Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzicie wczoraj, był mocny dzień nagrań! Przywiozłem do domu 6 godzin ujęć!
W historii PSX Extreme podobno nie było spotkania tylu zgredów w jednym momencie. Także to świadczy o bardzo fajnym zaangażowaniu. Na zdjęciach jest raptem 1/3 ekipy, bo było ich kilkunastu :) Kto jeszcze? Tego Wam nie zdradzę, ale sięgnęliśmy do najdalszych zakątków globu. To jeszcze nie koniec! Zaraz po weekendzie majowym ruszam z nagraniami w Warszawie oraz możliwe, że zrobimy coś we Wrocławiu. Także wyczekujcie bo nie długo zacznę składać pierwsze trailery :)

A od siebie jako czytelnika dodam, że było za(pipi)iście współpracować z całą ekipą! A jazda na fotelach, w ogóle to jak je zdobyliśmy to historia, którą będę opowiadał  dzieciom ^^ oczywiście wszystko nagrane ^^

Edytowane przez Domino BoChcieć
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Domino BoChcieć napisał:

Jak widzicie wczoraj, był mocny dzień nagrań! Przywiozłem do domu 6 godzin ujęć!
 


 

A chcecie zrobić 25 minutowy filmik, bo taki jest klucz sukcesu na YT. To będzie spokojnie 1,5h. Filmik o magazynach w kraju ma ponad godzinę. 
Randomy tego nie obejrzą jak będzie trwać i kwadrans. Czytelnicy itp obejrzą spokojnie całość. 
Spokojnie 2x po 1,5 wyjdzie. 25 lat nie ma szans zrobić w pół godziny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Domino BoChcieć napisał:

Tego Wam nie zdradzę, ale sięgnęliśmy do najdalszych zakątków globu.

Mnie ciekawi co z tymi pierwszymi "redaktorami", a raczej pasjonatami, co pisali do pierwszych numerów. Ale to raczej ciekawostka dla nielicznych :)

---

Patrząc na te zdjęcia ze zjazdu, myślę se, że taki właśnie luźny styl w PE vs. bufoniasty Smuggler w CD-A i mamy obraz tego gdzie dziś są pisma.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...