Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje mi tylko przytaknąć jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy wysoką ceną na premierę a wysoką ceną gry po paru latach.

Parę miesięcy temu chciałem kupić na szybko injustice 2, wersja z dodatkami kosztowała w ps store ponad 250 zł, 5-letnia gra. Gdy chciałem 2 lata temu kupić Nier Automata to miałem do wyboru ps store za 259 zł albo pudełko za 100 zł.

Nie jest to poziom nintendo sklepu ale nadal jest dużo kontrowersyjnych zamrożeń cen.

Z tego co widzę to gry Sony na PC normalnie tanieją z czasem.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Oczywiście że widzę różnicę i bardzo dobrze, bo świadczy to o tym że nie jesteś całkowitym betonem i jednak widzisz ich pazerność.

 

Całkowity beton odpowiedziałby, coś w stylu że "Cieszę się że Sony wydaje remake 9-letniej gry,  z wyciętym multi i bez zmian gameplayowych za 350 zł, bo dzięki temu będą mieli więcej siana na nowe produkcje" a na końcu dodałby coś w stylu, że za jakość się płaci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli miały być ulepszenia w gameplayu, ale ich nie ma i gra nie będzie miała trybu multi chociaż oryginał go posiadał, a to wszystko w nowym standardzie cenowym?

 

Brzmi jak badanie gruntu albo projekt społeczny, a nie gra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak tak to będzie ruszało się to słabo bo nie widzę jakiś dużych różnic w np. animacjach, uników też nie ma. Jeśli okaże się że do premiery nic nie zmienią w kwestii rozgrywki to mam nadzieję że wyleje się wiadro pomyj na Druckmanna za ściemnianie na prezentacji. No i jak to jest remake to nawet takie kwestie jak przenikające się obiekty (jak np. przy 44 sek. w filmiku wyżej) powinny zostać ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, łom napisał:

Jak tak to będzie ruszało się to słabo bo nie widzę jakiś dużych różnic w np. animacjach, uników też nie ma. Jeśli okaże się że do premiery nic nie zmienią w kwestii rozgrywki to mam nadzieję że wyleje się wiadro pomyj na Druckmanna za ściemnianie na prezentacji. No i jak to jest remake to nawet takie kwestie jak przenikające się obiekty (jak np. przy 44 sek. w filmiku wyżej) powinny zostać ogarnięte.

 

Nie licz, że do premiery ogarną cokolwiek. Takie rzeczy muszą być zaimplementowane we wczesnych etapach produkcji.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, łom napisał:

Jeśli okaże się że do premiery nic nie zmienią w kwestii rozgrywki to mam nadzieję że wyleje się wiadro pomyj na Druckmanna za ściemnianie na prezentacji.

Obejrzałem jeszcze raz tą zapowiedź i on tam gada tylko o AI i animacjach, jeżeli ktoś oczekuje systemu walki z Part 2 no to się srogo zawiedzie.

Odnośnik do komentarza

Wiadome było że nie będzie żadnych większych zmian, przecież żeby było czołganie to musieliby dużo pozmieniać w lokacjach żeby to miało sens. Pewnie się wyleje wiadro na cuckmana, szczególnie za wycenę jak nowy tytuł. Puszczaliby to za 189-219 na nasze i wtedy by nie było problemów. Chociaż Demony to chyba też 339 zł i to samo bez nowych rzeczy, no ale z racji wieku gry OK. 

Odnośnik do komentarza

No nie, przecież tam Druckmann sugeruje że zmiany będą jeszcze większe gadając że wszystko czego nauczyli się w TLOU2 i U4 zostanie zaimplementowane w Part 1 a 'różnica podczas rozgrywki to jak porównać noc z dniem'. Ja spodziewałem się przynajmniej dodania uników i podkręcenia AI. Może te pokazane fragmenty były ogrywane na very easy i AI faktycznie jest lepsze (w co wątpię) ale zmian w rozgrywce nie widziałem. Chyba każdy kto obejrzał tą prezentację spodziewał się większych zmian.

Odnośnik do komentarza

Tak myślałem, że będzie wielki zawód i się nie pomyliłem. Teraz chyba nie tak prędko gra pokaże się w plusie. Zaraz pojawią się zestawy part I i part II, po jakimś czasie jak wyjdzie part III wydadzą trylogie, a jak już i na niej zarobią to może wtedy umieszczą grę w plusie... A zaraz, jeszcze powinni wydać remaster part II na ps5 aby było do pary z part I, który ma ukazać się tylko na ps5. To co pokazali, to powinien być darmowy updejt dla tych, którzy zakupili już wersję na ps4. Wiem, że to tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

No ten moment jest mega niejasny, ale przewiń do 3:56 gdzie Geoff sugeruje mechaniki z Part 2 to wtedy wychodzi, że tylko poprawa animacji i AI.

 

Ale już we wszelkiej komunikacji prasowej są wzmianki o ulepszonej eksploracji, walce, unowocześnionej mechanice rozgrywki itd.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...