Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, messer88 napisał:

We wrześniu gracze wybiorą Evil West. 

 

No ja mam nadzieję. Tak naprawdę za cenę tego remake'u, przynajmniej na PC, mogę kupić zarówno Evil West jak i Metal: Hellsinger. Może nawet za mniej. 

2 minuty temu, Figuś napisał:

We wrześniu to  mam przegląd, OC i wymianę oleju w aucie :kekw:

 

O corwa, ja też. Najwyżej na starym oleju się pojedzie jeszcze z miesiąc lub dwa. :kekw:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak myślałem, że to będzie (oczywiście w mojej opinii) to samo tylko z ładną grafiką, tylko, że będzie dosłownie 10 razy droższe. Tak jak pisałem grę kupiłem za 39 złotych i mi się tam prawie wszystko podobało w tej edycji na PS4. Grałem z rok temu i moim zdaniem również grafika i mechanika były ok. Grę przeszedłem, była bardzo dobra czyli takie 8/10. Naprawdę czasami remastery i wznowienia są potrzebne (gry z lat 90 w rimejkach, albo tytuły ciężko dostępne jak np wycofany  MGS - 2 i 3, którego kupić nie można, swoją płytę gdzieś zgubiłem. Czwórka jest na PS3, a PS3 nie mam). Ja rozumiem, że ktoś lubi te wszystkie nowinki technologiczne, lepszą grafikę, usprawnienia itd. natomiast ja jak już grę przejdę to zazwyczaj nie wracam, a już na pewno nie za 339 złotych. :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
Dalej nie rozumiem. Skończyłem kilka razy na PS3, skończyłem kilka razy na PS4. Kupuję day1 na PS5 i też pewnie skończę więcej niż raz. Szczerze powiem, że nie mogę się doczekać aż zagram ciągiem w obydwie części. To znaczy, że oblewam test, bo kupię grę, która mi się podoba? Mam chyba z 4 różne wydania Władcy Pierścieni. To znaczy, że wydawnictwa mnie dymają? Czy, że naprawdę lubię Władcę Pierścieni?

Psychofan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

We wrześniu to  mam przegląd, OC i wymianę oleju w aucie :kekw:

A co to bedzie jak nie przejdzie przegladu i lista sie powiekszy :sapek:

 

2 godziny temu, Bigby napisał:

O corwa, ja też. Najwyżej na starym oleju się pojedzie jeszcze z miesiąc lub dwa. :kekw:

 

Biedne panewki :gsr:

Odnośnik do komentarza

Nie wszystko tu jest złe też, grafika widać, że jest jednak sporo lepsza, w koncu przerzucono to na silnik z dwójki, cut scenki są na silniku tak jak w dwójce ale to będzie gra z dzisiejszą oprawa ale z mechanikami z Ps3 i wszystko by jeszce było ok jeśli to by kosztowało jakieś powiedzmy 140 zł a tymczasem to jest wycenione na więcej niż Ragnarok :D No i po co oni tutaj dają te skórki na broń to też nie wiem, znaczy wiem, moda, tyle, że w tej grze to akurat kompletnie nie pasuje, to jest cod czy the last of us do ch.. wafla :mad:

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Homelander said:

 

Nie jarzę, mam się pozbawiać zagrania w jedną z moich gier wszechczasów w lepszej oprawie w imię tego, że komuś się coś nie podoba? Jaki zaś test dla graczy? Brednie

Tak ,jakiemuś typowi się nie podoba i on zadecyduje na co ty masz wydać swoje pieniądze:kekw:

 

"Normalka na tym forum"

 

Nie daj boże będziesz dobrze się bawić i gra ci się będzie podobać,no wtedy wydałeś na siebie wyrok śmierci :kekw:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 hours ago, Qbon said:

 

Wszystko w ustach deweloperów wyglada fantastycznie. Jakość nieporównywalnie lepsza, niz ma to miejsce w oryginale. Ale cholera jasna,  przecież te „doświadczenie” miałem ogrywając TLOU 2! Ten „Remake” nie jest technologia pisana stricte pod ps5. Cieszę sie bardzo, ze przygoda Joela dostałas odświeżenia, jednak cena ponad 300 zł to jakies kosmiczne nieporozumienie. Czekam z niecierpliwością na rzetelna recenzje Digital Foundry. 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Pupcio said:

W chuyu mamy na co wydajesz swoje pieniądze gościu. Ty zwyczajnie nie rozumiesz na czym polega  problem z tą grą.

I ciężko się źle bawić skoro będzie to dalej to samo tlou co 9 lat temu

W chuju mam co ty myślisz naprawdę:kekw:

Dla mnie możesz w ogóle nie grac i płakać gdzie indziej .

Skoro będę się dobrze bawił jak 9 lat temu to po co się plujesz ?

Nie płać ,nie graj i nie dorabiaj sobie ideologii do grania w gry.

Ile można czytać takie wysrywy?

Ktoś ci z bronią grozi i zmusza do kupna?

Co ty myślałeś że korporacja to twój kolega i za darmo ci dadzą? 

 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu oficjalnego filmu bez kompresji, a nie popłóczyn z leaków - Wyglada na pewno lepiej niż Tlou2 i ogolnie lepiej niz cokolwiek do tej pory, ale braku czołgania I redesignu leveli im nie wybaczę. Skoro zrobili nowe AI, animacje broni i ich ulepszania rodem z Tlou2, jaki był problem by dodać też czołganie. Tym bardziej, że wiadomo przeciez, że wszyscy na to czekali...

 

Cena powinna być 129 jak Stray i bomba wrzesniowa w plusie extra/premium for free dla userów tegoż, wszyscy byliby zachwyceni, ale niestety poszli inną drogą., szkoda!!!

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Po obejrzeniu oficjalnego filmu bez kompresji, a nie popłóczyn z leaków - Wyglada na pewno lepiej niż Tlou2 i ogolnie lepiej niz cokolwiek do tej pory, ale braku czołgania I redesignu leveli im nie wybaczę. Skoro zrobili nowe AI, animacje broni i ich ulepszania rodem z Tlou2, jaki był problem by dodać też czołganie. Tym bardziej, że wiadomo przeciez, że wszyscy na to czekało...

 

Cena powinna być 129 jak Stray i bomba wrzesniowa w plusie extra/premium for free dla userów tegoż, wszyscy byliby zachwyceni, ale niestety poszli inną drogą., szkoda!!!

Lepiej bym tego nie ujął. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...