Skocz do zawartości

Frakcje (aka niedojechany multiplayer od ND)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Homelander napisał:

No i sprawdza się to co pisałem. Pewnie core gry był ok, ale cała reszta leżała

To, że tego designera wyjebali, to śwaidczy o tym, że może jest jeszcze nadzieja, że wyjdzie to jako część remastera Tlou2 na PS5, w starym dobrym stylu, a Gaasa zrobi Bungie w Destiny 3 i gitara :D. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przecież te multi zbytnio nie było popularne już dekadę temu,w czasach gdzie nie było takiej konkurencji.

Zwykle Janki odbijały się po paru meczach,bo gra karała za odcinanie się od grupy i łażenie jak w codzie.

Dobrze,że to skasowali skoczyło by jak większość tych live service games.

Mega hype na początku a później odpływ graczy.

A jak nie ma graczy to nie będzie wsparcia,bo się nie opłaca

Dawać mnie  remaster dwójki już ponad 3 lata minęło :kekw:

 

 

  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Figuś said:

bzdura

Że nie było popularne, czy że nie było konkurencji? Jeżeli chodzi o te pierwsze to zależy co kto ma na myśli pisząc popularne. Pewnie dla większości wszystko poniżej Fortnite i CS jest niepopularne :) Ja w multi TLoU nie grałem nigdy, ale słyszałem, że było bardzo dobre, ale wymagało zaangażowania. W czasach pykania w gierki, a nie Grania, z tym zaangażowaniem mógłby być problem. A z kolei TLoU nie bardzo nadaje się na casualową siekaninę do pyknięcia od czasu do czasu. Dlatego u samych fundamentów pomysł był po prostu zły. Znaczy dobry dla nas, zaangażowanych graczy. Zły dla firmy

Odnośnik do komentarza

Multi bylo lepsze od singla. Bylo czyms innym niz leceniem na paue do spawn pointu przeciwnika. Gralem w nie zanim zaczalem singla i serio uwierzylem, ze ta gra calosciowo to mesjasz. No i chyba dwa lata czytalem miesiac w miesiac Butchera w hp walacego do multi. Stad moze wrazenie, ze ten tryb bylo dosc mocno popularny.

 

A nazwe tematu zmiencie na frykcje bo nd bedzie jeszcze dlugo graczy dymac.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

oczywiście PPE dawkuje wszystkie informacje i nie wrzuci wszystkiego co powiedział Jaffe, żeby zarobić wiecęj na clickbaitowych nagłówkach i rozbić wszystko na kilkanaście newsów rozłożonych na kilka dni. Ale jeśli ktoś chcę przeczytać wszystko co powiedział twórca God of Wara o tym co dzieje się za kulisami Sony to tutaj jest fajne podsumowanie:

 

 

Nie oceniam wiarygodności, David Jaffe mimo doświadczenia w branży nie jest najbardziej wiarygodnym źródłem w branży, także lepiej poczekać aż jakiś Jason Schreier potwierdzi lub zdementuje tę rewelacje. 

 

Odnośnik do komentarza

Nadzieja w third parties, bo obawiam się, że przez ostatnią politykę skupiającą się na rozwoju GAASów zespoły first party Sony są do tyłu z exami single-player i nie mają wystarczającego materiału do zaprezentowania.
Nie bez powodu mówi się o rimejku Horizona 1 czy TLoU2 - czymś trzeba załatać dziury w ciągłości dochodów. Sony zdecydowanie nie popisuje się w tej generacji, bazując głównie na Insomniakach w kwestii dostarczania nowych gier. Bo ileż tych nowych gier było? Nowy Ratchet & Clank, nowy Spider Man i Returnal. Resztę dało się ograć na PS4 lub była rimejkiem.

W nowe gry od Naughty, Guerilli czy Santa Monica zagramy pewnie dopiero w 2026. Przypominam, że aż 4 lata minęło od zapowiedzi TLoU2 do jej premiery, a to były czasy bez COVIDa.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Jak już kiedyś pisałem, Ryan z Hulstem to było najgorsze co mogło się przytrafić PlayStation, to dzięki tym panom mamy to co mamy, właściwie wiemy tylko, że Insomniac (bo któż by inny w tej generacji) robi kolejną grę, Wolverine. Poza tym nie ma nic, żadnych wieści czy coś konkretnego powstaje, ogrom szkód narobił Ryan, wygląda na to, że przez gówno gierki usługi wszyscy są w powijakach z grami single player. Oby tam przyszedł ktoś właściwy za tego idiotę. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...