóch płytach, gdzie na jednej będzie cały film w wersji reżyserskiej, a na drugiej wszystkie materiały dodatkowe.

Przechwytywanie.JPG.3e5b256d6e8390d0a7886948d664447b.JPG

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Roger napisał:

Ustaliłem z Łapuszem, że z okazji 300 numerów, pojawi się na płycie fizyczna kopia - nakład pewnie będzie mocno limitowany, ale będzie można kupić w pudełku ten film a płytę wypchamy dodatkową zawartością typu cały wywiad z niektórymi redaktorami, niewykorzystane sceny, niepublikowane zdjęcia, archiwalne materiały z redakcji i targów itp. Pewnie na dwóch płytach, gdzie na jednej będzie cały film w wersji reżyserskiej, a na drugiej wszystkie materiały dodatkowe.

 

To się zdziwią w CD Action ;) 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Pupcio napisał:

Psx extreme to poważny magazyn więc ten film zostanie wydany na umd a nie cd

Ty się śmiejesz a jako nagrodę za quiz podczas Extreme Party 5 albo 6 dostałem dwa filmy na VHS (Władca Pierścieni i Desperados 2), było to koło 2008 i odtwarzacza VHS nie widziałem od przynajmniej 5 lat.

Swoją drogą @Roger kiedy Extreme Party?

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, grzybiarz napisał:

A pc nie masz? To może jakiś kolega zgra na pendrajva.

 

Mam - bez napędu, od kilku ładnych lat już. :D

 

Śmieję się oczywiście, pomysł jest mega, a konsoli digital only nie uznaję, tak więc sam nie mam obaw, aczkolwiek wiem, że trend odchodzenia od napędów optycznych w urządzeniach jest coraz powszechniejszy i wyobrażam sobie, że może się zdarzyć ktoś, kto nie ma dosłownie żadnego czytnika w domu. :D Znak czasów, tak jak z tymi VHSami kiedyś.

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, LeifErikson napisał:

wyobrażam sobie, że może się zdarzyć ktoś, kto nie ma dosłownie żadnego czytnika w domu. :D Znak czasów, tak jak z tymi VHSami kiedyś.

Offtop - śmiejcie się, ja dostałem ostatnio na urodziny muzykę ze starej trylogii Star Wars na płytach CD i okazało się, że PS4 nie odtworzy, laptopy bez napedu a "wieży" nigdy nie miałem.

 

A co do filmu, nawet jako artefakt na półce się sprawdzi jeśli ktoś nie będzie w stanie jakimś cudem odpalić ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Roger napisał:

Ustaliłem z Łapuszem, że z okazji 300 numerów, pojawi się na płycie fizyczna kopia - nakład pewnie będzie mocno limitowany, ale będzie można kupić w pudełku ten film a płytę wypchamy dodatkową zawartością typu cały wywiad z niektórymi redaktorami, niewykorzystane sceny, niepublikowane zdjęcia, archiwalne materiały z redakcji i targów itp. Pewnie na dwóch płytach, gdzie na jednej będzie cały film w wersji reżyserskiej, a na drugiej wszystkie materiały dodatkowe.

Gdzie, kiedy i za ile? Żeby się załapać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...