Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy. Oficjalne info mówi o rozbudowanym / podrasowanyn gampelayu i walce więc obstawiam, że będzie jednak coś na wzór TLoU2. Tutaj widać sam początek, gdzie akurat "pełnego" gameplayu było niewiele.

Oryginał przeszedłem prawilnie na PS3 (gierkowy top życia), ale w remastera i DLC już nie grałem... więc ten Remake wcześniej czy później na pewno wciągnę... ale też z pewnością nie na premierę ale jak cena solidnie spanie.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Bigby napisał:

Chociaż ten co to leaknął mówi, że nie ma zmian w gameplayu, a to już automatycznie skreśla dla mnie sens zakupu.

 

Nie potwierdzili już, że ten remake ma śmigać na podrasowanym silniku dwójki? Co oznacza czołganie sie, liny i te wszystkie niesamowitości o których pisał kiedyś yeti.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nie potwierdzili już, że ten remake ma śmigać na podrasowanym silniku dwójki? Co oznacza czołganie sie, liny i te wszystkie niesamowitości o których pisał kiedyś yeti.

Serio myślisz że 50 letni dziad będzie się bujał na linie jak małpa? Pewnie nawet czołgać mu nie pozwolą bo coś mu dysk wypadnie :nosacz3:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nie potwierdzili już, że ten remake ma śmigać na podrasowanym silniku dwójki? Co oznacza czołganie sie, liny i te wszystkie niesamowitości o których pisał kiedyś yeti.

 

Opis na stronie produktu dużo fajnych rzeczy mówił, ale ten co grał tego nie potwierdza. :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Figaro napisał:

zaczekajmy na jakieś gameplaye, a nie wierzymy na słowo jakiemuś leakerowi. Niemniej ciekawe co poprzez "gameplay enhancements" miało na myśli ND.

Z drugiej strony jakby to było to by się tym chwalili bezpośrednio, a nie ubierali to w ładne słówka które oznaczają wszytsko i nic.

Teraz, smallv86 napisał:

Ale, ze co....czolgac mial sie z córka w tym prologu? Opanujcie te emocje. Pewnie enhanced gameplay odblokuja po prologu.

  Ukryj zawartość

Oby...

 

Podobno na zimę się blokuje czołganie żeby odmrożenia waginy nie dostała i znowu potem na wiosnę można.

Odnośnik do komentarza

Jako świeży posiadacz remastera na ps4 to ja sobie odpuszczę.

Dla tych co tylko ograli wersję oryginalna na 3 to owszem moze być łakomy kąsek, gdy opuścili wersję na 4. Dla mnie który dopiero klasyki od sony ogrywa i te odnowione z 3 i te na 4, to wielka lipa. Sam gameplay z Part II był ok, bo  w końcu samo podkradanie się polepszyli i tutaj na hardzie z taką mechaniką bym poszedł w tango i tylko dlatego, dla sama grafiki... niet :P

Oj Sony, kiedy ty puścisz naprawdę mega tytuły, dla których warto kupić 5, a nie jakieś odgrzewacze z 4?:facepalm:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

To w ogóle ma mieć tryb multi?

Nie, jak to mówią ma to być czyste singlowe doświadczenie.

 

Obejrzałem fragmenty z tych przecieków i  zmian w rozgrywce nie zauważyłem. Wydaje się że największą zmianą w przypadku tego rimejku, będzie... cena.

Byłem napalony, miałem brać na premierę wersję na PC, ale jak Sony zażyczy sobie 350 zł to postoje i poczekam na jakieś obniżki. Jak dla mnie zakres zmian względem oryginału jest zbyt mały żeby usprawiedliwić taką cenę 

 

 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Rtooj napisał:

Kiepsko mieć wersję digital konsoli, pewnie za 2 lata nadal będzie kosztować 339 w ps store.

 

Kiepsko? Przecież powinieneś się cieszyć, bo dzięki posiadaczom Digitala Sony będzie miało więcej siana na nowe produkcje. Sam tak pisałeś.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...