Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Homelander napisał:

 

Dla mnie to 70$, więc trochę inaczej do tego podchodzę. Gdyby to było 10, czy nawet 5% mojego miesięcznego zarobku to bym na pewno odpuścił zakup i poczekał, aż stanieje. Mimo, że gierka to top3 moich gier życia :)

Później zdziwienie, że Sony chciwe i wyciąga łapy po kasę, jak są ludzie, którzy jeszcze rzucają w nich pieniędzmi :facepalm:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W sumie mimo że ograłem wersje ps3 plus rozkopałem wersje ps4 to brałbym na premiere jakby zostawili tryb sieciowy plus jakieś dodatkowe bajery i tryby ale dla samego singla poczekam aż zejdzie o połowe i wezmę z drugiej ręki. Technologicznie wygląda świetnie ale to dalej ta sama gra tylko okrojona z trybu sieciowego więc nie będzie nic ciekawego do roboty po ograniu.

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, McDrive said:

Później zdziwienie, że Sony chciwe i wyciąga łapy po kasę, jak są ludzie, którzy jeszcze rzucają w nich pieniędzmi :facepalm:

 

Dlaczego miałbym nie rzucić pieniędzmi za grę na którą czekam, której pierwowzór uwielbiam, przy której będę się zajebiście bawił i którą skończę więcej niż raz. Pewnie, wolałbym żeby była tańsza, a najlepiej jako darmowy update. No ale jest jak jest. 

Ogólnie sytuacja podobna jest do tego co było z The Legend of Zelda: Wind Waker HD. Też były krzyki, narzekania, że niepotrzeby remake, że oryginał się super trzyma i tak dalej. Wiem, bo sam byłem w tej grupie. Ale w końcu kupiłem i zagrałem. No i było fajnie, ale nadal byłem zdania, że to bez sensu było. Do momentu kiedy trafił mi się oryginał na GCN, który odpaliłem na Wii. I o rany, gra z WiiU wygląda nieskończenie lepiej, a wersja GCN paskudnie przy niej. Tu będzie to samo, jestem przekonany

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Cieszę się że są tacy ludzie co zapłacą trzy i pół bomby :bolduper: Będzie mi łatwiej ją odkupić po roku za 100 :lapka:

 

Ja już zapłaciłem 250 za wersję PS3 i 250 za wersje PS4 bo to były pełnoprawne produkty nie obcięte z trybu frakcji, który dostarczył mi mnóstwo frajdy. Part I Remaster też zagram ale kiedyś tam za rozsądny pieniądz. Szanujmy się :hi:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figuś napisał:

Jak się dalej Donnatele i Ojczyznosławy na to będą godzić to niestety dalej tak będzie.

 

Jeśli edycja gry z dodatkowymi skórkami i szybszym dostępem do przedmiotów za 500 bombek rozeszła się w kilka minut, a ludzie nadal pytają kiedy kolejny restock, to niestety ten pociąg już dawno odjechał. :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...