Skocz do zawartości

Frakcje (aka niedojechany multiplayer od ND)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam liczę, że decyzyjni dostali srogie zjeby za tą sytuację - kurwa, kto to widział, żeby na nowy sprzęt nie wyszła do tej pory żadna nowa gra od Psiaków. :facepalm: Liczę jedynie, że te nowe IP to nie pojawią najwcześniej za 5 lat tylko info zacznie wypływać już w 2024 roku.

Zapewne wiele elementów z tego trafi so trybu multi TLoU 3, bo nie wierzę, że tak w 100% poszło do kosza.

Odnośnik do komentarza

jebać ND pod rządami żyda cuckmana, ja pierdole trzy i pół roku zwodzenia za nos, a wystarczyło dać to samo co w pierwowzorze z jakimiś dodatkowymi trybami, jak np. ten roguelite który wpadnie w remasterze, odświeżyć stare mapki dodać taką samą ilość nowych na start i elo, do tego jakieś skórki i stroje do kupna osobno, zostawić jakiś mały team do QOL i robić kolejne gry

 

ale zapijaczonej mordzie Jimowi coś odjebało, a cuckman z "ambicjami" stwierdził że robi po swojemu i mamy co mamy

 

nie wszystko co multi musi być rozbudowanym gassem, zwykłe PvP z kilkoma trybami było by miłym dodatkiem i wydłużyło żywotność gry

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Snake_Plissken napisał:

Ja tam liczę, że decyzyjni dostali srogie zjeby za tą sytuację - kurwa, kto to widział, żeby na nowy sprzęt nie wyszła do tej pory żadna nowa gra od Psiaków. :facepalm: Liczę jedynie, że te nowe IP to nie pojawią najwcześniej za 5 lat tylko info zacznie wypływać już w 2024 roku.

Zapewne wiele elementów z tego trafi so trybu multi TLoU 3, bo nie wierzę, że tak w 100% poszło do kosza.

Jak dostaniesz na tej generacji nową grę ND to będzie cud.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Ja szczerze mówiąc w ogóle nie czekam na ich nową grę. Nie jestem ich targetem od ostatniej gry.

Tak szczerze to prócz insomniac można powiedzieć o każdym devie wewnętrznym Sony praktycznie, a i oni mogą już być oddelegowani do wiecznego robienia gier o facetach w rajtuzach

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

imo wyjdzie coś pod koniec, kwestia tylko czy lesby trzy czy nowe ip, chyba wolałbym coś nowego

Będzie nowe IP o gejach murzynach w kosmosie. Ciekawe jak wtedy będzie wyglądał temat o tym na forum. xD

2 godziny temu, Snake_Plissken napisał:

Ja tam liczę, że decyzyjni dostali srogie zjeby za tą sytuację - kurwa, kto to widział, żeby na nowy sprzęt nie wyszła do tej pory żadna nowa gra od Psiaków. :facepalm: Liczę jedynie, że te nowe IP to nie pojawią najwcześniej za 5 lat tylko info zacznie wypływać już w 2024 roku.

Zapewne wiele elementów z tego trafi so trybu multi TLoU 3, bo nie wierzę, że tak w 100% poszło do kosza.

Te elementy, o których piszesz trafią w styczniu do trybu rogalikowego w remasterze. 

Odnośnik do komentarza

Naughty Dogs, największy upadek w growej branży. Ze studia, które twórzyło Legendarne Uncharted potem fanstastyczne The Last of US i Crasha. Stało się ścierwem nie potrafiącym nawet skleić online do największego śmiecia czyli Last of US Part II. Mało tego, oni zapowiadają pracę nad nowymi grami? Przecież pracowali nad remasterami jedynki i dwójki więc nad czym oni chcą pracować? 

 

:balon: studio do zaorania. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, darkos napisał:

Naughty Dogs, największy upadek w growej branży. Ze studia, które twórzyło Legendarne Uncharted potem fanstastyczne The Last of US i Crasha. Stało się ścierwem nie potrafiącym nawet skleić online do największego śmiecia czyli Last of US Part II. Mało tego, oni zapowiadają pracę nad nowymi grami? Przecież pracowali nad remasterami jedynki i dwójki więc nad czym oni chcą pracować? 

 

:balon: studio do zaorania. 

Sony ma doświadczenie w oraniu więc jakby było tak źle jak piszesz, to ND byłoby zamknięte razem z tą decyzją.

Odnośnik do komentarza

Jak się przymknie oko na pewne rzeczy w TLOU2 to była dla mnie świetna gierka, ale teraz powinno się ich wychłostać za to co odwalili. Studio z takim dorobkiem, a upadli nisko.
Nawet jak pracują nad 3 częścią bądź nowym ip to obstawiam crossgen ps5-ps6 więc nie ma co sobie na razie zawracać głowy :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2023 o 23:49, Rooofie napisał:

Jestem pewien, że robili te Frakcje pod naciskiem :jim: a skoro Sony uwolniło się od tego zacofanego dziada to mogą wrócić do normalnej pracy. Szkoda jedynie tych straconych lat.

Jako, że ostatnio tak wszystko wypływa od developerów gier AAA, to mogliby dla odmiany sami opublikować, ile to milionów dolarów pochłonęła produkcja tej niewydanej gry. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Odkąd Drunkman siedzi na stołku to polityka ND przedstawia się jasno: ich multi nie interesuje. Multiplayer w U4 też rodziło się w bólach. Głównie to graczy bolało od najebania mikropłatności za kolorki skórek. Nie mówiąc już o "nowych" mapkach które nawet nie były interaktywne jak w poprzednich częściach.

Multi do TLoU jakimś cudem nawet im się udało. Nie pamiętam czy były tam jakieś mikropłatności. 

 

Jak dla mnie dobrze, że zdechło. Coś co powstawało taki szmat czasu raczej nie mogło się udać. Opcje były dwie albo utną projekt albo spieprzą. Zresztą robienie frakcji wali mi ściemą rodem od cdpr. Był jakiś gameplay, trailer? Pewnie tylko na concept artach się skończyło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...